Yol bİsİkletİ bİlgİsİne gÜvenenler gelsİn

Tepki
1
Merhaba arkadaşlar.Mtb kullanıyordum fakat anladım ki bana göre değil.Çok yoruyordu asfaltta.Bu yüzden yol bisikleti almak istiyorum.Şehir içinde ve turlarda kullanmak üzere alacağım,city bike önermeyin bisikletim hafif olsun istiyorum,hız istiyorum :).Biraz araştırdım.Bütçem max. 800 tl olur.0 ya da 2.el ne önerirsiniz ? Benim bulduklarım:
1-salcano xrs 800
2-drag master
3-bianchi champion
4-salcano xlr 700 ( sıfır )
5-Carraro 915 dambiez
6-Bulabilrsem uygun fiyatta colnago

Scudo

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Cok daha detayli cevaplar size yazilacaktir ancak o son sikka hic girmeyin. 800 TL'ye Colnago bulamazsiniz, bulursaniz da o Colnago degildir.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Her şey den önce Mert Bey de belirtmiş ama bir kaz daha bende söyleyeyim. Colnago yu aklından çıkar derim. Mümkün değil. 800 liraya sadece colnago kadro set bulursanız onu bile kaçırmayın derim o derece. *
*
Diğer şıklar arasında carraro 915 9 lu sora sistemli olan modeli ise kesinlikle onu al derim. Eğer bütçenize göre araştırma yapıp bulduğunuz bisikletleri bize gösterirseniz belki daha iyi yardımcı olabiliriz.
*
Ekleme: Bu arada alacak olduğunuz bisikletlerin kadro boylarının da size uygun olup olmadığına bakmayı unutmayınız.

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@cihat akçalı

İlan açıklaması beni benden aldı. Kendimi duvarlara taşlara vurasım geldi :)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@cihat akçalı

Özel mesaj atmıştım ancak bu 3 ü arasında tercih yapacaksanız Mavi olan salcano için satıcıyla bir görüşün derim. 2 tane xrs 800 aralarındaki tek fark fiyat. Neden pahalı olanı alasınız ki. Bu arada mavi olanın kadro boyu yanlış yazılmış galiba. Onu da bir sorun isterseniz.