Yok mu Granfondo

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
maliyetler inanilmaz boyutlarda olmaya basladi , sadece katilim ucereti degil , (ki o bile dehset bedellere evrildi) , konaklama + arac maliyeti + yemek vs. , bu nedenle takim olarak , katilacagimiz yarislari belirledik , Istanbul , Bursa , Ankara , Izmir , Antalya UCI . bunun disinda bu sene baska bir katilim dusunmuyoruz. ayrica , kosular icin de sahsi katilimlar olacak ancak bir kac tanesine. kisaca , artik bu spor eglencemiz bile luks olmaya basladi. Belki seneye hic bir yarisa katilamayacagiz.
Her alanda aldı başını gitti. Çok güzel yorumlamışsınız. Yarış harici maliyetleri de koyunca toplamda +5000 tl yi geçebiliyor.

• Beğen
Tepkiler: a.valverde
Scudo

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
Her alanda aldı başını gitti. Çok güzel yorumlamışsınız. Yarış harici maliyetleri de koyunca toplamda +5000 tl yi geçebiliyor.
bir de her sene bazi yarislarda , ailelerimizin de bu eglenceye ortak olmasini , takim olarak , tum es ve cocuklarimizla da kaynastigimiz tam bir aile ortamini yasamaya calistigimiz ; Ankara , Izmir ve Antalya UCI yarislarini dusundugumuz de bu belirttiginiz +5000 ler bile yeterli kalamiyor ne yazik ki.

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.414
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben İstanbulda yaşan birisi olarak İstanbuldaki grandfondoya gidemiyorum.

• Üzgün
Tepkiler: Eray BAYĞAR

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.328
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bursa için konaklamaya uygun (hesaplı) mekan arayanlar şimdiden rezervasyon yapa bilirler:
(link)

sabrikilic

Üye
Tepki
50
İsim
sabri kılıç
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bodrum granfondoya geçen yıl katılmıştım , bu yıl aynı rota olursa katılır mıyım , bilemedim. Parkurlar için siteye bakayım dedim , bakım aşamasında , demek ki yakında belli olur detayları.
Diğer açılacak yeni şehir/granfondolar daha cazip ve heyecan verici olabilir ama en başta parkurları incelemek lazım , bazılarında kazaları gördük geçen yıl. Şahsen sponsorun kendi bütçem olduğu yarışı dikkatli seçmem lazım.
(link)

sitesi bu, buradan bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
Tepki
62
İsim
haplo
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gecen yıl UCI Nirvana granfondo da fiyatlar bu seviyedeydı....akra granfondo da nisan sonu ama ses yok halen

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.133
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Zaman sebebiyle sorun yaşayan çok kişi olacaktır. Bu da şimdiden kayıt olacak amatör (benim gibi) bisikletçileri eledi bile.
Arkadaşım ile katılmayı çok istiyoruz fakat süre sınırı yüzünden büyük bir ihtimal katılamayacağız... 2 saat içerisinde böyle rampalı bir rotayı bitirmem imkansız.

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşım ile katılmayı çok istiyoruz fakat süre sınırı yüzünden büyük bir ihtimal katılamayacağız... 2 saat içerisinde böyle rampalı bir rotayı bitirmem imkansız.
En kısa zamanda gidip deneme yapmak istiyorum. 2 saatte benim için de zor. Umarım bir güncelleme olur. Olmaz ise katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum. Zevk alamayacağım bir organizasyon için para harcamak istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.647
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Strava da profilini görmek lazım. Hemen yılmayın.

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa

yusuf_49

Aktif Üye
Tepki
394
İsim
Yusuf Aytaç
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence süreye takılmak yerine rotanın elevasyonunun 4.5kmde toplanmasına takılmak lazım. Gf'larda ben daha süreyi aştığı için madalya verilmeyen ya da pistten atılan katılımcı görmedim. Gündoğdu tersten tırmanmak her baba yiğidin harcı değildir. Bir kere yol bozuk ve virajlı aynı zamanda yer yer çok sertleşiyor. Organizasyonun gerçekleşeceği tarih itibarıyla Bursa'daki nem oranı 80nin üstüne çıkar hava da tahminim 23-26 derece arası olur.Tüm rotayı laylaylom geçseniz dahi son tırmanışta rublenizde hep bir dişli daha arayacaksınız.

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.232
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biraz konuştuk yerel wp grubunda.. Bir takım katılımcılar; harika rota, tam benlik, çok iyi gibi şimdiden kürsüyü garantilemiş gibi 🤭 ya da rotada parmağı olanlar.. Alternatif rota teklifi yapanlar var ve elbette rotanın son hali mi ? Veee, elbette ücret merak edenler olarak benim gibi düşünenler....

Tepki
422
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hocam bence o rotada 2-3 sürüş yapın. süre süre alışırsınız .

ag249

Forum Bağımlısı
Tepki
1.712
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Süre sınırları Granfondo ruhuna aykırı. Her seviyeden bisikletçiye açık olmalı. Yol kapatma izinleriyle ilgili bir durum olabilir.

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biraz konuştuk yerel wp grubunda.. Bir takım katılımcılar; harika rota, tam benlik, çok iyi gibi şimdiden kürsüyü garantilemiş gibi 🤭 ya da rotada parmağı olanlar.. Alternatif rota teklifi yapanlar var ve elbette rotanın son hali mi ? Veee, elbette ücret merak edenler olarak benim gibi düşünenler....
Hangi grup ve babayiğit...
tanışmak isterim :)

Tepki
62
İsim
haplo
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
akra granfondo da açıklamış kısa parkur 2.buçuk saat 550m tırmanış var uzun ise fena 1200+ 5 saat

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc