Yeniköy

tafo 61

Üye
Tepki
13
@Pirata

merhaba nasılsın.saat kaçta belgrat ormanına gidiyorsunuz?

Scudo

tafo 61

Üye
Tepki
13
@denizderin

merhaba size epey uzağım k.çekmecede oturuyorum.ama pazar günleri sabah erken çıkıp sahil yolundan sarıyer yapıyorum.

tafo 61

Üye
Tepki
13
@oceanist

her pazar program yapıyomusunuz.yaparsanız katılabilirim size.

Tepki
1
arkadaşlar sözüm size, biliyorum çok kişiyiz fakat organize olamıyoruz. Tek çatı altında toplanalım ve güzel turlar düzenleyelim. Bunu sizde istiyosunuz biliyorum, dökün içinizi buraya :p:D

mesut.c

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Scott
çıkamadan sezonu kapayacağaz galiba :)

Tarık GÜLER

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Merhaba bende sarıyerde oturuyorum daha onceden konu acmıstım katılım yok yada saat uyum problemlerı ıle karsılastım 2 gunde bır olsun aksam saat:20:00 sarıyerde cıkıp ortakoye kadar gıdıp gelıyorumm.Yolda bısıklet suren bır cok kısı ıle karsılasıyorum herkez parça parça sürüyor grup halınde olsak bu iş keyifli olur tabı MTB kullanıyorsanız haftasonu belgrata gıdın derım 07:30 gıbı bı grup ordan cıkıs yapıyordu eskıden sımdı nasıl bılmıyorum...

mesut.c

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Scott
aynen bizim bu bölgede organize olamama gibi bir problem var bende bu konuda topicler gruplar kurmama rağman bir kaç kişiden fazla sayıya çıkamadım artık bu konuda çaba da harcamayı düşünmüyorum :) herkes takılsın kafasına göre aslında grup halinde daha keyfli oluyor ama kimseyide zorlayamazsın Tarık bey biraz daha geç vakitte çıksanız size eşlik ederdimde 9 falan gibi ben geç saatlerde kullanmaktan keyf alıyorumda ortalık sakinleyince

• Beğen
Tepkiler: Tarık GÜLER

Tuğrul Şanlı

Aktif Üye
Tepki
26
Bisiklet
Castello
Bugün Ataköyden Tarabyaya turladım.Özellikle Beşiktaştan sonra Tarabyaya kadar bayağı potansiyel var:) en az 10 kadar bisikletli arkadaşlar gördüm.Açılan başlıklara baktığımda da sarıyer tarabya istinye taraflarından foruma katılan çok arkadaş var aslında o taraflarda bir organizasyon yapabilseniz süper turlar olur.Ben de katılmak isterdim ama Ataköyden tarabyaya geliş dönüş 70 km tuttuğundan zaten turumu tamamlamış oluyorum:)

• Beğen
Tepkiler: Tarık GÜLER
Tepki
24
Bisiklet
Cannondale
buyurun benim :) siz her günmü tura çıkıyorsunuz yoksa belli günler demi ? gün ve saat olarak yazarsanız sevinirim...@mesut.c

Tepki
24
Bisiklet
Cannondale
@mustafa kurce
hangi gün ve saat kaç gibi düşünüyorsun ? gelme ihtimalim var...

mesut.c

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Scott
selam eyüp havalar soğuduğundan sezonu kapadım diyebilirim bisikletimi aldım odama :) kışı atlatalımda çıkarız artık bende özledim sürmeyi, belli bi vakitte çıkmıyorum tamamen keyfi

Tepki
24
Bisiklet
Cannondale
@mesut.c
bende ara sıra binebiliyorum, şu kış hayırlısıyla geçsin acısını çıkartırız :)

kartaca78

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Salcano
Boğazın bu guzel yerınden herkese slm adım murat yaşım 35 gıt gıde buyuyan bır gurubumuz var.ileriye donuk kendı çapımızıda organızasyon planlarımız var. herkese ıyı pedallar

• Beğen
Tepkiler: ali tekintüre
Tepki
3
Bisiklet
Salcano
@kartaca78
23:30 da Çemberlitaş'dan startla sahilden Sarıyer dönüşlü turluyorum . Kısmetse görüşmek ümidiyle.

mesut.c

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Scott
tarabya tayfasıyla bi çıkarma yapalım ozaman :D pedallarız ortaköye doğru