TaşDurmazzz!!!! V.2 (Tam 10 kişiyiz)

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@bisikletcanavariAlttaki 2000 yada 2001'den. Duvarımda asılı durur. Foto ters yöne giderken çekilmişti.
http://www.30speed.com/images/2007/11/100_7241.JPG

Scudo

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
çok güzel bir gezi olmuş sizleri kutluyorum

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel gezi olmuş anlaşılan, Adana'da profesyoneller varmış, bisikletleriniz, giyim kuşam, ortam, atmosfer herşey çok güzel. Size yürekten tebrik ederim. Adana'ya kucak dolusu sevgiler...

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@msttbtHiç bişey olmaz kardeşlerime. Yeteneklidir onlar.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@bisikletcanavari

Problem değil Canavar.
Gürol Abi'nin mesajı ile iki konuyu birleştirdim. Artık tüm resimlere bu konu başlığı altında bakabilirsiniz.

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@HaliliOzturk

HAlil ilgilendiğin için çok teşekkürler.Fakat tüm fotoğraflar 1. sayfada görünseydi daha güzel olurdu ama neyse buna da şükür :)

@soneryen
Selamlar,
Söneyen bey şunu rahatlıkla söyleyebilirimki bu spora başkoymuş Adana'da çok kişi var. Bu sporcu arkadaşların başlıcaları zaten her yarışta podyumda kendini gösteriyor. Bunların haricinde dahi bisikletin xc dışında freeride disiplininde de çok yetenekli arkadaşlar var fakat internet ortamıyla fazla içli-dışlı olamamışlar şimdiye kadar.Ben elimden geldiği kadar Adana'yı ve Adana'lı tekercileri sizlere tanıtmaya çalışacağım. Ve yine elimden geldiğince internet konusunda yardımcı olmaya çalışacağım (aghh hele bi bilgisayarı alabilseydim daha neler olacakta :) ) Freeride ile uğraşan arkadaşları seyretmek bile başlı başına bir zevk oluyoır zaten. Ve bu ayşadıklarmı sizlerle yaylaşmanın değerini anlatamma bile :)

@artofriding

Adana'ya gelip gezmek isteyen herkese eğer müsait olursam mutlaka yardımcı olmaya çalışırım. ;) Kesinlikle gezilip görülesi yerler. Deselerki haftaya yine Taşdurmaz yapıyoruz düşünmeden kabul ederim :D

@gurol

Gürol abi o parkuru bende tersten gitmeyi çok istiyorum ama bakalım ne zamana nasip olacak :) Ha birde Kızıldağ uzerinden pozantıya ve orandan yine Taşdurmaz parkuruna geçilen bir rota varmış orayı da mutlay geçmek istiyorum....

Son olarak arkadaşlar diğer fotoğraf ve videolara mutlaka ulaşalım :);)

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
parkurunuz çok sert vede zorlu harika bir gezi olmuş . ayağınıza sağlık, ayrıca çok teşekkürler paylaşım için.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@bisikletcanavari

Önemli değil ;)

1. sayfa konusunda haklısın, fakat ben 2 konuyu birleştir komutu verdiğimde program otomatik olarak her iki konuya da gelen mesajları kronolojik olarak sıralıyor.
Yani elden bir şey gelmiyor :)

Bu arada söylemeyi unutmuşum, geziye bayıldım :)

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
halil düzen için teşekkürler.yapılan gezilerde sizleride aramızda göremek isteriz.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@bisikletcanavari
Karaisalı-Kızıldağ-Pozantı-Belemedik-Taşdurmaz-Hackırı-Yelköprü-Karaisalı, 100km.

Bir kez motosikletle bir kez de bisikletle yaptık o yolu. Bisikletle gittiğimizde Kızıldağ'da gecelemiştik. Çok güzel bir tur o. Zaten bir gün maraton organize edersek parkurumuz da o olsun.

Hatta Kızıldağ'dan Tahtalı'ya (Çamardı yolunda, sanırım adı değişti) giden bir yol daha var.

• Beğen
Tepkiler: bisikletcanavari

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@gurol

Of of of desene Gürol abi daha ne parkurlar var :) Ama ne yazıkki bu Adanayı son bir senemde gezip bitiremiyeceğim anlaşılan.8 ay sonra buralardan çekip gitmek ne üzücü birşey benim için :ci:

Bu da geçen sene 3 kişilik bir ekiple yapmış olduğumuz TAşdurmaz gezisi.

Bu linkte aşağıda görünen Kapıkaya denen yerin içine yapmış olduğumuz geziden kareler.(Not:Resimlerin bir kısmı 2. sayfaya taşmış durumda)

http://img125.imageshack.us/img125/5544/dsc04338cq3.jpg

http://img332.imageshack.us/img332/7770/yenibite351ce3.jpg

PArkur tam anlamıyla kesin olmamakla beraber bu güzergahta geçiyor...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
ya dilim tutuldu parmaklarım yazamaz oldu arkadaşlar bu ne kadar güzel bir gezi sanki ne bilim anlatamıyorum duygu düşüncelerimi çok ama çok güzel bir gezi o kadar çok hoşuma gitti ki resimler inanaın bir saatir sadece yapmış olduğunuz resimlere bisikletlerinize manzaraya kilitlendim kaldım çok güzel ya sanki bir maraton koşulmuş güle oynuya sanki bir antrenman sanki bir eylence sanki bir macera nasıl ifade etsemki ama çok hemde çok güzel bir gezi resimleri paylaşımı yapmışsınız inşallah tekrar bir gezi yaparsınızda ağzımızın suyu aka aka bizlerde resimlere bakarak sevinir duygusalaşır hüzünleinir eylenir coşarız yani çok mükemel Allah kaza bela vermesin umarım tekrara bir gezi konusu altında paylaşımlarınızı görebilirim sizler kadar bu işten anlmasamda baktıkça can atar oldum sevgilerle

• Beğen
Tepkiler: bisikletcanavari

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
İnanın o kadar çok resim çekmişim ki resimleri elemek için bir saat harcadım. Bu arada google dan Taşdurmaz diye bir aratma yapınca (link) bu adresi buldum. Yine bisikletli bir ekibin aynı parkurda yapmış olduğu geziler var....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Olum Siz Akillimisiniz Delimisiniz Yav Ole Yerleri Gosteripde Niye Canimizi Istettiriyonuz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Olum Siz Akillimisiniz Delimisiniz Yav Ole Yerleri Gosteripde Niye Canimizi Istettiriyonuz.

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Bu arada arkadaşlar benim çektiğim tüm fotolar Kadir Ustanın dükkanında cd ye çekilmiş vaziyette.İsteyen cd yi alığ kendine ayrı çekebilir.Ama lütfen orjinalini yerine koyun ki diğer arkadaşlarda alıp çoğaltsın ;)