ZTR Alphine çemberler

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gerçekten ağırlık çok güzel, fakat yüksüksüz çember uzun zamandır kullanmıyorum, kullanmaya da cesaret edemiyorum.

Toplanmış halini de bekliyoruz sabırla.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Bu çemberler ve chris king göbekleri Mustafaya topladık sene başı gibiydi Amerikadayken aldı benim zorumla :D Ve yarışlarda dahil olmak üzere sorunsuz kullanıyor...

ZTR nin bu yeni seri çemberlerinde yanak profili alçaltılarak yanaklardan gelen gücün çembere yayılması sağlanmış...

Yüksüksüz çembere gelince de bu işin emniyeti Al tel başları... Mustafanın belgradda baya kalın bir dal girdiği zaman Al tel başı patlayıp çemberi kurtarmıştı... Yani Al tel başı janttan yumuşak olduğu için zorlandığı anda sigorta görevi görüyor anlayacağınız...

Benimde evde 2 tane ztr 355 yatıyo yatağın altında güzel bir takım göbek bulsam da örsem :D

erim yıldırır

Daimi Üye
Tepki
75
hmmm bu cemberler çok mu pahallıpeki hem hafif hem sağlam(yoksa fiyat /performansmı çok iyi)???

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
@Hasan Çağri

Onlar yattıkça benim içim sızlar.Üstelik disk+V fren uyumlu bir set olabilir Bu arada göbek için önerilerinizi bekliyorum....

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Teşekkür ederim.Aslında çok iddialı değilim.Renk uyumu en çok önem verdiğim bir özellik. Bi bakalım sonuç ne olacak. Bu arada parçaları beklemek de heyecanlı oluyormuş. Herkese tavsiye ederim. Son şekli ile bir bisiklet almaktansa yavaş yavaş toplamak daha bi zevkli imiş...