10.09.06 Suadiye organizasyonu resimleri

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@acumur

Öncelikle Necati Abimize geçmiş olsun demek istiyorum. Sevgili Bülent Abi ve Acumur kardeş, tekrar giderseniz benide çağırmayı unutmayın.;)

Scudo

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@kuark

Arkadaşlar, afiyet olsun... Kemal Bey, perhizi bozmuş anlaşılan... Bu arada Necati Bey'in bilgisayarı olmadığı için, şimdilik bu mesajları okuyamıyor... Biraz önce kendisiyle görüştüm. Çok iyi... Gönderilen teşekkür mesajlarına ve sizlere teşekkür ettiğini birldirmemi istedi...

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
lütfü abi resimler için teşekkür ederim :) resimlerde kendimi görünce seviniyorum :D tişörtle şapkamı ilk buluşmamızda alıcam senden :D grubun dagılmasına üzüldüm yaa koptuk birbirimizden ben önder ve yavuz abiyle takıldım.. necati abiye tekrar geçmiş olsun herşeye ragmen dolu dolu bi gündü..:rolleyes:

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Necati bey geçmiş olsun.Umarım bir an evvel eski sağlığınıza kavuşursunuz.
H.Can DEMİREL
Muğla

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@Süleyman Şatır

Kemal abi perhizi bozdu değil yıktı desek daha doğru olur sanırım.:) Maşallah maşallah...

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
ahmetciğim merhaba o yazıyı bende okuduğumda cevap vermeyi düşünüyordum ki sen cevabı çok güzel netleştirerek yazmışın mertin bu tür yazı yazmasının maksadını anlayamadım. önder kardeşimin formda güzel sözü var net ol aslanım. yazıyı yazmaklan beni bayağı rahatlattın teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
ahmet kardeşim bizde sizinle olmaktan çok mutlu olduk yazılanlarla resimlerinle midemde bisesler geldiğini hissettim ama mesafe müsait değil seslere cevap vermeyi başka bir güne karşı taraftaki arkadaşlarla beraber hallederiz telefonlaşarak gezilere devam ederiz iyi günler dilerim

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
evet herkese tekrar geçmiş olsun.ben de antalya'dan yola çıkacağım Allah kısmet ederse ALANYA'ya gideceğim.oradanANTALYA'ya bizim groptaki arkadaşalrla geçicez.görüşmek üzere.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
eveeetttttt arkadasalr harika bir hafta sonuydu ama mukemmel degildi egerki aksılıkler olmasaydı cok daha mukemmel olacaktı olsun diyoruz ve gecmis olsun dileklerimizi ekliyoruz
ilk once ahmet ellerine saglık nede güzel anlatmıssın bekleme saatlerini kimlerin oldugunu neyse konunun sapmaması ıcın tesekkurler paylasılanlar cok harikaydı ,behcet cidden ilk aklımıza gelen oldun o kızarmıs harıka donerlerı yerken :) olsada ısmarlasam aradan cıksa dedım su bomba :)neyse insallah beraberde gideriz cidden güzel,lütfü dokturmussun cok tesekkurler mukemmel hazırlamıssın ama o vapurda kahvaltı resmınde onumdekı 2 pogaca dan sadece 1 tanesını ben yedım dıgerını malum ahmet :)goturdu,resimlerde anlatımda harıka ve bende ahmet gibi cok mutlu oldum kemal abi ve bulent abi gibi mukemmel buyuklerimizle birlikte olmaktan tesekkurler ,lutfu ben sana yollayayım benım teldekı resımlerı sen hallet abicigim anlattım ya sana zaten yukleyemedıgımı onun icin sen yuklersın yakısıklı kardesım benım :)nede olsa montaj ısınden az bucuk anlarsın :)))
sizlerle hafta sonu beraber olmaktan dolayı cok cok mutluydum sagolun varolun ınsallah gurubun diger fertlerıylede boyle bır tur duzenleyıp tam gun booyunca bırlıkte bır gun gecırırız.saglıcakla kalın

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Hastalığım sebebiyle gelemedim...
Aksilikler dışında çok güzel görünüyor...
Necati bey ve Deniz ablama geçmiş olsun dileklerimi iletir, istirahate devam etmek için yattığım yere geri dönerim...
Umarım birdahaki organizyanda bir problemim olmazda bütün bu bisiklet ve hayırsever insanlarla beraber pedallarım...

Saygılar

johny/TAXI

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
@johny

Canım kardeşim geçmiş olsun..bende diyorum bu junyor kaç gündür msn de görünmüyor demk ki sebebi buymuş kendine dikkat et ufaklık:)çorba yapan yoksa gelip yapalım:))sağlıcakla kal

Saygılar vede Sevgiler...

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
@johny
Geçmiş olsun :( bu haftasonu cogu kişi hasta olmus ve kaza gecirmis :(
sizin yerinize biz pedal bastık merak etmeyin.. :)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba,
Anlamlı bir organizasyon. Katılım güzel. Bazı aksilikler yaşanmış ama, onlarda tuzu biberi. Hiç olmasa çok iyimiş , ama olmuş , Allahtan daha kötü bir şey olmamış.
Necati Abiye ,' Janus_sea' ye geçmişler olsun, derim.
Necati abim sen Türkiyeyi baştan sona gez, sonra anlamlı bir günde şehir içinde başına böyle bir iş gelsin. Herşey de bir hayır vardır.
Deniz kardeşimde iyiki sana bir şey olmamış. nasılsa bisiklet tamir edilecek birşey. hepinize tekrar geçmiş olsun derim.
Sağolsun Süleyman abim tüm İstanbullu bisiklet severleri bize tanıtmış. Sanada çok teşekkür ederim abi. Aslında hepimiz isimlerimizi imzamıza koysak, bizler İstanbul'a geldiğimizde, sizlerin hepinizi, isimlerinizle tanımış oluruz.
Bence Süleyman abi çok güzel yapmışsın.
Mavi Bisikletim organizasyonu da inşallah başarıya ulaşır. Antalya da ben ve ekibim ve bulabildiğimiz tüm bisiklet severle ayın 23 ünde onları karşılıyor olacağız.

Hepinize hoşçakalın diyorum.

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
@hdeveci

Abi bu inhibaya tekrar birlikde gidelim:D resimleri görünce ağzım sulandı :D

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

smhcnr

Aktif Üye
Tepki
29
Forumdaki fotolardan gördüğüm kadarıyla Necati Bey'e köpek saldırısının olduğu yer küçük tekne barınaklarının yanı.

Geçen pazar sabahı saat 07:00 gibi geçiyordum bana da biraz havlayıp üzerime geldiler. Dün gece saat 23:00 gibi yine aynı yerdeydim önce karşıdan gelen bir motosikletin peşinden koştular fakat yetişemediler ve aniden bana doğru döndüler yaklaşık 7-8 köpek vardı ve hepsi de tasmalı idi. Muhtemelen bunlar oradaki barınağın köpekleri ve hiçbir zaman bağlı değiller. Sabah, öğlen ya da gece ne zaman geçersem geçeyim hep serbestler.

Ben köpekten korkmam fakat dün gece durup bisikletten inmem gerekti ve etrafıma toplandılar, benim yerimde korkan birisi olsa zor durumda kalabilirdi. Bisikleti köpekler ile araya almak gibi bir şansınızda yok, zira sayıalrı fazla hangisini kontrol edeceğini şaşırıyor insan.

Herkes o bölgeden geçerken dikkatli olmalı. 2 yıldır aynı yerde bisiklete biniyorum, fakat bu olaylar son bir kaç haftadır oluyor.

Bu köpekleri besleyenlere ya da belediyeye durumu bildirmek gerekebilir.