25 kasım Pazar günkü Buluşma

Emirhan Gördebil

Daimi Üye
Tepki
75
Evet gruplaşma oldu.Hatta "Nerede kapışacağız" şeklinde sorularda oldu.Organizasyon denecek birşey değildi bu birincisi.İkinci olarak burdan çıkarılması gereken bir ders var bence oda şu;bundan sonra Caddebostan sahilde toplanmak için önceden Caddebostandaki arkadaşlarımdan birine danışılırsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum ve yaza doğru güzel ORGANİZASYONLAR düzenlemeyi düşünüyoruz.Resimler en kısa sürede eklenecektir.İyi forumlar..

• Beğen
Tepkiler: ümit_levent
Scudo

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@naz34

Merhabalar naz hanım ilk önce kardeşlerimizi izlemeye geldiginiz için çok teşşekürederiz sag olun

bu gösteri biraz organizasyon bozukluguda olsa güzel geçti bu bir ilkti ve devamıda gelecek. konu aclımışken bizim avrupa yakasından gelen ve anadolu yakasından gelipte gösteri yapan tüm kardeşlerime burdan çok teşekürediyorum..
Kısmetse en kısa zamanda o gördügünüz alanda müzikli dahada güzel bir eglenceli yapmayı kendi şahsımca planlıyorum
ama orda herkezin aynı renkte giyinmesini biraz zor saglarız benim kanatımca
ancak sponsor bulursak oraya gelen arkadaşlarımıza birertane tishort vererek bir renk oluştura biliriz..
eyer bu konuda bisiklet forumda sponsor olursa onunda orda afişinida asabiliriz neden olasın buda beşlki yönetici,lerin kulagına giderde bir görüşme yaparsak enkısa zamanda ola bilir....
müzik sistemide çok ünlü bir firmanın aracıyla ayarlanmış durumdadır.. ben şimdilik onayını aldım bile..

bu konuyuda kısmetse ilerleyen bir günde tekrar o kişilerle görüşüp net bir tarih aldımda dahada güzel bir organizasyon olacagına inanıyorum yeterki bütün bisikletçiler birlik olsun beraber olsun kısacası herşey kardeşçe olsun

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@! ! ! K I N G ! ! !

böyle bir organsizasyon bir ilkti biliyorsun kısmetse yukarıda yazdıgım gibi

dahada güzel olması için elimizden geleni yapacagız her nekadar ben hareket yapmasamda elimden geleni yapmaya hazırım

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
ilk defa çok sıkıldım desem:D yanlış olmaz sanırım gerçekten çok sıkılmıştım ama gerçekten herkezin gelmesi ve orda olanların sadece bisiklet için gelmeleri süperdi gerçekten süperdi doukan-endy yeşilköyde gerçekten gelecekleri olan isimlerdi izlenimlerime göre sadece bi abubaca yaptığımı hatırlıyorum organizasyon yoktu sorunları ise şöyle sıraladım

1-Bence bmx'ciler için ayrı günlerde toplanmalar yapmalıyız çünkü bugun etkinlik alanına gittğimiz için biz bişey yapamadık street'ciler olarak he yapanlar yaptı orası var
2-bundan sonra sinanla 2miz msnden halletmeliyiz organizsyon sorunlarını
3-İnsanların ilgisini çekebilicek aktiviteler örneğin onları bisiklete yönlendirmek gibi ümit abininde dediği gibi bunun için sponsor %90 şart
4-Bisiklet forumunda seviyesini ve ne kadar büyük güzel bi bisiklet forumu olduğunu insanlara aşılamamız lazım
5-Bu sayede insanlar bizi daha çok tanır ve organizsyonlarımızda belirli güzellikler görebiliriz
6-Kapışma ortamı oldu gibi oldu evet ama bunları atlatıp dediğimiz gibi birbirimizi tamamlamalıyız örneğin 180 atmayı bugun öğrendim bi abi sayesinde bunun gibi
7-Caddebostan Street bmx için en güzel yerlerden bitanesi ve bana görede öyle bunun için müzikli organizasyonlar öncelikle gerçekten süper olur
8-Herkezin belirli 1-2-veya 3 kişilik gruplar halinde hareketlerini yapmasını isterdim bugun ne yazıkki olmadı
9- Belirli düzeni sağlayamadık ne yazıkki Ben caddebostan önde gelenlerindeyim ve bugun grubumuzun yarısının yemek yemek için gittiğini gördüm yeşilköye ayıp oldu hemde çok bunun farkındayım ve onlardan özür dilerim
10-Tüm gelen herkeze teşekkür ederim gerçekten güzel bir gündü organizsyon bakımından vasat olsada güzel bi gündü

Teşekkürler Saygılar!

Emirhan Gördebil

Daimi Üye
Tepki
75
Reco demişsin grubun yarısı yemeğe gitti o yarıda bende vardım.Onlara ayıp olmaması içinde Sinan'a sordum gelirmisiniz diye davette ettim ama hayır dediler ve bizde açtık yani.Ama ayıp olacak birşey yok ben sordum gelselerdi başımızın üstlerinde yeri vardı hepsi bizim kardeşimiz.Asla gruplaşmadan yanada değilim yani.Daha doğrusu gruplaşmadan yana değilim derken rekabetin olmadığı yerde gelişme olamaz yani rekabet gruplar kesinlikle olmazsa olmaz ama yeri geldiğinde birarada olup geliştiğimizi göstermemiz gerek diye düşünüyorum.Gelen herkese,birşeyler yapmaya çalışan herkese ve yapan herkese teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Emirhan Kocamaz

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
hayır abi bende açtım ama ben orda bi bira simitle günümü geçirdim tamam mı:D(4 bira 2 simit):D hareket yapmadım ama yapmış kadar mutluydum yok yani bundan sonra yemek yicekseniz yiip gelin demek istedim çünkü o adamlarda başka yere gitse biz başka yere gitsek çorba olurdu o yüzden onlardan özür diledim ve haklıyımda bana göre

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Bu akşamki show tv anahaberde hareket yapan bisikletli gençleri gösterdi. Allah dedim ne çabuk yaa dedim biizmkiler tv ye çıkmış dedim, Ama baktım 4-5 genç çağırmışlar nası yapmışlarsa yapabildikleri 1-2 hareket ! siz çıksanız herhalde gündeme oturursunuz. Bide habere öle bi başladılarki "işte bağdat caddesindeki ekstrem adrenalin ve bikaç şey saydı :) bisiklet ile akrobasi yapan gençler" Valla yine bi kaç corvette , M3 kapıştı galiba dedim ama biisklet çıktı hehhehehe.

Valla umarım forumdan deillerdir :D ama ıyy dedim yani. Umarım sizide görürüz bi tv kanalında :D

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
sertac abi
hepsi caddebostan street grubundan

emir&bmx
MEHMETCAN
Tunç
Soner(mirracco)
Ferhatbmx

sonuçta onlar o gün orda rasgele hareket yaparken show tv kameralarına çıkmışlar ellerinde olan birşey değil bilselerdi emin ol öyle olmazlardı

• Beğen
Tepkiler: sertacr88

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@ümit_levent

İlk organizasyon denemesi olduğundan, başta yönlendirecek bir büyük abileri olmamasından, etkinlik tecrübesi yetersizliğinden dolayı eksiklikler olmasını normal karşılıyorum..
Bir organizasyonda en önemli şeylerden biri..Neyin, ne zaman yapılacağının belli olması gerekliliğidir..Bir program saati çizelgesi olmalıydı.. Hangi saatler arası , gösteri yapılacak, yemek molası hangi saatler arası verilecek gibi..
Erken saatte toplanan ve hareket halinde gençlik tabiki acıkacak..( yemek için bir yerle de anlaşılabilir yada herkes 1-2 saatleri arasında serbest bırakılabilir,isteyen istediği yerde yemeğini yesin diye bir mola saati belirlenebilir).Yemek olayı bile problem olmuş..Üzüldüm..
Zaten kendileri de bu karmaşadan memnun değiller sanırım..Eksiklerini görüp birdahaki etkinlikte, daha ciddi, daha güzel birliktelik için özen göstereceklerdir eminim..

Müzikli bir gösteri düşünceniz hoş..Seyirci toplaması açısından etkili olur..

ama orda herkezin aynı renkte giyinmesini biraz zor saglarız benim kanatımca
Aman ...:) Ben böyle bişi demedim..Futbolcuları örnek verdiğim için sanırım yanlış anladın..:) Kim nasıl istiyor, nasıl rahat ediyorsa öyle giyinsin.. Söylemek istediğim hareketi yapanın kim olduğunu bilmek tanımak için, giysilerinin arkasına ya da yakalarına okunabilir şekilde isimlerinin yazılı olması hoş olurdu düşüncesiyle söyledim....

Bizler sevdiğimiz bu forumu, üyeleri olarak tanıtımını zaten severek, çevremize çeşitli şekillerde yapıyoruz . Belki Biskletforum yöneticilerine iletilse ,küçük bir pankartı sizlere temin edebilirler diye düşünüyorum..Ama onları bisikletforum adına layık güzel bir organizasyon yapacağınıza ikna etmelisiniz..:p

" yeterki bütün bisikletçiler birlik olsun beraber olsun kısacası herşey kardeşçe olsun " Bu sözlerinize kesinlikle katılıyorum..
Her işin içinde, kardeşlik, dostluk, iyi niyet , birlik beraberlik ,olursa ancak , daha iyiye ,daha güzele ve başarıya ulaşılır.... Dostlukla kalın..

memorios

Üye
Tepki
72
hiçbişi sölemeden önce emirhana katılıorum işime gelmedi için deil :D annemden para almam ve sütümü içmem gerekiodu:cool: buarada bn bu buluşma mı desem ne diim bilemicem de bn bundan çok memnun kaldım ne biliim 2 tane daha iyi arkadasım oldu yani bn gayet memnunum bazı kişilerden hoşlanmadım o kadr ya derlerya bna arkadasını söle sana kim oldunu söliim die onun yanlış birlaf oldunu anladım yani nese bndn bu kdr kendinizde dikkatedin bu arada polisler bu aralar insanları durdurup kimlik soruolar bu aklınızda kimlik yanınız da olsun falan felan fişmekan nese hade

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
emirhan çok saçma bahsettiğin cumle koskoca bagdat caddesinde yer mi yoktu da bostancıya gittinis bide dedim o kadar siz gidip gelene kadar adamlar dönücekler dedim memoda ok ozmn 4 e kadar yetişmeye çalısırm ben dedi biz gittik bikaç kişi merdivenın oraya dönüşte reco abi ben burdayım dio bi dödük bizden bir allahın kulu yok..Çağırdık gelmediler lafı çok saçma misafir olan onlar adamlar oraya binemye gelmişler yemek yemeye değil.bizde acıktık ama adamları yolcu ettik sonra girdik biyere yedik yemeğimizi...Hareket ve sıcak kanlılıklarıyla karşıdan gelen arkadaşlara teşekkürler.fotolar yeni başlıkta olucak ekleyebildiğim kadarıyla...

endy

Daimi Üye
Tepki
97
memo senı tandıma memnun oldum : ) baya iyisn;) ahh ahh keske kendı bıskletme geleblseydm :)

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Ben kimin kim olduğunu bi türlü anlayamadım ya :) Ha bi de ben de tam 180 olmasa da 170 derece falan dönmeyi dün kaptım, daha düzgün wheelie yapmayı da bi arkadaşın tavsiyesiyle öğrendim(iyi hali buydu kötüsünü siz düşünün :D)

Bir dahakine tek hareket üzerinde yoğunlaşmak yerine sırayla farklı farklı hareketler yapılsa, yapamayan arkadaşlara ufaktan yardımcı olmaya çalışılsa bence kaynaşmak sözü anlamını bulmuş olur. Ben adam gibi zor hareket yapamasam bile bildiğim kadarıyla eksiklerini gördüğüm arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. İlla sizden iyi süren biriyle tanışmak zorunda değilsiniz, biraz da orta sürenlere yardımcı olun sevaptır :) Egolarımızdan uzaklaşıp dostluğa daha çok önem verirsek bir dahaki buluşmalar çok daha süper olacak eminim..