10.09.06 Suadiye organizasyonu resimleri

Scudo

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
T E Ş E K K Ü R L E R ,
10 Eylül 2006 da Suadiye'de Mavi Bisiklet Turu çıkışı sırasında geçirdiğim köpek saldırısından sonra benimle Ambulansla Kartal Hastanesine oradan taksiyle beni diğer Araştırma Hastanesine götüren ve benimle çok ilgilenen arkadaşım ve aile dostum Süleyman Şatır'a bisikletlerimizi muhafaza altına alan ve köpeğin aşı karnesini bize fakslıyan Bakırköylü arkadaşlar Kemal Tecimen ve Bülent Yamaner beylere ve tura katılmayarak bizi bekleyen Lütfü Çolak, Harun Deveci, Ahmet (Acumur) arkadaşlara Lüleburgaz'dan telefonla arayan yeğenim Cahit ve Rahman'a Erzincan'dan Serkan Taşdelen'e Bergamadan ablama ve FORUMDAN bana geçmiş olsun dileklerini ileten Tüm Bisiklet Sevenlere sonsuz TEŞEKKÜR eder Saygılarımı iletirim.
Bugün ikinci aşıyı oldum dört ısırıktan ikisindeki şişlikten başka birşeyim yok oğlumun İnternet Cafesinde yardıma devam ediyorum.
Allahtan bizlere başka kaza bela ve müsibet vermemesini diler.Herşeye rağmen sağlığım devam ettiği müddetçe BİSİKLETE BİNMEYE devammı? İnşallah ELBET.. Hepinize Sevgiler.. 13.9.2006

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Necati Bilgen

Selam Necati abi,

Bende sana tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum,aynı zamanda senin iyi haberlerini almak için seni cep ten aradığımda allah razı olsun teşekkür ederim iyiyim dilek ve haberlerin için bende sana teşekkür ediyorum.

allaha emanet ol umarım en kısa sürede aramıza dönersin,kaza ve aksilikler hepimizden uzak olur inşallah.......sevgiler

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Bisikletsevenler Derneği
İst.Anadolu Yakası
Temsilcisi

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Evden Suadiye'ye kadar gel Aslan gibi köpekle boğuş ,Tura katılama beni bekleyen arkadaşlarıda engel ol..Demekki kaderde buda varmış.Ondört yaşımdan beri, son onbir senede Anadolu ve Trakya'da bisiklete bin yollarda bazı köpek tacizlerinden başka mühim birşeyle karşılaşma. Şehrin göbeğinde hemde dört ısırıkla kaşılaş. Demek herşey kısmetle.. Bugün benim kısmetimde bu varmış. Kartal'da döner yemek değil. Afiyet olsun, beraber daha çok yemekler yiyeceğiz PEDALLAR basacağız.
Geçmiş olsun dileklerinize (dokuzuncu sayfada geniş bilgi var) buradada TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.. Yaşasın BİSİKLET Sporu

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@Necati Bilgen

dediğiniz gibi necati abi:
beraber daha çok yemekler yiyeceğiz, PEDALLAR basacağız.

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
abi farkettimki bu sokak köpekleri bisikletlileri hiç sevmiyor yada bisikletleri çünki ne zaman bisikletle bi köpegin önünden gecsem sürekli bana havlıyorlar yada peşimden koşuyolar.. neden acaba yaa ?? :(

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
çok büyük geçmiş olsun necati abi allah kimsenin başına vermesin böle bir olayı bizim genel düşmanlarımız köpekler daha önce ortaköy sahilindede bana aynı olay başıma geldi ama beni ısıran bir fino idi allahtan ayakabımı ısısrdı ve dişleri ayagıma gecmedi :)

polena

Üye
Tepki
0
@behcetatinc
slm
cok ıyı yapmısııın benımde ıcınde kalmıstı cunku bende gıdemedımm
resımler ıyı geldı

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
resimler için çeken tüm arkedaşlara içten teşekkür ediyorum.necati beye geçmiş olsuın dileklerimi sunuyorum.