Trek Madone 6.9 Pro Final

Scudo
Tepki
58
@cannonfire

ne yani şimdi serkan abi sen o dedğin programı olmayanlar ve bilgisayardan çok anlamayanlar için resimleri herkesin göreceği bi şekile tekrar yüklemicekmisin :( :( :( :)) :) :) )

• Beğen
Tepkiler: Serkan TELYAKAR

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
@f_rap

Problem ben ve benim yüklememle alakalı değilkine. Resimler zaten yüklü ve gözüküyor.İE6 da olan bir yazılım hatası yüzünden kullananlar sadece göremiyor ama aslında oradalar.Yapılması gereken ffox yada ie7 yada 8 yükseltme yapmak.:)

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
hayırlı olsun Erdoğan, kazasız belasız sürüşler diliyorum sana.
bi kere de beraber binme fırsatımız olsaydı keşke.
ne zaman çıkıyorsun ilk sürüşüne??

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
serkan abi bu işin erlerındedndır istanbuldayken yanına gttim en fazla yarım saatlık bi konşmamız oldu ama yarm saat içinde aynakol zincir ruple vs vs bisiklet donanmı hakkında o kadar çok bılgı aldım kı çok sıcak bır insan serkan abi tüm forumcuların tanımasını tavsıye ettığım bı abım I LOVE SERKAN abiiiii:):):):):):):)))))

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
yaaa çok kötu bırıyım yaaa serkan abiyi saymaktan erdoğan abıye hayrlı uğurlu olsun çiziksız çukursuz ve mazgalsız bol pedallı günler dılıyorum Allah banada versınde lance ile bı kapışsam :):):):):):):))

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Mükkemmelin başka bir tarifi ve ifadesi var mı?Varsa bunlardır sanırım.Yol bisikleti tarzım değil ama bunun gibi makineler olursa cidden binerim.Kazasız sürüşler.Paylaşım için tşk ler.

• Beğen
Tepkiler: ErdoganKesgin

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@Mustafa İçdağ

teşekkürler Mustafa ağabey, daha eksiği var ama yazı geçirelim de ondan sonra:D

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@ilkerikier

İşte esas oğlan kendini gösterdiii...

Arkadaşlar bu adam varya pırlantanın ta kendisi, yahu bir insanın bu kadar yardımsever olunduğuna çok az şahidim , kendisi de onlardan biri, bu kadro setini kendisinden aldım, inanın ben almak istiyorum diye 4 ay kadar hiç kimseye satış ilanı vermedi. Buradan kendisine bir kez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Sağol İlker iyiki varsın , bisiklet adına en büyük hayalimi gerçekleştirdin.

Bisiklete c.tesi günü bindim, düzlük antremanı yaptım yokuşa vurmadım, zaten antremansızım halim de kalmamıştı 45km kadar çevirdim, harika ve harika , mükemmel bir dizayn , kadroya bakarak bu anlaşılabiliyor ama üzerindeyken bambaşka bir durum, pinerello prince 2009'a da binmiştim bu ne yaa olmuştum beğenmemiştim, TREK MAdone 6.9 rüya gibi, bisiklete binmeyi tekrar öğreniyor hissi gerçekten var , ben ellerimi bırakarak bugüne kadar hiç bisiklet kullanmadım ama dönüşte montun fermuarı sıkıştı kalktım hem çevirdim hem işimi yaptım , wauuuw belkide diğer kadroların açılarından ürküyordum:D

entegre göbek mükemmel olmuş, ayak mesafesi daha dar olduğu için daha iyi tork veriyorsun , bacaklar daha kapalı çevirdiğin için adeleler dah az laktik üretiyor, daha akışkan ve hızlı olmuş, hele üzerine yatınca ve sprinte kalkınca arka teker çektikçe geliyor muhteşem bir his:D :D

tekrar tekrar teşekkür ederim, 21'in de geleceksin bari o zaman çevirelim:in: ama bende yalnızca yol var mtb yok:(

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
o zaman maşallah diyelim güle güle kullanın

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
@ERDOGANKESGIN

hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederim. memnun olmana çok sevindim.
aslında şöyle bir düşüncem var. kaçkar bisiklet yarışı nasıl olsa pazar günü. cumartesi ben orda olurum diye düşünüyorum. cumartesi günü beraber binebiliriz diye planım var :)
yeter ki havalar müsade etsin o hafta.

• Beğen
Tepkiler: ErdoganKesgin