Whistle bayileri ve internet alışverişi

Scudo
Tepki
3
@Burock134

salcano gibi daha bir çok bisiklet alabilirsin tabii ama yol bisikleti olarak zor.kafadan 750 den yukarısını gözden çıkarman lazım

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

ByAtilla

Aktif Üye
Tepki
78
Bendede var whistle çok memlunum gerçi üzerinde baya değişiklik yaptım ama ilk aldığımdada çok memlundum tavsiye ederim. Sarda bike Shop Orada satılıyor gümrükte türk telekomun sokagında.

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

ByAtilla

Aktif Üye
Tepki
78
Balıkesir hakkında bilgin yok ama izmirde sarda bike shop satıo dilerseniz siteden internet üzerinden satışı gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir bi bisiklet mağazası sorun çıkacağını düşünmüorum.

ByAtilla

Aktif Üye
Tepki
78
Ama söle bi durumda var yeni model whistle kadroların görünüsü eskilerine göre biraz daha iyi ben whistle kullanıcısıyım whistleyi öneririm . Şu ana kadar en ufak bi sorun bile çıkarmadı bisiklet 1.000 km den fazla yol yapmışımdır bisikletle.

• Beğen
Tepkiler: Ayhan Çifter

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
sanırım arkadaş sahip olmak istediği bisiklete çoktan sahip olmuş. Zira konunun açılma tarihi --> 02-11-2007, 21:43'tür.

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
Arkadaşlar benim de bir sorum var. İstanbul' da Whistle satan bildiğiniz yerler var mı?

Tepki
0
Bursa'da whistle alabileceğim bir yer var mı ?
Haftaya istanbula gidiyorum 2 günlük orası da olabilir bir ihtimal.
İlginize teşekkür ederim...

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
heykelde valilik arkasında doğaspor var ordan temin edebilirsiniz.

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
bursada böyle bisikletleri satan tek yer var aydın bisiklet varsa ordan bulabilirsiniz yalova yolunda...

Tepki
4
@alisundu

Arkadaşlar daha önce de bir kaç bisiklet alışverişim olmuştu söz konusu olan firmadan gerçekten işinle çok ilgilenen arkadaşlar (link) sitesi de tarafından hazırlanmış , gercekten sade, acıklayıcı ve güzel bir site yapmışlar en azından kafamız karışmıyor rahatlıkla bakabiliyoruz ...

• Beğen
Tepkiler: atakan tosunoğlu

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Geldi gelecek derken nihayet aramızda.. 2010 modelleri arasında bisiklet üreticilerinde ciddi bir fiyat rekabeti bekliyoruz artık..

Bilmem kaç bin avrodan başlayan fiyatların yıl sonuna doğru nasıl tepetaklak olduğunu biliyoruz...:eek:

Bu bağlamda whistlenin bu tepetaklaklığı hızlandıracağına inannıyorum..:D

Hoş geldin whistle..

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Lakota 1051 D'nin kadro ağırlığı hakkında bir bilginiz varmı acaba ?

alisundu

Aktif Üye
Tepki
83
@cagdasaydogan

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap vermek, gelişen teknolojiyi takip ederek gerek ülkeye gerek kendi bulunduğumuz bölgeye bu yenilikleri sunan öncü firma olmak, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak vizyonumuzdur.

Tüm teşekkürleriniz ve övgüleriniz için müessemiz adına teşekkür eder saygılar sunarım ....

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Ali Bey;

Öncelikle hayırlı olsun diyorum.

whistlebikeshop.com whistle'la yapılan özel bir anlaşmayla tüm Türkiye kanalına distrübütörlük verecek bir merkezi yapılanma mı? Yoksa sundubisiklet'in bireysel bir çalışması mı?

Misal Türkiye genelindeki Whistle bayilerine siteniz üzerinden ulaşabilir olabilecek miyiz?

Kullanıcılar açısından önem arzedebilecek bu hususta bizleri aydınlatabilirseniz sevinirim.

Saygılar, sevgiler.