Adana

Equilibrium

Daimi Üye
Tepki
453
İsim
Emre
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ugur01989

Geçtiğimiz Cumartesi Karataşa gittik 8 kişi. Bu pazar Kapıkaya kanyonuna gidiliyor.
Çarşamba günü Dünya Bisiklet Günü idi ve yine etkinlik yaptık.
Her hafta bir kere Menekşeye gidiyorum

:)

Yukarıdaki son mesajıma bakın , sizi davet etmiştim ama katılmadınız......

Saygılar

Scudo

Ugur01989

Üye
Tepki
2
İsim
Uğur
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Ümit
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Katılmak isterim demiştim ama 🤔 Neyse kısmet değilmiş . En kısa zamanda tanışalım hocam. Çarşamba günü bir grup bisikletli görmüştüm ama Yaşar Kemal Koşu Parkurundaydi

Equilibrium

Daimi Üye
Tepki
453
İsim
Emre
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ugur01989

Biz heryerdeyiz :) Katılmak isterseniz WP grubumuzdan turları takip edebilirsiniz. Facebook ve İnstagram hesaplarımızda var.

Bekleriz

Ugur01989

Üye
Tepki
2
İsim
Uğur
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Ümit
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Olur hocam . Sosyal medya ve w.app daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Equilibrium

mrtsyk1

Üye
Tepki
0
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba sizlere bir şey sormak istiyorum;ben antalya da yaşıyorum rotamda tarsustan O-21 karayolu üzerinden pozantı,niğdeye gideceğim bisikletle.O yol güzergahım üzerinde korktuğum tek rampa,o yolun eğim durumu hakkında bilgi verirsenizseviniririm,Tesekkürler
polis çevirmeleri bisikletli tek kişileri durdurur mu, ne isteyebilir ?
Tecrubeli kişiler lütfen cevap yazabilir mi

okuyucuoptik

Hayat Felsefem Bisiklet ☪
Tepki
494
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tecrubeli kişiler lütfen cevap yazabilir mi
Antalya'dan Mersin üzeri bisikletinle geleceksen gelme. Tarsustan pozantıya çıkacaksan , 50 irtifadan 1350'ye çıkıp geri 850 ye iniyorsun ona göre ölç biç kafanda rampaları. Kondisyonun ve bisiklet tecrüben yoksa gitme.
+ yahu niye gelemiyom dersen bu videoyu izle
Al buda rotan.
sfsdf.PNG

Tepki
0
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selam arkadaşlar bu hafta bisikletimi alarak aranıza katılmaktan mutlu oldum ve onur duydum.

ukuzu7

Üye
Tepki
0
İsim
üzeyir karakuzu
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamlar ben Üzeyir 4-5 senedir keyfi olarak ve halen bisiklet kullanıyorum. Profesyonel değilim bilgim az. Bugün Bianchi touring m313 aldım 2.el sıfır ayarında 1 kez kullanmış kadın. Yalnız aldıktan sonra eve gelirken fark ettim, bisiklet sanırım boy olarak bana büyük bu bisiklette boy olayından hiç haberim yoktu malesef araştırdım ve benimkinin kadro boyu 53 müş. Benim boyumsa 1.70. Biraz araştırdım gidon boyu küçültme falan diyor ama ne kadar yararlı olur. Bu boyda bisikleti kullansam bana zararı olur mu? Haftada 1-2 kez kısa mesefa 10-12 km sürmek için kullanacağım

Xalil8

Aktif Üye
Tepki
98
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar ben Üzeyir 4-5 senedir keyfi olarak ve halen bisiklet kullanıyorum. Profesyonel değilim bilgim az. Bugün Bianchi touring m313 aldım 2.el sıfır ayarında 1 kez kullanmış kadın. Yalnız aldıktan sonra eve gelirken fark ettim, bisiklet sanırım boy olarak bana büyük bu bisiklette boy olayından hiç haberim yoktu malesef araştırdım ve benimkinin kadro boyu 53 müş. Benim boyumsa 1.70. Biraz araştırdım gidon boyu küçültme falan diyor ama ne kadar yararlı olur. Bu boyda bisikleti kullansam bana zararı olur mu? Haftada 1-2 kez kısa mesefa 10-12 km sürmek için kullanacağım
Bisikletin kadrosunu kucultemessiniz fakat sele ayarini yaparak biraz boy ayari yapabilirsiniz. 53 kadro sizin icin buyuk ama soylediginiz mesafelerde cok sikinti cikacaginiz sanmam haftada 2 gun 10 km den. Eger ilerde daha uzun surusler yaparsaniz ve rahatsizlik hissederseniz degistirin ama simdilik deneyin benim sahsi fikrim.

Equilibrium

Daimi Üye
Tepki
453
İsim
Emre
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar

Bugün akşam 22:00 gibi Karataş turu yapıp sabah 5 gibi dönmeyi planlıyoruz. Gece boyunca uyumak yok , haytalık var. Gelmek isteyen benimle iletişime geçebilir.

Tepki
19
İsim
Alptekin CANATAR
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Cyclocross
Günlük bazen tek bazen birkaç arkadaşla 30-40 km şehir içi göl çevresi (menekşe) vs. tur yapıyoruz. Her iki günün birinde de mutlaka tek sürüyorum. Amacımız hızlı gitmek değil, hayatlarımıza hareket katmak. Katılmak isteyen olursa özel mesaj atabilir veya buradan yazabilir.

• Beğen
Tepkiler: muroseri

kaoplan0

Üye
Tepki
0
İsim
sercan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam ben ilk defa bisiklet aldım, akşam saatleri sehir turu yapıyorum.

aldığım bisiklet whistle miwok 1827 27,5, bisikleti aldığım yer faturamda sadece bisikletin markasını tükenmez kalemle yazdı. model vs. yazmıyor acaba bu bisikletin kaç model olduğunu nasıl öğrenebilirim. yardımcı olursanız sevinirim pm den mesajlarınızı bekliyorum.

Hsahindag

Üye
Tepki
147
İsim
Hüseyin Ş.
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selam ben ilk defa bisiklet aldım, akşam saatleri sehir turu yapıyorum.

aldığım bisiklet whistle miwok 1827 27,5, bisikleti aldığım yer faturamda sadece bisikletin markasını tükenmez kalemle yazdı. model vs. yazmıyor acaba bu bisikletin kaç model olduğunu nasıl öğrenebilirim. yardımcı olursanız sevinirim pm den mesajlarınızı bekliyorum.
whistle 1827, 2018 yılında imal edilmiş ve 27 vites olduğunu gösterir.

Equilibrium

Daimi Üye
Tepki
453
İsim
Emre
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar, kimse yok mu bugün bisiklet sürecek :) Tek başına akşam kısa şehir turu tat vermiyor

• Beğen
Tepkiler: casadaras01

dgny.berke

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
Berke Doğanay
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ukuzu7 gidon boğazını kısa ve sabit bir modelle değiştirirsen ciddi bir fark görürsün.
Kadro küçültme işlemleri elbette var ancak bisiklete zararı da var.

Tepki
149
İsim
Şahin
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar bende pazar günleri sabah menekşe tarafında turluyorum herkese selam.

• Beğen
Tepkiler: Kızılçam

Despot

Üye
Tepki
69
İsim
Hakan C.
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar herkese. Adana'ya tayin nedeniyle yeni taşındık. Yaş 35 ve spor yapacak etkinlik ararken yolda bisiklet toplulukları ile karşılaştım. Bende bu tarz etkinliklere katılmak istiyorum tabi öncelik bisiklet seçimi :)

Etkinliklerde beni çok zorlamayacak şehir bisikleti arıyorum. Çok fazla marka çok fazla özellik ve sistem var işin içinden çıkamadım açıkcası. Hem buradan yardım almak hem de Adana'da bisiklet nereden alabileceğim konusunu araştırmak istiyorum.

Bütçem çok yüksek olmayacak o yüzden ikinci el modellere de eğilebilirim.(ikinci eli topluluklardan tavsiye ve onaylı kişilerden alma niyetindeyim. Çünkü onlar tüccar değil sporcu, birlikte pedallayacağımız için güveniyorum)