Yardım eder misiniz?

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
iyi geceler arkadaşlar bu turculuk olayını daha yeni öğrendim gürkan genç adlı abinin sitesini gördükten sonra bugün bütün gün arastırma yaptım herseyi öğrendim sayılır iyi bir bisiklet alıp ben turlara katılmak istiyorum geceleri çadırlarda kamp yapıp gezmek istiyorum fakat daha önce hiç böyle birşey yapmadığım için endişelerim var ve ilk turlarda öğrenmek ve alışmak için birileriyle birlikte gitmek istiyorum endişem şu ki bisikleti alınca ya kimseyi bulamazsam öyle bi endişem var acaba yakınlardan yanlarında gelmeme izin verecek kimseler varmı teşekkür ederim

Scudo
Tepki
0
İsim
-
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Forumda gezi duyuruları yapılan bölüm ve bisiklet gruplarından yerel kısma girerseniz araştırmadım ama Balıkesir'de olan gruplar vardır muhakkak. Umarım fikrinizi değiştirmeden bisiklet alırsınız gerisi zaten gelir kazasız pedallamalar :)

sedat_slave

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Bisiklet
Beldeyama
Merhaba,
Biz, yarın çanakkale- bodrum turuna başlayacağız. 2.gün balıkesir'den geçeceğiz muhtemelen.
Görüşebiliriz. Belli bir yere kadar bize eşlik edebilir veya yolun geri kalanı birlikte pedallayabiliriz.

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
kararlıyım ya aklıma koydum bu yaz en az bi türkiye turu yapıcam sedat size katılmayı cok isterdim ama dedigim gibi daha hiçbirseyim yok :D inşallah yaza doğru tekrar çıkarsanız seve seve gelirim sizinle

İsa Yavaş

Daimi Üye
Tepki
154
Bisiklet
b'Twin
Tolga abi benim de şu an bisikletim yok ama almak istiyorum bisikleti alınca seninle günibirlik tur yapmak isterim nasip olursa.Sen Balıkesir merkez de misin?

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
evet kardesim merkezdeyim insallah yaparız bigün :)