trt oilmpiyat dağ bisikleti yarışlarını veriyor

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
en güzel haber

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Bu haberle çok sevindik inşallah bilal'de bizi sevindirir.Trt'ye yayından sonrada teşekkür mesajlarını çok görmeyelim arkadaşlar.

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
TRT teşekkürün yarısını haketti diğer yarısı iş bitince...
İnşallah TRT gibi Bilal'de yüzümüzü güldürür...

ProBisiklet

Daimi Üye
Tepki
112
Gerçekten çok iyi oldu diğer kanalların kesin vereceği belli değildi e-posta gönderenlerden biriside benim inşallah bu e-postaları dikkate alarak böyle birşeyi yapmışlardır en azndan TRT'nin böyle şeylere karşı duyarlı olduğunu anlamış oluruz. Ama program değiştiğinden boş yer kalınca katmış da olabilirler veya zorunluluktan, çok ihtimal var...

Bu arada yayını daha sonradan sizlere elimden geldiğince yüksek kalitede kaydetmeye çalışacağım... Yinede başka imkanı olanlar kaydetsin...

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
sıra 10 dayarışı izlemeye geldi allah yardımcısı olsun bilal abinin....ondan sonra teşekkür maili tabiki...

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@Hay.alper.est
"Yaşasın" demiştim ama onu da engellemişler.

http://www.30speed.com/images/2008/08/trt.JPG

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
@gurol

Ben şu dakika itibariyle az evvel yayını internet üzerinden izleyebildiğimi bildiririm.
ayrıca TRT ye teşekkür mesajımı attım.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@gurol

Evet engelleme yok, gayet net izlenebiliyor :) Bu gün de çalıştığımız için izleyemeyeceğim diye çok üzülüyordum. Allah razı olsun bunu icat edenden :D

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Arkadaşlar ben Taywandayım ve burada TRT engelli, çünkü Olimpiyat yayınını ancak ülke içine vermek için anlaşma yapılmış.

Tolga..

Üye
Tepki
22
TRT 3 den izliyorum şuan arkadaşlar.. türk yarışmacı varmı acaba içlerinde

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
gürol abi yapıcak bişey yok yarışta bitiyor yarım tur kaldı ama vtunnel sitesine gir açılıcan sayfadaki (link) yazan adres yerine verdiğim adresi yaz birde şansını böyle dene

ProBisiklet

Daimi Üye
Tepki
112
35. Oldu sonuncu olmaktan tabii iyidir fakat yine de daha iyi olabilir bundan sonrada hem Bilal AKGÜL hemde Türkiye'de Bisiklet Sporu daya iyi noktalara gelmelidir...

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
1faransa
2faransa
3isvicre
sonuclar ı zor değildi tahmin etmek
ama bir defa göremedim bilali ekranda haberi olan varmı arkadaşlar bilalden kacıncı bitirdi

smee

Aktif Üye
Tepki
94
ABSALON Julien ve PERAUD Jean-Christophe 'u tebrik ediyorum.fransız ikili adeta bisiklete önem veren bi ülke olmanın farkını ortaya koydu.

bizi temsil eden Bilal Akgül de bu zor şartlar altında olimpiyatlara katılabilmesiyle ve orada elinden geleni yapıp ilk katılıma göre iyi bir dereceyle bitirebilmesiyle bizi gururlandırdı. Spikerin de dediği gibi 2012'de Londrada daha iyi bir bilal ve daha çok Türk sporcu görmeyi diliyorum.

buseldof

Aktif Üye
Tepki
9
var arkadaşlar ben naklen canlı canlı izledim tüm yarışı muhteşem ötesi bizim türk sporcu bilal akgün 50 sırada başlayıp 35 sırada tamamladı julyen opsulon 1 oldu takım arkadaşı peterman 2 oldu arkadaşlar tam bir mtb eyitim dessi gibiygi arkadaşlar belki gece verirler tekrar takip edin bence yerimde duramadım okadarki eylenceli oldu düşenler ucanlar neyse keşke herkese izlemesi icin bir fırsat olsa

xC_emRe

Üye
Tepki
42
Absalon ve Peraud cok iyi iş çıkardı..

Nino ayrı harika zaten..GEçen yıl kapadokyada tanışma fırsatım olmuştu kendisiyle çok mütevazi bir insan :). O da 3 oldu zaten..

Ardından sauser 4.

Hermida sanırım hayal kırıklığı oldu 10. bitirebildi.

2 büyük hayal kırıklığından birincisi, kendisini 2006 Alanyada ( 2007 de olablr hatırlayamadım ) izlediğimiz dünya sıralamasında iyi bir yer sahibi olan ( 8. ) Roel Paulissen ancak 19. olabildi. Muhtemelen sorun yaşadı..

İkinicisi ise, Fredrik Kessiakoff..Dünya şampiyonalarında iyi derecelerle göze çarpan isveçli sporcu 17. bitirebildi yarışı.

Canada şampiyonu Geoff Kabush sa 20. oldu.
Ayrıca belirtmek istiyorum ki ilk kez 2003 kapadokyada under 23 olarak gördüğüm Andras PARTI 23. olarak iyi bir iş çıkarmış bence..

Gururumuz Bilal 35. olurken,

2 sıra arkasında Bart 37. oldu.

Son olarak ta yakından tanıdığımız Sergii Rysenko 42. sırayı aldı.Hemen önünde gene Türkiyede bir kaç defa yarış koşan Rus şampiyon Yury Trofimov 41. oldu..

Dünya sıralamasıda 3. olan Florian Vogel finish göremezken, İrlanda şampiyonu ( bildiğim ) Rebin Seymour da finish göremeyen 2. isim oldu..

Bayanlara bir göz atacak olursak,

1. liği 37 yaşındaki tecrübeli Sabine Spitz aldı.

2. ise harika performansıyla Dünya sıralamasında 39. sırada olan Polonyalı Maja Wloszczowska alarak çok iyi bir başarıya imza attı.

3. ise Rus İrina Kalentyeva oldu..

Kendisini İzmir Yarışında izleme fırsatı bulduğumuz Çin sporcu Ren Chengyuan 5. sırayı aldı.

İsviçre takımından Petra Henzi ise 6. oldu.

Finish göremeyenler ise çok büyük isimler oldu. Eski şampiyon Gunn-Rita Dahle, başarılı ve genç çek sporcu Tereza Hurikova.( yanlış bilmiyorsam geçen sene kapadokyada avrupa şampiyonasında 2. olmustu. ) İspanyanın üst düzey bisikletçisi Margarita Fullana ( Uci da 4. ) ve Dünya sıralamasında 1. olan Canada şampiyonu Marie-Helene Premont..

Tüm sporculara tebrikler. Bilal e de ayrıca tebrikler ülkemizi olimpiyatlarda çok iyi bi şekilde temsil ettiği için.

Ben izlediğim ve yakından ilgilendiğim sporcular hakkında yorumlarımı yazdım :) Yanlışım varsa lütfen düzeltiniz =) teşekkürler

Xc_emre
Emre Dinç

• Beğen
Tepkiler: Mert Bağcılar

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Yarış gerçekten izlenmesi gerekilen bi yarıştı..parkur,kameralar önlemler..herşey süperdi.

Yanlız tek hoşuma gitmeyen yayının nerdese %70 inde Absalon ve ilk 5 in gösterilmesi oldu.

Bence geride kalanlarda gösterilmeliydi bi kaç dakika..çünkü geride kalsalarda o sporcular ülkelerinin en iyileri.Neyse,bunlar sadece ufak pürüzler.

Yarışan herkesi tebrik ediyorum burdan..

Bilal abiyede bizi iyi bi şekilde temsil ettiği için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@mert fr

Aynen katılıyorum Yarışı 1. ve 2. gelen Fransızların tamamlamalarına kadar izleyebildim Kısaca Süperdi ;) !!!

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bilal şimdi türkiyeye döndüğü zaman parkurları bu gazla darmadağın edacek