Tuzla

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
tuzladan çağrı die bi arkadaşımız daha var tuzla sahilde oturuyor forumdan üyeliği iptalmi olmuş ne giremiyor onunlada çıkabilirsiniz scott s40 yol u var irtibata geçecek varsa facebooktan çağrı kolçak isteyen olursa telefon numarasınıda veririm ;) kendisi söyledi çıkarız bineriz die o yüzden yazıyorum onun adına yani ;)

Scudo

ayhan b

Aktif Üye
Tepki
61
slm can:) kardesım çağrıylada(bu arada çagrının no sunu alıp onlada irtibata gecelim derim ben,no su neydı? ) beraber göruselım ,her akşam mutlaka tuzla sahildeyım,suanda ben dahıl 4 sağlam bisikletçi,sayıyı arttıralım:)

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Tuzla'lı hemşehrilerim ben de takılmak isterim size ama biraz havalar ısınınca :)

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
@ayhan b

çağrının numarası 0505 684 68 48 tuzladan bisikletçileriz biz derseniz o tanır zaten ;) bu arada havalar ısınınca diyen arkadaşım havalar bisiklete binince ısınıyor zaten merak etme yürürken üşürsün ama bisikletde yanarsın ;)

• Beğen
Tepkiler: M.A.Y.

ayhan b

Aktif Üye
Tepki
61
evet havalar konusunda samet haklı,soğuga karsı birebir bencede:)

• Beğen
Tepkiler: speedo

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
Alper kardeşim önce sizi kutluyorum bisiklet sporunu seçmiş olduğundan dolayı siz benden yaşça çok küçüksünüz benim çocukluğumda hiç bisikletim olmadı mahallede bir arkadaşımızda bisiklet vardı ona yalvarır dık bir tur atmak için oda bisikletini vermemek için annem çağırdı diyerek bisikletini alır giderdi bizde arkasından bakardık biraz geç de olsa benim de bisikletim oldu ama gerıye baktığım da bunun daha önceleri olmasını çok isterdim ama olmadı allaha şükürler olsun bu gün benimde bisikletim var ve ben 56 yaşında deli cesine bisiklete biniyorum ve çok mutluyum aynı zamanda benim eşimde bana bisiklette eşlik ediyor ve biz bundan çok mutlu oluyoruz eğer mümkünse ben her kesin eşi ile bisiklete binmesini temenni ediyorum
saygılar
ali baba

• Beğen
Tepkiler: M.A.Y.

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
Arkadaşlar bu ay sonu itibari ile Tuzla Aydınlı da ikamete başlayacağım. Çok sık foruma giren birisi olarak Aydınlı-İçmeler civarında bisikletsevere rastlamadım. Yoksaki özelden yazacaktım. Ben onları bulamadım onlar benden haberdar olsun diye düşünerekten bu topiği açtım. Varsa belirttiğim yerlerde oturanlar akşam turları yapabiliriz. yada haftasonu sabah turları v.s.

Beni yalnız bırakmayın arkadaşlar. :)

(Daha önce Tuzla -Aydınlı- İçmeler topiği gibi bir topik varsa konu birleştirilebilir)

Tepki
17
Merhaba Zeki Bey. Oncelikle Tuzlaya hosgeldiniz. Ben bu forumda, uzunca bir zaman Tuzladan arkadas aramistim. Birkac kisiye ulastim ancak bir turlu biraraya gelemedik. Herkes mesgul oldugunu belirtti ve daha sonra da kimse irtibata gecmedi. Ben de konuyu kapattim. Umarim siz arkadaslar bulursunuz. Iyi aksamlar.

• Beğen
Tepkiler: Zeki Günaydın

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
e bi tane buldum işte ceyhun bey :)

forumu sık takip ediyorsanız buradan haberleşip ,önümüzdeki günlerde küçük bir tur yapabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: ceyhun ilguy

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
arkadaşlar selam. bende şifada oturuyorum. cok uzak mesafelerde değiliz aslında. zaman elverdiğince size katılmaya çalışırım. hafta içi 7 den sonra, cumartesi/pazar duruma göre size katılabilirim.

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
@nihat yildir

Şifa da Kiptaş 2 de bir arkadaş daha var. üst Tuzla da şimdiden 4 kişi olduk. :)

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
Zeki bey ikametiniz tam neresidir.Ben Esenyalıda oturuyorum.Salı,Perşembe ve C.tesi akşamları Pendik sahilde 2 arkadaş saat 21:00 den sonra sürüyoruz.Eğer size uzak olmazsa katılabilirsiniz.Eğer E-5 üzerinden Pendoryaya kadar bisiklet sürerim derseniz ben sizi Esenyalı minübüs duraklarının oradan karşılarım.Sonra Pendik sahilden Bostancı duruma göre Maltepeye kadar süreriz.Dinleneceğimiz yerde sponsor bulamadığımızdan :) çaylar benden.:)

• Beğen

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
Ben Tuzla sahilde ikamet ediyorum. Bir arkadsımla firsat buldugumuzda sahil yolundan pendik maltepe bostanciya suruyoruz bazende kadikoye cikiyoruz.
Sorun suki suan urfa'da askerim yaklasik bir ay sonra gelecegim. Yeni bir bisiklet alma planlarim var kararim 2011 kron xc1000 olacak muhtemelen.
Geldigimde bursa yalova gibi daha uzak mesafelere yolculuk yapmayi istiyorum.
Hayirlisiyla geleyim de :)

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
@Engin EŞ

Merhabalar.

Ben Aydınlı TOKİ de oturuyorum. Akşamları hava karardıktan sonra Aydınlı ya çıkmak çok zor. Hiç aydınlatma yok. Zifiri karanlık. konuyu belediyeye ilettim ama maalesef sonuç alamadım. Dolayısıyla haftaiçi gece sürüşlerine maalesef katılamam. Ama haftasonları buradan paslaşıp sabah sürüşleri yapabiliriz.Ortada biyerde buluşup Kartal istikameti yada ters tarafa gidebiliriz.Lütfen iletişimde kalınız :)

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
@Ertuğrul Mengi

iyi teskereler kardeşim. sen bi gel Yalovada olur Bursa da . biz buralardayız.

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
Zeki bey her pazar sabahı saat 06:00 Pendik İETT garajının orada buluşup Bostancı veya Fenerbahçe ye gidiyoruz.Eğer bisikleti araba ile taşıma fırsatınız olursa çok rahat olur Pendiğe kadar araçla gelip katılırsınız.
Ayrıca altta verdiğim linkten de takip edebilirsiniz.Bu arada sizin ev ile Ahmet Yesevi mah. arası çok uzakmı.Ona görede bir proğram yapabiliriz.
(link)

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
@Engin EŞ

ne desem yalan olur. Tam olarak bilmiyorum. Ama uzak sanırım. Bizim oaralarda hiç Ahmey Yesevi tabelası görmedim :)

Tepki
17
Olur tabii. Forumu surekli takip edecek zamanim olmuyor. Bugun vites kollarindan birisi arizalandi. Yarin onunla ilgilenecegim. Umarim halledilir. Siz de uygun olursaniz c.tesi veya pazar gunu bir bulusup tanisiriz, ne dersiniz?
Tam olarak ne tarafta ikamet ediyorsunuz? Ben Tuzla merkezdeyim. Tesekkurler.

@zeki günaydın

• Beğen