27 Şubat Pazar Durusu üstünden Karaburun

Scudo

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
Bir aksilik olmazsa ben ve en az iki arkadaşımda habibler üzerinden karaburuna gideceğiz birlikte pedallarız olmadı karaburunda sohbet ederiz

Tepki
85
Bu tura gerçekten ilgi gösteren ve pazar gününe kadar fikrini değiştirip katılmak isteyen arkadaşların hepsine teşekkür ederim.Bunu yazmak zorundayım,lütfen kendi güvenliğiniz için kask takalım.

Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Kanat Yelken

Son Uludağ turunda sürekli özellikle iniş tehlikeli mutlaka kask takın dedim ama Yenikapıya gelip Bahadırla sohbet ederken kaskımı takmayı unuttuğumu fark ettim. Bursaya Sercana telefon edip varsa yedek kask isteyeyim dedim, telefonu kapalıydı ulaşamadım.
Uğur abi turu düzenleyen sensin kasksız da gidersin diye gaz verdi. Yapacak bir şey yoktu, biletimi almıştım. Turu ben düzenlemeseydim başkası da düzenlese giderdim.
Sonunda ele verir talkını kendi yutar salkımı öz deyişinde olduğu gibi turu kasksız yaptım. Ben ki bakkala giderken bile kask takarım ama bazen istem dışı durumlar ortaya çıkıyor. herkes aklı başında ve kendi menfaatini düşünecek, sağlığını gözetecek akıla sahip.

• Beğen
Tepkiler: CEM ATEŞ

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@mustafa akman

Mustafa Bey şimdiki tahminlere göre Pazar günü yağış yok. Parçalı bulutlu 7 derece.

Tepki
47
Büyük bir terslik olmaz ise en az Esenlerden 2 kişi katılacağız.Organizasyondan bir kişinin telefon numarasını alabilirmiyiz.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Bahadır ATILGAN

Tamam Bahadır. Yalnız tur sonuna kadar şarj yeter mi bilmiyorum. Bir de benim Endomondo nedense tur facebookta paylaşmıyor. İlk yüklediğimde paylaşıyordu. En kötü ihtimalle kendi sitesinden takip edebilirsin. :)

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
umarım güzel bir gezi olur.6 şubatta ben gitmiştim tek başına.sanırım grupla gitmek zevkli olur.yollar gayet güzel bence.habibl er üzerinden gidilirse habibler çıkışındaki iş yerleri önunde bikaç köpek olabiliyor.köpek riski en yüksek yer tayakadın merkez bölgesi.karaburuna doğru döndüğünüz yer.müsait olursam bende katılmak isterim.bisiklet için çok güzel bir parkur.yolları merak eden arkadaşlar için aşağı linkde düzenledğim geziden resimler var

(link)

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
@Orhan Kılıç

O kısımdaki köpeklerin hepsi bağlı sadece tabiri caiz ise it gibi bağırıp duruyorlar, o kısma gelince yolun karşı tarafından kaldrımdan sürünüz, kaldırım derken yanlış anlaşılmasın o kısım askeriye olması vede yerleşim yerlerine uzak kalması ile bir yayanın bile yürümediği yaya kaldırımı

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
@ömer başkıran

Merak etmeyin askeriye tarafında ben çalışıyorum, hiç köpek yok bizde :D Eğer köpek falan kovalarsa koşun bizim nizamiyeye askerlerim çay çorba ısmarlar :)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@ömer başkıran

Dediğiniz yerde geçen yıl 2 geçişimde de saldırıya uğramıştım.2 geçişimde Bahadır ile Erdal'a Set Betonun köpeklerinden söz ettiğimde bu sefer bir şey yapamazlar kalabalığız demişlerdi. Oraya yaklaşınca ben yolun karşısından gidelim dedim, kabul ettiler. Bizi gören köpekler yola fırladılar arabalardan fırsat bulup yanımıza yaklaşamadılar. 1 tanesi bizden önce bulunduğumuz yerde bir arabanın çarpması sonucu ölmüştü. Burayı geçtikten sonra bir fabrikanın önünde 2 kangal vat bağlı olduklarından zincirin ucunda ayağa kalkıp havlıyorlar. Her seferinde bunlardan bir tanesi zincirden kurtulsa halim ne olur diye düşünürüm.
Set Betondaki köpekler havlayıp saldırınca diğer bağlı veya bahçe içindeki köpekler gaza geliyorlar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
köpeklerin hoşuna gidecek yiyecekleri yanınızda bulundurun bu her vakit işime yaramıştır ...onlara verin ve bisiletten inin ,sakinleşecekler bunu sürekli yapın bisikletten inmek zor gelir bazılarına ,
inin ve yiyecek verin ,başka türlü anlaşamazsınız sivas kangalla böyle anlaştım ....bi başka sivas kangal önden koşarak bana geldi indim daha öncede bunları yazdım ama herkes bunu yapamaz cesaret lazım korku nedir bilmeyeceksiniz....
en kötüsü ve ne yapacağını bilmediğimiz rodfaydır ve pitbulldur bunlar en sakat ruh hastası hayvanlardır bunlara güven olmaz istanbul sokaklarında allahtan fazla pitbul ve de rotfaydır yok bir rodfaydır benim koluma ameliyat yapmıştı bu benim hatam idi bağlı olan rodfaydıra yaklaştım emniyet mesafesini korumadım,
hayvan bisikletten çıkan sese gıcık oldu bağırmaya başladı ben de bağırmaması için keriz gibi yanına gittim ve bi anda şaha kalkarak sağ koluma iki diş hattı rodfaydırlara asla güvenmeyin tabi yetiştiriliş tarzları önemli bi arkadaşın rodfaydırı vardı onu kuzu gibi yapmış hayvan aynı kaniş köpeği gibi olmuş polinezde aynı böyle sahipsiz bir rodfaydıra rasladım benle acaip oynaştı........
bu arada aytekin erzan gelirse karaburunda görüşürüz....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yukardaki videoyu seyrettim filim koptu bende..yav arkadaşlar bu ülkeye ne oldu bilen varmı...
bu kadar cahil ,şu kadar sapık, şu kadar cinnet geçiren ...millet kafayı yedi .
bakırköydekiler daha akıllı bence....

:) :) :) :) :) :) :) :) :)