11 yıllık arkadaşım bianchi aspid sf :)

Scudo
Tepki
14
teşekkür ederim :) çok para harcadım kendisine :D
arka attırıcı ön attırıcı v frenler shimano alivio yaptım :D aynakol shimano :D

• Beğen
Tepkiler: Osman Şen
Tepki
14
yok maşa orjinal maşa :) bide bu fotograf malzemeler takılmadan önce idi :D bide ayaklığı arkaya aldırdım siyah ayaklık aldım :D eski halinden eser kalmadı :D herkes çok ağır diyor nasıl kullanırsın bu devirde diyor ama vazgeçemem ben ondan :D çok kahrımı çekti hiç yolda bırakmadı :D :D :D

Tepki
14
hahaahaahah :D haklısınız o zamanlar büyük lükstü :) 2000 yılında şuan ki gibi bisikletler yoktu :D
aspid vardı leopard vardı :D bisan atlas ve atmaca vardı :D :D doğru tercih yapmışım :) daha doğrusu küçüktüm o zaman ben sadece katalog da görüp tipini beğenip istemiştim :D sağolsun babam iyiki almıs :D

Tepki
14
<script src='https://www.bisikletforum.com/shareable/?i=dsc03775ay.jpg&s=835' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

• Beğen
Tepkiler: Osman Şen
Tepki
14
hahaha :D haklısınız gerçekten :) ama benim için hala öyle :D çok seviyorum kendisini yolda sürerken herkesin bi kafasını çevirip bakması beni inanılmaz mutlu ediyor :D :D :D :D

Deniz K.

Daimi Üye
Tepki
85
Bisiklet
Bianchi
Bisikletinize bağlılığınız ve sevginiz etkileyici, bende bu aralar eski bisikletlere gördükçe bakar oldum, bu nedenle de 17 yıllık meta promu elden çıkartmadım,ara sıra biniyorum.

• Beğen
Tepkiler: berkay ulubay