Uludağ'ın Zirvesine Yolculuk ve Kamp

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
@Orhan Kılıç

Evet Orhan Abi asla 'asla' dememek gerekiyormuş. Geçen gün benim ilk MTB bisikletime gidip şöyle güzel bir portbagaj aldım. Güzel bir de dış lastik alacağım. Hatta göller bölgesinde kamp kuracaksak daha bir deneyimli geleceğim.

Scudo

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bu tur ne kadar zorsa, o kadar da güzeldi Kemal Abi. Dağdayken ekibi arkadan takip ettin bagaj sorunun nedeniyle ama asfaltta neydin sen öyle! Sana yol arkadaşlığı yapmak benim için keyiftir. Selamlar.

Düz yola gelince belki havanın kararması ve daha önce pedallamadığım bir mekanda olduğum ve ilerde senin de beni istemeden de olsa yalnız bırakacağının verdiği bir çekingenlikle düz yolda bayağı bir bastım. Ama yanlış bir yola girmeyeyim diyede sürekli arkamda seni takip ettim :):). Tabi düz yolda bagaj rahatsızlık vermediği için sorun olmadı.

Buradan pek ifade etmesem de sende sonra feribota gereksiz yetişememe korkusuyla bayağı bir bastım sadece bir cep'te küçük bir mola verdim. Senin de bildiğin gibi o yol gerçekten çok işlek bir yoldu. Arabalar hep yalayıp geçiyordu. Ama senin yol tarifinle iskeleyi bulunca herşey yoluna girdi. O gün sabaha karşı 2'de evden içeri giridim. Ama gerçekten güzel bir tur oldu. Senin koyduğun resimlerle anılarım canladı. Çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: aliöğretmen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Kemal Caner

Görüyorum ki tur katılan herkesin beklentilerini karşıladı. İlhami ilk kez Uludağ deneyimini yaşadı, Çağlar geçen seferki gibi yeniden dağa çıkıp kamp yaptı, Erdal Kaçkara gelemeyecek olsa da yüklü bisikletini güçlü fiziği ile kolayca dağdan aşırıp gelsem orada da hiç zorlanmadan turu tamamlayabileceğini gördü, Ali son anda dağın zirvesini görmeye karar vermişti, Dinçer bir kez daha bisikleti ile zirveye çıkmak istiyordu ve biz dağın tepesinde yüklerimizle çabalarken bisikleti ile zirveye yeniden çıktı, sen henüz Kaçkar konusunda karar veremesen de zorlukları görüp yaşamak istiyordun ve bu deneyimden sonra gelmekten vazgeçtin. Uğur ile ben çıkacağımız Tran Kaçkar turu için kendimizi sınamak istiyorduk daha sonra Kaçkarda bu turun faydasını fazlası ile hissettik ve Kaçkarın Uludağ ile kıyaslanamayacak başlıbaşına bir macera ve heyecan olduğunu gördük. Bu tura katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Yeni uçuk kaçık turlarda buluşmayı diliyorum. :)

ufuk gider

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Sedona
çok güzel bi tur olmuş bu kadar fazla olmasada çıkmıştık uludağa tura çok keyifli yolları var

• Beğen

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Ali Bey, arkadşlarınızla beraber yaptığınız güzel turun resimlerini zevkle seyrettim. Güzel resimleriniz için size ekip arkadaşlarınıza teşekkür ederim. Kışa girerken, yazdan kalma resimlerde pek hoş oluyor, tekrar ayaklarınıza sağlık. Paylaşımınız için sağolun.

aliöğretmen

Aktif Üye
Tepki
201
@Turgay Ak

Teşekkürler Turgay.

@Kemal Caner

Tekrar Teşekkürler Kemal Abi

@Orhan Kılıç

Tekrar Teşekkürler Orhan Abi. Bu turun bu kadar güzel olmasının nedeni, altında senin imzanın olmasıdır.

@ufuk gider

Uludağ gerçekten bisiklet için çok güzel parkurlar sunuyor.

@Cüneyt HOCAOĞLU

Teşekkürler bizden Cüneyt Bey.

M.Nuri TEKE

Forum Demirbaşı
Tepki
695
Bisiklet
Specialized
Tur çok güzel olmuş. Süper resimler.Herşey mükemmel. Bisikletin hakkını sonuna kadar vermişsiniz. Tura katılan herkesi canı gönülden tebrik ederim.,Başarılı turlarınızın devamını bekliyoruz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Ayaklarınıza sağlık, çok güzel bir tur olmuş.
Fotoğraflara bizleri de ortak ettiğiniz için teşekkürler! :in:

burhan alfatlı

Aktif Üye
Tepki
62
bu güzel anlatımın için teşekkürler,umarım birdaha ki çıkışta birlikte çıkarız ama kamplı olması koşuluyla ))

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
orhan beyinde katılımı ile çok keyifli bir tur gerçekleştirmişsiniz.
ayağınıza,emeğinize sağlık...

aliöğretmen

Aktif Üye
Tepki
201
@M.Nuri TEKE

Teşekkürler. Nuri Bey

@Serkan Çoban

Biz de teşekkür ederiz Serkan Bey

@burhan alfatlı

Orhan Abi'nin bir sonraki çıkışı 2 gece konaklamalı olacak şekilde, ve ikinci kampı göller bölgesinde kurmak gibi gibi bir düşüncesi var. Umarım birlikte çıkarız.

@GÖKSUN ÖZKİRİŞCİ

Turun altında Orhan Abi'nin imzası olmasaydı bu kadar güzel olmazdı bu tur. Ona teşekkür borçluyuz.

@Arda Sert
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: burhan alfatlı

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Çok güzel bir turdu. Kamp kuranların bisikletleri yüklüydü ve çok zorlandılar, çoğu yerde elde gitmek zorunda kaldılar. Ben geceyi evimde geçirdiğim için çadır tulum vs yüküm yoktu ancak 2 gün üst üste otellere kadar çıkmanın yorgunluğu ve de pek de hafif sayılmayacak sırt çantam vardı. Buna rağmen elimden geldiğince bisiklet üzerinde gitmeye çalıştım.
Bir önceki sene de olduğu gibi bu sene de bisikletimi zirveye çıkarttığım için çok mutluyum.
Turu düzenleyen Orhan abiye ve güler yüzünü eksik etmeyen tüm katılanlara çok teşekkür ederim.
Umarım tekrar birlikte pedal basarız.

• Beğen

emin demirpolat

Aktif Üye
Tepki
270
bloqtan diğer fotolara da baktım gezi gerçekten çok hoş olmuş, dağ yolları zirveye zorlu tırmanış, taşlı yollar, zirvedeki göller hepsi harika ellerinize sağlık.

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Dinçer ÜNSAL

Dinçerciğim, benim kamyonet kasasında gittiğim bölümde senin kopmadan kamyoneti takip etmen müthişti. Hafta sonu Erdal ve Uğur yine o gün yaşadıklarını anlatıyorlardı. Çok güzel ve heyecanlı bir gündü.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@emin demirpolat

İlginize teşekkür ederiz. Yaz başında yolumuz Zonguldaktan geçecek, görüşebilmeyi umuyorum. :)

• Beğen

aliöğretmen

Aktif Üye
Tepki
201
@Dinçer ÜNSAL

Turda ortaya koyduğun performmans üst düzeydi. Zirveye çıktın, bize yetişmekle kalmayıp solladın.

@emin demirpolat

Teşekkürler Emin Bey

@Orhan Kılıç

Yolculuk nereye Orhan Abi?

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@aliöğretmen

İlk etapta İstanbuldan Hopaya. Devamında Artvin, Macahel ve Gürcistana gitmeyi düşünüyorum. Belki bir kez daha Kaçkar'ın zirvesine çıkıp Trans Kaçkar yapabilirim. Eğer arzu edersen 1-20 Temmuz arasında Hopa veya Artvinde buluşup bu Trans Kaçkarı birlikte yapabiliriz.

• Beğen

aliöğretmen

Aktif Üye
Tepki
201
@Orhan Kılıç

Şartlar uygun olursa baştan itibaren katılmayı çok isterim. Tur hakkındaki ayrıntılar (başlama, bitiş tarihi vs.) belli mi?

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
Çok güzel tur olmuş paylaştığınız için teşekürler.