yeni resimler için içeri_yer:Kayseri

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@OzzYMKL

ozan galiba dediğin gibi olacak bir hafta görüşmedik sözlendim 1 hafta görüşmedik nişanlandım 1 hafta daha görüşmezsek evleneceğim :D

Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@berk trial

neden sizde bizim gibi olmaya çaba vermiyosunuz merak ediyorum sizde yapın bu işi çok eğlenceli

Lostman

Daimi Üye
Tepki
82
Her bulduğun yerde çekilmişin derken neyi kasdettiniz anlayamadım :)

Peki kötü anlamda diyorsanız çevreden daha çok yapılan işe bakın bence tamam çekindigi yerler kötü olabilir ama önemli olan o hareketleri yapabilmektir diye düşünüyorum bizim gidebilecegimiz çok yer yok malum kayseride...

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
güzel resımler ve güzel hareketler başarılarının devamı ...

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
hadi tuna artık ya bmxle yada trialle bir videonu bekliyoruz saygılar..

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
@Lostman

bırakmak tabi zor bırakmak istiyor değilim taha fakat artık nasıl desem sağlığım yetmiyor desem daha doqru olur sanırım eskıden her gun suruyordum sorun olmuyordu sımdı haftada bır bınıyorum pazar gunlerı pazartesi günü ölü gibi oluyorum yoqsa bırakmak gibi bi niyetim yok :S

Kıvanç ERTÜRK

Forum Bağımlısı
Tepki
70
Bisiklet
Corratec
Son zzamanlarda bisikletçilerde(trialciler,yolcular,mtbciler)bir isteksizlik durgunluk var ben de dahil.Ama nedenini bilemiyorum .aslında insanların okullardaki işlerindeki yoğunluktan kaynaklanıyor olabilir.Bunun kalıcı olmaması yararımıza olur.Yaz gelsin de hareketlenelim artık..

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
ewet haklısın bu durumu boyle ılerletmemek elımızde aslında umarım eskı isteğimiz yerine gelir.

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
@boxtubing

yasin biz elimizde olmayan nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldık ama kesinlikle siz bırakmayın videolarınızdaki gelişiminizi gördükçe gururlanıyor ve çok mutlu oluyorum kayseriye geldiğimde sizi bisiklet üzerinde görmek istiyorum... fazlaa yok baaak ş=137 gün sonra ordayım.... :D

• Beğen
Tepkiler: boxtubing

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
@'[L.o.R.d

tamam abi birazda kısmet meselesi ufak tefek sorunlarımız var bisikletler ılgılı dedıgın gıbı gelişim her zaman gün güne ilerliyoruz fakat nasip dieLim senide geLince qöRmek isteriz bike üstünde :):rolleyes:

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
@boxtubing

gaza getiriyorsunuz zaten beni şeytan diyor hazır istanbuldayken bir makine diz öyle git kayseriye :D :) kısmet bakalım inş.

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
diz geL abi gaz vermiyoruz ama gercekten cok azaldık yapan olarak şuan belki 150 kişi var ama taş çatlasa 10 15 imiz biraz ii yapıo