Whistle bisikletinizin fotoğrafları

Scudo

ali sevim

Üye
Tepki
2
10 gun once 1052D aldım, kullanımı harika:) ; frenler hidrolik schimano on numara. Daha önce trek 4400 kullanıyordum, fiyatının aksine, pek fark yok diyebilirim.
Tavsiye ederim.
AOS

@lukunku86

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
@ali sevim

1052D aldınız da hangisi...huron var, miwok var...

hangisi olduğu söyleyip eski 4400ünüze göre nasıl bir kıyaslarsanız sevinirim. bende de salcano var ama miwok 1052D ya da carraro daytona falan almayı düşünüyorum. haliyle şuanda kullanıcılar ne kullanıyorsa onu öneriyor, piyasada trekciler, scottcılar falan var. yani siz trek'ten whistle'a geçmiş biri olarak yorumunuz daha iyi olur gibi geliyor bana...

teşekkürler.

Tepki
58
öncelikkle bursadan herkeze selamlar 3 hafta oldu gayet memnunum hatta bü gün uzun yol yapayım dedim arka lastigi düz yolda yarmayı becerdim.

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

atakan tosunoğlu

Daimi Üye
Tepki
122
Bisiklet
Carraro
bu modelin kırmızı beyaz renkli olanı var mı ? geçenlerde gördüm biyerde ama whistle ın hangi modeli bilmiyorum :rolleyes:

Tepki
0
Bende çok baktım kafam karıştı iyice bir karar verdim şekli şemali ve fiyatıda beni etkiledi 1053D aldım inşallah bende pişman olmam. Dün aldım ve hoşuma gitti daha önce yol bisikletleri kullanma şansım olmuştu ama farklı model dağ bisikletleri kullanmadığım için bir karşılaştırma yapamayacağım.

Fatih Çaçoron

Aktif Üye
Tepki
41
Whistle Miwok 1053 V Alacagım..
(Siyah-Kırmızı -20") Kadrosunu ariyorum. Fotografı Olan veya Bi Link Verebilecek Var mı ?

oğuz_43

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Kron
arkadaşım bu modelin henüz siyah kırmızı kadrosu çıkmadı illa kırmızı olsun diyorsan kırmızı beyaz var oda çok güzel internet ten almayı düşünüyorsan izmirden sundu bisiklette mevcut olması lazım ben 3 gün önce aldım yeşil beyaz benimkisi , çok hoş kadro renkleri var

Tepki
6
Arkadaşlar, Fotoğraflarını Bekliyorum Bisiklet Almayı düşündüğüm için Aklımda Bİr çok Bisiklet var :)

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
kardeş 1053d in mechanical Disc brake frenleri sorun çıkartmaz mı ama 1052d in hidrolik freni varmış nasıl oluyo bir alt model değil mi?

(link) şu oluyo?