2014 Trek Fx 7.3 / 2014 Specialized Sirrus Elite / 2014 Merida Speeder T2 / Escape 0

Hangi Şehir-Tur Bisikleti ?

• 2014 TREK FX 7.3

• 2014 SPECILIAZED SIRRUS ELITE

• 2014 MERIDA SPEEDER T2

• 2014 GIANT ESCAPE 0

• Toplam katılım
    95

dnz

Üye
Tepki
49
İsim
Deniz
Bisiklet
Peugeot
@İbrahim Ersoy yol bisikletine karar verene kadar bende specialized sirrus elite ve giant escape 0 arasinda kalmistim isin sonunda specialized i secmistimki konustugum kisiler yol bisikletinin benim icin daha elverisli oldugunu soylediler.
Sirrus elite rahat bir kullanim vaad ediyor zamanla ustundeki componentleri degistirebilirsin ve tr fiyati olarak trekten daha ucuz meblalara alabiliyorsun bisikleti. Bu modellerde isin asli hangisi gozunuze hitab ediyorsa ona yonelmek kalite olarak denk sayilirlar ama bisikleti sevmek herseyden once geliyor bana gore

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Ersoy
Scudo
Tepki
3
@dnz specialized görünüşü insanı gerçekten cezbediyor. Forumda kullananlar memnunum demiş. Specialized (karbon maşalı olan modelleri) sence stabilize yollar da kullanılabilir mi? ya da canondale quick cx 1 gibi bi model daha mı bana uygun karar veremiyorum.

dnz

Üye
Tepki
49
İsim
Deniz
Bisiklet
Peugeot
Benimde forumdan ogrendigim kadariyla karbon her yola geliyor paraniz varsa iyi bir karbon bisiklet almaniz sizi tatmin edecektir canondale i hic arastirmadim ne desem bos.yine forumlardan ogrendigime gore standart bir kullanici icin karbon ile alumİnyum arasinda asiri hissedilir farklar olusmuyormus

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Ersoy