Zonguldak - Safranbolu - Amasra 2 Gün 240 Km... (10-11 Eylül 2011)

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
O bölgeyi bisikletle hiç gitmedim. Kısmet olursa en kısa zaamnda gideceğim... Keyifli bir yolculuk olmuş :)

Scudo

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
ayaklarınıza sağlı güzel bir gezi olmuş memleketimi özlemişim :)

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
Baba oğul maşallahınız var tebrik ediyorum:) o yolların bir kısmından bisikletimle bende geçip amasraya kadar pedal çevirmiştim çok güzel yerler hayran kalmamak mümkün değil.. peş peşe 3 kez lastik patlaması çok kötü bir süpriz ama üstesinden gelmişsiniz... 30 km. rampada susuz kalmak kadar kötü ne olabilirki aynı olay benimde başıma gelmişti sizi çok iyi anlıyorum :D tekrar tebrikler yolunuz açık olsun kazasız sürüşler diliyorum sağlıcakla kalın :)

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Mustafa Bey oğlunuz Cansın ile yaptığınız bu güzel turu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Ahmet Usta geçitinden sonra kararan hava nedeniyle münübüs kullanmanız çok isabetli bir karar olmuş.Bakacakkadı dan başlayan Zonguldak ta bitirdiğiniz bu güzel turu keyifle okudum,güze resimler ve anlatım için tekrar teşekkür ediyorum size ve oğlunuza Malatya dan çok selamlar gönderiyorum,saygılarımla

Cansın CANDAŞ

Aktif Üye
Tepki
405
Herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.İnşallah yeni turlarla karşınızda olucağız

Tepki
122
İsim
Tayfun Kutlu
Bravo, bu işi oğlumla, belki de eşimle birlikte yapmayı başarabilmek benim de en büyük hayalim.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
hocam bir daha karabüğe gelirseniz görüşelim burdan iletişime geçebilirisiniz

Remzi YOL

Üye
Tepki
31
Bisiklet
Kron
tebrikler, bol oksijenli yeşil bir rota belirlemişsiniz. bir çaycuma'lı olarak sevindim açıkçası. Memlekete geldiğimiz bir dönemde tanışmak isterim sizinle. selametle

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Benim Karabük'te olduğum dönemlerde sık sık gittiğimiz rotalar ve en önemlisi hiç bıktırmayan rotalardı. Yazın 2 haftada bir Karabük'ten ya Amasra, ya Kastamonu, ya da Zonguldak'a giderdik. Boş geçen yazımız olmadı. Çok arıyorum o günleri ve bölgeyi. Ama yapmak isteyip de yapamadığım bir şeyi siz yapmışsınız. Beni çok imrendirdiniz. Oğlunuzla tura çıktınız ve o güzel anları çok çok özel anlara ve anılara çevirdiniz. Ben her tura çıkışımda keşke bir oğlum olsaydı da onunla bu tura çıkmış olsaydım diye düşünürdüm. İçimde bir uktedir. Neyseki o dönemlerde 10 yaşlarında olan kızımla önümüzdeki yıllarda beraber çıkacağız inşallah. Şimdi 13 ünde ve yetiştiriyorum :D Şuan Sivas'ta yaşıyorum ama bu turu yaptığınız dönemde oralardaydım. Keşke daha önce tanışmış olsaydık. Böyle özel bir tura yardımcı ve destek olmak isterdim. Karadeniz bu konuda çok şanslı bir bölge ve en ideal bölge aslında. Bunu Sivas'a gelince anladım :) Doğası mükemmel, havası ideal, gezilecek yerler çok ve yollar 24 saat binmeye müsait. Neyse artık ben de kızımla oralara (tur başlangıç noktasına) otobüsle gelir turu yapıp yine aynı şekil döneriz :D
Oğlunuzla mutlu ve kazasız nice turlar diliyorum.