Trt spor da Sakarya dağ bisikleti yarışı Canlı

Scudo

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Ben de denk geldim şimdi. Bilal ve Akif'i gördüm.

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
geçmişten tekrarını izlemenin yolunu bilenler eklesin..

• Beğen
Tepkiler: kurloz

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
yarış öncesi spikerlerin anlatımı falan güzeldi, izlemenizi tavsiye ederim. yarışçılar hakkında güzel bilgiler verdiler

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
Yayın tekrarı siteği güncel, ayrıca başka bir soru diğer yarışlardada yine böyle canlı yayın olacakmıymış bilgi verdilermi?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
yaristan simdi geldim eve izleyen arkadaslara bilgi vereyim bu parkurdaki uzun tirmanis yaklasik 500 metre ve yuzde 20-22 egime sahip ve tutunmasi cok zor zemin.tv de hic boyle gozukmuyor :) ayni sekilde o surekli ekrana yansiyan inis de oldukca sert bir inis yuzde 30 civari ve bisikletin kontrolu oldukca zor tozlu zeminden dolayi bu inis de cok basit gibi gozuktu tv de :) saha icinde hazirlanan yapay kopru ve tepecik ise oldukca rahat gecilen bir yer olmasina ragmen zormus gibi durdu.tv den yaristigin parkuru izlemek kitabini okudugun bir hikayenin filmini izlemek gibiymis bende yeni ogrendim hic kitap gibi olmuyor :) yani hic bisiklet ile gecmek gibi olmuyor cok yalın kaliyor.

Ayrica dostum antrenorum ve takim kaptanim Barış Ünlü ile de roportaj yapmalari cok guzel oldu(Karaman Genclik Spor takimi)

Saikou

Forum Demirbaşı
Tepki
336
İsim
Ali B
Bisiklet
Scott
@Ferhat Köse Acikcasi ben de izlerden neden bu kadar zorlandi adamlar demistim

Bir de merak ettigim, bazi bisikletler tek suslansiyon bazilari da cift suspansiyondu. Standardi yok mu bu tur yarislarda kullanilacak bisikletlerin?

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Saikou
hava cok sicak ve nemliydi (30 derece) inisler dinlendirici degil ozellikle bahsettigim cikis cok yipraticiydi.duzenli yaris kosup antreman yapanlar disinda herkes yuruyerek cikmak zorunda kaldi o yokusu.

@Saikou
suspansiyon olayi karisik cift suspansiyonlu gordugun bisikletler cok ust seviye 29 olmalarina ragmen 9 kilo civarindalar ve arka suspansiyonlari cok akilli.cikislarda ufak bir kayip verse de inislerde muazzam konfor ve kontrol sagliyor.

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

fatihgul

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ümit
Keşke videosunu paylaşsaydınız..