11 yıllık arkadaşım bianchi aspid sf :)

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
ewet orijinal o maşa çok iyi biliyorum, benm RCX202'de de benzer bi maşa vardı ve o kadar stoopie yapardım gençken halaa sapasağlam (nazar değirmiyim de :p )bu arada çok ağır olduğunu sanmıyorum bisikletin, biliyosan ağırlığını yazar mısın lütfen. ayrıca çok şık bisiklet, daha nice seneler kullanırsın inş. , yenisini de alırsan atma bence. ben atmadım atmam da yerim oldukça :)
iyi pedallamalar

• Beğen
Tepkiler: berkay ulubay
Scudo
Tepki
14
@Deniz K.

teşekkür ederim Deniz bey :) sizin bisikletde baya eski imiş belirli bir süre sonra arada duygusal bağ oluşuyuyor gerçekten :) birisi sordugu zaman ona aşığım dediğimde manyak muamelesi görüyorum ama olsun :) :) yıllandıkça değerlendiğini düşünüyorum eski bisikletlerin tıpkı şarap gibi :) :) :)

Tepki
14
@diavolo

çoook teşekkür ederim ''diavolo'' :) :) :) kadro orjinal arka attırıcı alivio ön attırıcı alivo v frenler alivio aynakol shimano :) bisiklet ağırlığını galiba bu sitede bir sayfada okumuştum 17 kg civarında olması lazım yanlışım varsa bilen üyeler düzeltirse sevinirim :) bide 17 + teçhizatla birlikte 18 kg civarı bişey oluyor :) :) :) ama hiç etkilenmiyorum ankarada yaşayanlar dikimevi rampasını bilirler 5-6 . viteste zorlanmadan süratli bir şekilde çıkıyorum :) :) :) kömürlüğe asla koymam ben yukarda evde rahat ederken onun aşşağıda durmasına gönlüm razı olmaz :) koridora çıkarıyorum :) misafir geldiğinde odama çekiyorum :) :) :)

Tepki
14
@alikemalguner

:) :) :) inşallah alikemal bey :)kesin gider hatta torunuma miras bırakacağım :) :) :) :) :)

Tepki
41
Aynı bisikletten bende de var ağır gerçekten ama ayrı bir yeri var benim içinde oldukça da sağlam bir bisiklet çıktı bunlar gerçek italyan sanıyorum o zamanlar bianchi daha yeni girmişti yanlış hatırlamıyorsam türkiyeye ::))

muhammet keleş

Aktif Üye
Tepki
72
güzel bisiklet benimde vardı böyle bi bisiklet çok seviyordum yenisini verseler değişmem diyordum, ben yurtta kalırken arkadaşa vermiştim sen kullan diye oda çaldırmış cok uzuldum , gerçekten o zamanlardan kalan bisiklet daha kiymetlı oluyor ne diyelim güle güle kullan kazasız belasız

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
maşallah beton gibi duruyor o kadro yokmu taş gibi taş çalınmasaydı bende de bianchi shark vardı muazzam güzeller iyi pedallar.)