T-shirtlerimiz hazir. buyrun... gule gule kullanin :)

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
mazhar (M)
Tugberk Tezel (L)
Lütfü Colak (L)
acumur (XL)
muTu (L)
sinto (XL)
semrta (M)
nuriaktürk (XL)
bikergrrl (S)
scorpion99 (M)
mehmet_svm (M)
noktalivirgül (L)
kurbaga (XL)
bedo (L)
Emsey229 (L)
candede (L)
msconfig (M)
wardrobe (S)
hdeveci (XL)
noexit (L)
GiZer (XL)
eisnaz (S)
Selim Cam (XL)
Jr.BMX (XXS)
Trooper (L)
fenerbahceliboksorler (L)
obsolate (M)
Elise111s (L)
seco 34 (M)
BlackBloood (S)
tayfur (XXL)
dolphin (XL)
Önder (M)
t-genc (L)
betmo (M)
Ercan Bayram (XL)
tugrul (XXL)
behcetatinc (XXL)
nikto (S)
Serkan Taşdelen (L)
ismailağıllı (M)
Vedat (XL)
bedenlerin son halleri bu, yanlis varsa iletin lutfen :)

Murat CER
team ncök
alicins
muraTTaner
eksik kisiler, bekleniyorsunuz :)

son bir sey soylemem gerekiyor arkadaslar.
tasarimdaki isimler bu konudan onceki yani t-shirtun tasarim asamasindaki konuda kesinlesmistir cunku takdir edersiniz ki tasarimi orada bitirdik burayada tasarimi sunduk.
bir sonraki t-shirt tasariminda kimlerin isimlerinin olucagi simdiden belli ;)
tesekkurler ilgilendiginiz icin hepinize :D

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
ismailağıllı (M)
ben daha ismimi son gün yani (dün) yazdırdım benim ismim yazacak mı t-shirte acaba ??

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Daha birkaç gün önce yeni isimleri de ekleyip tişörtü ondan sonra bastıracağız demiştin, ne değişti de şimdi isimler eklenemiyor?

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@tayfur

yeni isimlerden kastim, bir onceki konuda soylenen yeni isimler.
yoksa istiyorum herkezin adinin yazmasini. onlarida bundan sonraki t-shirtte yazicam o zaman herkezin adi yazicak daha guzel olucak. bu seferlik affiniza siginiyorum.
sonucta bisikletforum.com t-shirtu arka tarafi canta yuzunden cok gorulmedigi icin isimleri olmanyanlarin rahatsiz olmiyacagini dusunuyorum :( anlayisla karsilarsaniz cok sevinirim

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Arkadaşlar selam,bildiğiniz gibi t-shirtlerde tasarım konusu nihayete erdi ve siparişler alınmaya başlandı.Ancak şöyle bir durum var.Malum t-shirtlerin arkasında öncelikli olarak buraya sipariş veren arkadaşlarımızın isimleri yazıyor.Bu doğrultudada bazı arkadaşlarımız haklı! olarak kendi isimleri olmayan bir ürünü giymeye sıcak bakmıyorlar.Tasarımı sürekli yenileyip isim eklemekte mümkün olmadığından dolayı Mustafa ile aramızda şöyle bir şey konuştuk;
İsimleri tamamen kaldırıp sadece arka tarafta bulunan resmi(büyük tekerlek ve duvara yaslanan bisikletçi) basalım diyoruz ve ayrıca üst kısmınada arzu eden ismini yazdırmak isterse diyede(sporcu formalarının arkasında isim yazan yer gibi düşünün) boşluk bırakacağız.Mesela ben forum numaramı yazdırmayı düşünüyorum arkaya.Bunuda spor malzemeleri satan dükkanlar yada ozalit işi yapan fotokopiciler yapıyorlar diye biliyorum.Böylece herkese yönelik bir tasarım olur ve isteyen herkes geç kaldım telaşı yaşamadan siparişini verebilir.Yada benim ismim yazmıyor diye istediği halde ürünü almaktan vazgeçmek zorunda kalmaz.Şahsen ben bunun daha demokratik bir tasarım olduğunu düşünüyorum.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Mustafa'nin elinden cikan herturlu tasarim benim icin uygundur. ;)

Ismi yazmayan arkadaslar da haklilar tabi o yuzden ben genele uymaktan yanayim eger ismi yazmayan arkadaslardan bolca talep gelirse tabiki de isimsiz t-shirt tasarimina donulebilir.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
64 nolu mesajımda XL olarak belirtmiştim..sanırım gözden kaçırdın..

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Acumur'a katılıyorum, gayet iyi bir fikir.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Yüzüldü yüzüldü kuyruğuna gelindi. Emek etmişken 3-5 isim de yazılıverilsin.

T

Tuğrul

Misafir
Herkesin ismini yazmak olanaksız gibi.....Empirme baskı yapılacak anladığım kadarıyla,kalıp çok uğraştırır.
Ya isimlerden feragat edilecek,yada eğer kalıp yapıldıysa ilk haliyle olacak.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Selim Çam

Haklisiniz fakat herkesin ismini yazabilmek malesef olanaksiz bir sey. 3-5 isim gibi gorunuyor ama bu sayi gitgide artacaktir.

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
peki bir oneri de ben atayim mi ortaya? bu islerden HIC anlamam, soyledigim sey cok masrafli olabilir, dolayisiyla acumurun dedigi isimsiz versiyon elde var bir kabul edelim..

benim onerim su: Ilk tasarimda isimleri olanlarin T-shirtleri basilsin.. Ilk tasarima isim yetistiremeyenler icin 2. (bu sefer onlarin ve yeni gelenlerin isimlerinin olacagi) bir baska tasarim ve kalip yapilsin. boylece hem en baba tasarimin sahibi hem de ismimizi sirtimizda tasima ayricaligi yakalariz.. bu ne kadar olasi bilmiyorum ama, soyle bir baska fikir de bunun pesine hemencecik ekleyeyim.. Bu mesaja kadar isim verenlerin hepsi ilk tasarima dahil olsun.. bu mesajdan sonra isim yazacak olanlar ikinci tasarimi beklesin??

yani 10 YTL yerine boyle bir uygulama ile atiyorum adam basina 20 YTL odeyeceksek bence deger..

Ne dersiniz?

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Bikem bu teklifinde mantıklı hatta bunu konuştuk aramızda alternatif olarak.Yani bu siparişi verelim ondan sonrada diğer ismini yazdıranlara bir 2. sipariş verelim diye ama bu hem zahmetli oluyor hemde uğraşmak,mesai harcamak gerekiyor. Mustafa bu işle tamamen kendisi ilgileniyor ''biz'' diye konuştuğum sizi yanıltmasın sadece aramızda fikir alışverişi yaparken bu konuşmalar oluyor ve bende buraya sizlere aktarıyorum bundan daha fazla bir katkım(ız) yok bu işe.Bu doğrultuda Mustafa çalışan bir arkadaşımız ve tekrar ikinci bir siparişti falan sürekli bu işlerle ilgilenebileceğini sanmıyorum.Takdir edersinizki kalabalık bir grubu memnun etmeye çalışmak çok kolay değil,o yüzden isimleri çıkartarak bütün foruma hitap etmiş olmak daha mantıklı ve adil bir karar gibi geliyor bize.Kaldıki ismi yazmıyacak diye siparişini iptal eden kişilerde yok değil.
Üstelik yazımda belirttiğim gibi formaların üstünde isim yazılacak boşluklar bırakılacak,siz ürünü aldıktan sonra bunu kendi imkanlarınızla gerçekleştirmek isterseniz diye.Birçok tanıyıp tanımadığınız kişilerin isimlerini taşımaktansa tamamen sizin şahsınıza ait bir formaya sahip olmak daha mantıklı değilmi?

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bıkergrrl kesinlikle katılıyorum yani tabi başta bisiklet forumun reklamını yapıcaz ama burada isimler olmazsa güzelliği olmaz o zaman herkes gider kendine bir t-shırt üzerine bisiklet forum yazdırır bide ismini koyar yani böyle olmasını kimse istemez bizim diğer amacımızda forum reklemının yanında bide üyelerin isimleri olup buradaki üye adların yan yana olabilmesidir yani bir arada olmamızdır bıkergrrl in verdiği fikir güzel bence

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@bedo

ben de sana katılıyorum onemli olan birlik içinde olmak. ben sahsen bole isimlerimiz olmadığı , futbol takımı forması gibi ustte ismimin yazdığı bi t-shirt istemem :( tabi size cok zorluk cıkaracaksa ben sizden bu resimlerin buyuklerini alırım eğer vermek isterseniz sonra da gider kendim bastırırım .

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
arkadaşlar;
aynı başlık altında ((link)) toplanıldıgında birlik içinde olmuş olmuyor muyuz??

illa isimlerimizin yanyana yazılması mı gerek?

madem sartlarımız da bundan ibaretken,şartlara uygun güzel de fikirler sunulmuşken,bence bu iş cıkmaza girmeden,biranönce sonuçlansın derim,naçizane fikrimdir kimseye atıfta bulunmuyrm,ama tabi mustafa yı da düşünmek gerek bence..

eklemenin üstüne ekleme yapıldıkça tasarımın da çirkinleşeceği kanaatındeyim,yapılan birşey üstüne yama yapmak güzel sonuçlar ortaya cıkarmaz..
ayrıca emek harcamak gerekir yeni veriler elde oldugunda,bu da takdir edersiniz ki bu zamana kadar harcanan emek kadar daha emek harcamaktır..

velhasıl kerim;adam güzel bişiler yapacağım diye uğrasmışken bence işkenceye,zorunluluğa dönüşmesin derim (tabi mustafa böyle bişi demedi,ben kendi fikrimce böyle konustum_ben olsam bu halde olurdum_)...

benden bu kadar,öyle ya da böyle yama da olsa,forma gibi söyleniliyor da olsa ben seve seve giyeceğimi bir kez daha belirtiyorum,kolay gelsin

hoşçakalın

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
ozel sebeblerden dolayı bırkac gundur gıremedım foruma neler olmus neler
masallah inanın bir an okudum baska bır yerdede yazılmıs cızılmıs okurken dedımkı ulen ne t-shirt mıs beeee.
mustafa sen bır an evvel bu konu basında verdıgın resımdekılerı baskıya ver cıkar sonra kı cızımlere bakarız.
ınanın canım cok sıkıldı bu muhabbete.