25 kasım Pazar günkü Buluşma

Tepki
43
street dj mi...........

bmx liler sadece izlemek içinmi gelıcek

anlamadım neyse boswerın gelıir izleriz ;)

9 tane zaten bmx war;) bunlar ızlerse gerı kalan arklarmı hareket yabıcak ok tmm ızlerız:D

koskoca turkıye bırıncısı oturup ızleyecek olemı:D duymasınlar sakın sakın ama sakın duymasın ayıp olur abimize....

Scudo

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
Yeşilköy Lütfen gelmeyin abi allahınızı severseniz Hoffman arkadaşımız lütfen dediğim kelimede ortamı gericek bişey arayıp durma sadece dediğğim diğer mesajlardada konunun diğer ayrıntılarını diğer verdiğimiz bölümlere yazın amacında anlatamadım galiba dedim hayır bu herkezi kapsayan bir buluşmadır herkez davetlidir ama her zamanki gibi ''Bakalm kım kımı ızlycek siz cok hafıfe alyosunuz bmx cıleri '' gibi sadece karşı tarafı sinir edicek açıklamalarınız sürekli bi kapışma içinde oluşunuz gerçekten yapıcağımız organizsasyonu olumsuz etkiliyo oğuzhan abi bilmediği için öyle demiş sonrasında gerekli açıklamasınıda yaptım ben ona eğer böyle sürekli bi kapışma yok caddebostana gününü gösterelim havasındaysanız GELMEYİN Açık açık diyorum zaten bizim bölgemizde bizden habersiz toplanma haberi açıyosunuz sonra demediğiniz laf kalmıyo bize... Caddebostan Street baş üyelerinden biri olarak eğer amacınız kapışma birbirimize günümüzü göstermekse Gelmeyin!! Ayrıca demişşki hoffman arkadaşım birisi yorum yaptı bişey demediniz kendi arkadaşlarında yorum yaptı herkezi uyardım elimden geldiğinde şunuda düşün bende insanım bi düzenim var okulum var 24 saatim yazılan mesajları incelemekle geçmiyo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Bence benim düşüncem forumda bu buluşma ilgili olan bütüm konular kapansın gerek yok gerilim yaratmaya bir buluşma var ortada ve 25 kasım pazar biz saat 10 ile 12 arası biz caddebostanda olcaz grup olarak gerisi size kalmış kimsenın birbirine maddi veya manevi zarar vermeye hakkı yok saat yer belirlendi ben recep ile gerekli irtibatı msnden kurcam ve biz pazar günü orda olacağız modlardan rica ediyorum konu kapatılsın yoksa ortam daha çok gerilecek ;) yannışım varsa düzeltin lütfen

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
hayır canm ne alaka konu kapatılması 2 3 kişi laf attı die konumu kapanır ya :D neyse 25 kişiye ulaşıldı umarım herkez orda olur konunun aslına dönüyoruz

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@torres_9

ok devam :):)

Tepki
43
bedo hersey duzeldı zaten bız zaten pazar gun uorda olucaz oguzhan arkadasımızın bmx cıler ızleycek lafı bnım gıbı tum bmx kullanların agrına gıtmıstır zaten durduk yere olay cıkartıccaklarına heb beraber topluluk ıcınde surelım en iiyisi..... torres zaten bnım arkadasım dıerlerıde aramızda hıc bısı olmayacak olamazda hebımız kenı capımızda bısıklet kullanan ınsanlarız en iyimiz die goruscez dıe bır sey yok konu kapanmıstı sadece isim werelım arkadaslar gelıcekler ısımlerını toplarsın reco toplanırız surerız wıdeomuzuda cekerız gusel bı gun gecırrız bıter....bu kdr basıt bısey yanı

Tepki
43
yesılkoyden we bakırkoyden

berkın
bedo
endy
sinan
muhammet abi
erhan abi
serkan abi
dogan
dogukan
can
hasan
mustafa
isa abi
giray
mert
baska aklıma gelmedı

Tepki
40
Bakın beyler mesajım bu bunu izlicek bu bunu yapıcak diye bişey yazmadım iyicene okuyun anlarsınız dedim ki recep kardeşim street ve dj ciler için ayarlıyo herhalde yazdım bmx ci ve xc ci arkadaslarda gelsin izlesinler dedim kesin birşey yazmadım isteyen istediği hareketi şovu yapıcak tabi kimsenin kimseyi tuttuğu yok böle sert cevaplarla kışkırtmayın insanları...

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@Oğuzhan Yazıcı

tamam konu kapandı :) gelmek isteyen arkadaşlar isimlerini yazmaya devam etsin lütfen

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
erken dağılmazsanız bende ugrarım seyretmeye :)

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
1-Recep Çınar Amoeba Hussar
2-Emirhan Gördebil Sd-711
3-Sinan Çelik Bulldog
4-Koray Malkoç Cannondale Chase 3
5-Bedo Tarakcı -Cesur cc 600
6-Emirhan Kocamaz trek mirraco
7-Berkin Bostan hoffman bikes
8-Oğuzhan Yazıcı UMF
9-Mehmet Yazıcı KHE-Hussar
10-Doğukan Sol Cesur
11-Tugay Çelik Salcano ng 600
12-İsmail Örs scott Yz3
13-Çağrı Kartalmış.amoeba hussar. mtb
14-Hasan Elveren- Gt bestwick pro
15-Soner Aydoğan mirraco
16-Ferhat Koç mirraco
17-Serkan hoffman bmx
18-Muhammed miracco
19-Erhan khe
20-Erkal Aslanbaş Freeride tr(hussar)
21-Memocan Giant stp 2
22-Mehmet Duman Geotech
23-Kaan Scott yz3
24-Tunç Koşucu Sedona
25-Doğan
26-Can
27-Mustafa
27-İsa
28-Giray
29-Mert
yanlışım veya eksiğim varsa şimdiden özür dilerim.düzeltirseniz forumdaki arkdaşlar doğru bilgi alır.

• Beğen
Tepkiler: torres_9

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
saol çağrı kardeşim ödev ödev möööööö modundayım o yüzden ilgilenemedim çok saol fırsat buldukça yazabilirsen süper olur

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
ve işte sevindirici haber bu haber benden:)
tüm hareketci dostlar pazar günü hava açık güneşli :)
(link)

• Beğen
Tepkiler: cakhiy

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Ben de gelirim: Ahmet Şahinöz - Bianchi Diamond(19kg kendisi :D)