27 Şubat Pazar Durusu üstünden Karaburun

Tepki
85
Sevgili arkadaşım Orhan ile ebeydir görüşememişdik.Ve karar verdik uzun ve ekşın bi tur olsun hasret giderelim bol bol da sohbet edelim istedik ve böyle bir parkur seçtik.Tüm bisiklet dostları davetlidir(biraz performans istiyen bir tur olacak).Yanlız olmazsa olmazlarımız var.
1-Yürüyen bir bisiklet.
2-Kask ve kask.
Yama ve ufak tefek aletlerimiz mevcuttur.
Sabah 7,30-7,45 Eminönünde buluşup hareket ediyoruz.Haliç,Alibeyköy, Kemerburgaz üstünden devam edeceğiz.Karaburun yemek ve ihtiyaç molası aynı istikametten geri dönüş gerçekleştirilecektir.

Anadolu yakasından katılacak arkadaşlar için 7,10 vapuru uygundur.

Beni şimdiden heyecan bastı bu heyecanı paylaşalım.

Scudo

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Ben gelirim. Sizinde belirtmiş olduğunuz üzere 07.10 vapuru var. Bu vapurla Kadıköy'den Eminönü'ne gelirim.

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Eminönü veya Unkapanında size katılırım. Uzun zamandır ağız tadı ile bir tur yapmadım bu fırsatı kaçırmayayım.

• Beğen
Tepkiler: Ozkan Aydin

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Son anda bir aksilik çıkmaz ve yağmur yağmaz ise ben de geleceğim. Eminönü üzerinden Haliç'e geçerken, Feshane'nin önünden geçeceksiniz değil mi? Ben de sizi Feshane önünde bekliyor olurum. Gelememe gibi bir durum olursa önceden haber veririm. Telefonum: 0541 931 7035. Selamlar

• Beğen

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
Güzel bir tur parkuru. Tek eksiğim bisiklet :D Mart başı gibi alabilirsem sonraki turlarda katılmak isterim. iyi eğlenceler :)

• Beğen

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
Geçen yıl 15 Martta bu turu gerçekleştirmek için bi arkadaşla yola çıkmıştık. Çatalcaya doğru gitmekti amacımız. Çıkarken hava 6-7 dereceydi, kat kat giyinip yola çıkmıştık. Tayakadının oralarda kar başlamıştı, Yassıörende de sis ve tipi yüzünden ilerleyemez hale gelmiştik :D
Canım babam sağolsun arabayla gelip bizi kurtarmıştı. Bu kez o tepeleri aşmak istiyorum ama inşallah hava güzel olur.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/27199_358942719220_673354220_3655792_5179308_n.jpg

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@onur ti

Bakkaldan peynir ekmek alıp deniz kenarında yeriz. son gittiğimde dönüşte Tayakadında yol kenarındaki bir lokantada yarım piliç yemiştim. Kızarmış piliçte yenebilir.

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
Bu tip turlar taş da yağsa gerçekleşen turlardır :)) Sadece duş keyfi eklenir üstüne :)

• Beğen
Tepki
47
Bir aksilik olmaz ise sizinleyim.Eminönünden 60 Km ,bir o kadarda dönüş,toplam 120 km kadar sanırım.Heyecanlandım şimdiden.

• Beğen