Whistle bisikletinizin fotoğrafları

Scudo

ugurcan ugur

Aktif Üye
Tepki
27
Hayırlı Olsun Aynısı Bende Alacağım Yaşım 12(ocak 12 de 13olacak)Önerirmisiniz Nasıl Bir Bisiklet...

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
beyler benimde 1054v yeşil beyazım üsküdar yollarında ürün hakkında bir yorum istiyorum aslında gorunusleri mükemmel ama ben hız bakımından sorun yasıyorum bide tekerlek önerebilirmisiniz

Recep BARITCI

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Gürkancım aramıza hoşgeldin birgün güzel bir tur ayarlarsak neden olmasın tabikide pedallarız keyifle ..

Mümin arkadaşım bende aynı modeli kullanıyorum çok değil bi kaç güne kadar Schwalbe Noob nıc lastiklere geçiyorum testler ve kullanan arkadaşlar gayet olumlu bir intiba yarattı bende yuvarlama direnci mükemmele yakın bi kaç güne kadar bende ilk izlenimlerimi paylaşırım .

Recep BARITCI

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Gürkancım sana bi tavsiye bütçeni biraz daha zorlayarak 1162 D almanı öneririm hidrolik disk bir bisikeltin olmuş olur bence biraz sabretmelisin gerekirse kapora ver sana yardımcı olucaklardır Muratoğluna bugün gittim whistleler gelmiş 2011 model seninde bisikeltinin resimlerini merakla bekliyoruz. Bakalm 2011 model ilk whistleci kim ?

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
@Recep BARITCI

bu lastıklerı nerden temin edebilirim istanbulda bide ölçüleri fiyatı nedir kardes

Recep BARITCI

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Forumda ikinci el bölümünde bi arkadaşımız piyasa fiyatından ucuz bi rakama satıyo bi dene derim . pıyasa fiyatı 60 euro yanı 100 tl civarı teki için. ebatlarıda 26x2.10 ve 26x2.25 olarak degişiyo .İstanbulda oturuyorsanda Delta bisiklette bulabilirsin.Burdan mesajlaşmasak iyi olucak burası whistlelerimin fotolarının konulucağı bölüm kirlilik yaratmayalım.

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
uygun bır sıfır urun baksam daha ıyı olur tekerlek konusunda sıkıntı yasamak guzel olmuyor işin aslı :) ama bu italyan tasarımı cok dikkat cekiyor :)

Hasan Erel

Üye
Tepki
0
Recep Bey Konu İle ilgisi yok ama Whislte 1052 D yi önerirmisiniz.V fren yada Disk fren olması önemli bi ayrıcalıkmıdır ?

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
@Hasan Erel

disk yada v buna baslamanız yeni ise ilk v fren ile tecrube edınsenız ıyı olur frenleme ayrı bır husus cunkı dısk frenlerın masrafları v frenen gore gayet pahalı ama tutus bakımından ıyı ama ılk v frenı onerırım sıze ılerleyen zamanlarda ıstedıgınız kompedantları kullanabılırsınız dısk acısından

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
Arkadaşlar buda benim tarz-anım. :) Kendi üstündeki lastikler biraz arızalı idi, bende 1.50'lik yol lastikleri taktım. Ama bunlarında yol tutuşları kötü. Bisiklet kanımca ağır ama ben şu sözümün arkasındayım......

'Bisikletçiyi hafifletmek bisikleti hafifletmekten daima ucuz ve sağlıklıdır.....':in:

http://img24.imageshack.us/i/25122010893.jpg/

http://img262.imageshack.us/i/25122010896.jpg/

http://img28.imageshack.us/i/25122010897.jpg/

• Beğen
Tepki
5
@Recep BARITCI

Abi Ben de Murat oğLundan alıcam ama yanlış sölemişim 1161d alıcakmışım Bn Kırmızı Gri Yada beyaz Mavi Alınca İrtibata geçeriz hemen çıkarız Pedallamaya :)

• Beğen

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
whistle nin ingilizce anlamı ıslık demekmiş ıslık sesiyle ilerlersiniz artık.bendede var bi tane koyabilirsem koyarım fotoları.
bi de sanki bi bisikletin tekerler ters takılmış galiba.

• Beğen