Strava Premium - 60 gün ücretsiz

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sahi, bu konu fırsat reyonunda bahsetmeye değer mi acaba? :kötü:
Beni o konudan kovdular.Halbuysam her zamanki tüm masumluğum ve şirinliğim yine üzerimdeydi.(Ben bile inanmadım ya şirinliğime :booo: )Ben de yönetime serzenişte bulundum.
Şöyle dedim:''Goca devletin goca goca bürokratları kafa yormuş.Ötv düzenlemesi yapmış, yüzde 45 lik ötv dilimindeki matrahı 92000 liradan 120000 liraya çekmiş.Ben de bunu fırsat reyonunda paylaşmışım ama yönetim beni konudan uzaklaştırıyor.İnanılır gibi değil.Yöneticilere de fırsat beğendiremiyoruz. : :snzdglsn: :D ''

Edit büdüt:Yönetim haklıymış aslında , ham fiyatı 120000 lira olan araba olmadığı için moderatörler de fırsat olarak görmemişler.Atmasalardı konudan Trek'in 200 milyordan 190 milyor liraya düştüğünü fırsat olarak paylaşacaktım.Kendileri kaybettiler. :D

Scudo

sahrana

Daimi Üye
Tepki
578
Kullan öde, iyi fikir aslında...

Ama strava beni suda görecek korkusuyla da yaşanmaz..:koptum:

O zaman variada sizden aldığımız desteğin karşılığını ödemek adına, "son üyelikler, kapanın elinde kaliyooor, gelmez bu fırsat bir dahaaa :D "
Çok teşekkürler hocam🤗 bende şimdi strava premium aldım,iki hesabım vardı,birisine 60 gün bedava tanımlıydı,onu premiuma yükselttim.

• Muhteşem
Tepkiler: _Madmexx _

Hidtea

Üye
Tepki
3
İsim
Halil
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bazen ücretsiz kullanım süresini 30 gün falan gösteriyor onu için
http:/
/bc.vc/
Rgonz9G
şu linkten ister 30 ister 60 günlük premium alabilirsiniz.
sitedi linklerin yanında süresi yazıyor girince strava ya bağlanıyor oradan yine aynı şekilde kullanabilirsiniz

egesenkaya

Aktif Üye
Tepki
187
İsim
Ege
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Strava premium aldım ama nasıl kullanıcam bilmiyorum, beleşe alışmıştım ben😆 Yardımcı olursanız sevinirim

Omzu kalabalık

Daimi Üye
Tepki
540
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Strava premium aldım ama nasıl kullanıcam bilmiyorum, beleşe alışmıştım ben😆 Yardımcı olursanız sevinirim
o bana da geliyor ama 12 aylık ($60) alınca 2 aylık ücretsiz şekilde.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.196
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Garmin edge ve bileşenlerini temin ettikten sonra strava premium iptal ettim. Garminin kendi sitesinde strava da bulunan premium özellikler ücretsiz bir şekilde daha fazla detaylı ve düzenli bir şekilde sunuluyor.

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.420
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Garmin edge ve bileşenlerini temin ettikten sonra strava premium iptal ettim. Garminin kendi sitesinde strava da bulunan premium özellikler ücretsiz bir şekilde daha fazla detaylı ve düzenli bir şekilde sunuluyor.
Bende igpsport var. Yeni nabız bandı da aldım. Yazın yoğun kullandığım dönemler için strava premium denemek istiyorum ama igpsport da nabız bölgelerini falan detaylı gösteriyor. rota olayını cihazım desteklemiyor zaten. Premium bana çok şey katar mı?

Burak Uğurlu

Forum Bağımlısı
Tepki
4.133
İsim
Burak Uğurlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Stravayı sosyal amaçlı kullanan çok sayıda kullanıcı olduğunu düşünüyorum. PR karşılaştırma, beraber sürdük biz bu yollarda, aynı yağmurda ıslandık çetelesi tutmak için yani. Yoksa kişisel verile için ücretsiz bir çok uygulama var.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.196
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende igpsport var. Yeni nabız bandı da aldım. Yazın yoğun kullandığım dönemler için strava premium denemek istiyorum ama igpsport da nabız bölgelerini falan detaylı gösteriyor. rota olayını cihazım desteklemiyor zaten. Premium bana çok şey katar mı?
Tamamen kişisel bir tercih. Antrenman kayıtlarını, kişisel rekorlarını, nabız verilerinin detaylarını vb görmek istiyorsan evet size yardımcı olur. Ben iptal ettim bir müddet böyle kullanacağım bakalım ne kadar gerekliymiş premium. Zaten kış olduğu için yazın olduğu gibi sıklıkla sürüş yapamıyorum havalar epey soğudu. Doğal olarak soğuk havada yapılan sürüşlerden keyif alamıyorum.

Stravayı sosyal amaçlı kullanan çok sayıda kullanıcı olduğunu düşünüyorum. PR karşılaştırma, beraber sürdük biz bu yollarda, aynı yağmurda ıslandık çetelesi tutmak için yani. Yoksa kişisel verile için ücretsiz bir çok uygulama var.
Benim PR karşılaştırma gibi bir lüksüm pek olmuyor, sadece arkadaş çevrem ekli onlarında zaten ortalama hızlarını biliyorum az çok.

• Beğen
Tepkiler: makaram

Cihangir38

Üye
Tepki
241
İsim
Cihangir
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
o bana da geliyor ama 12 aylık ($60) alınca 2 aylık ücretsiz şekilde.
Bana yazın başında ücretsiz 2 aylık kullanim hakkı verdi.Kullandiktan sonra da ucretli üyeliğe geçmedim. yani hiçbir şey almadan bazen o imkanı tanıyor strava.Bu arada yıllık tek seferde öderseniz 244 TL aylık odemelerde31.99 TL ödemeniz gerekiyor.
Aslında nasıl kullandığınıza bağlı
Eğer istatikleri çok seviyorsanız premium güzeldir.
Özellikle rota oluşturmak istiyorsaniz rotadaki yükselti,ortalama süre vb bilgileri gorebiliyorsunuz.
Yillik km hedefi belirleyip ne kadar gidip ne kadar kaldığını gorebiliyorsunuz.
Kalp ritmi vb ölçen cihazlarınız varsa bunları strava ile eslestirip bu değerleri gorebilirsiniz.
Sürüş esnasında,premium üyelikte, anlık hızınızı yine görme imkanı tanıyor.
Şuan aklıma gelen farklar bunlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: StanicEnemy

Sametali

Aktif Üye
Tepki
714
İsim
Samet Ali Aygül
Bisiklet
Lapierre
Garmin cihazlar için konuşuyorum Strava Live Segmentleri özelliğini kullanmak için premium üyelik şartmı bilgisi olan varmı acaba teşekkürler.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.196
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Garmin cihazlar için konuşuyorum Strava Live Segmentleri özelliğini kullanmak için premium üyelik şartmı bilgisi olan varmı acaba teşekkürler.
Güzel soru, bunu yakın zamanda öğrenmiş olacağım. Ayın 14 ünde aboneliğim iptal olacak o zaman belirtirim.

• Beğen
Tepkiler: Sametali

Omzu kalabalık

Daimi Üye
Tepki
540
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu arada yıllık tek seferde öderseniz 244 TL aylık odemelerde31.99 TL ödemeniz gerekiyor.
Anasayfanın en üstünde yer alan 2 aylık ücretsiz haberine tıklayınca o bahsettiğim şekilde sayfa açılıyor, tl değil de dlar şeklinde yoksa yıllık 244tl çok bişey değil diye düşünüyorum.

mdonertas

Aktif Üye
Tepki
210
İsim
Murat
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
244 lirayı hangi tip üyelikte istiyor. ben üye ol deyince yıllık 45 dolar diyor bu da yaklaşık 810 tl tutuyor.

Wéndigo23

Aktif Üye
Tepki
384
İsim
Celal
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
244 lirayı hangi tip üyelikte istiyor. ben üye ol deyince yıllık 45 dolar diyor bu da yaklaşık 810 tl tutuyor.
Geçen hafta üyelik aldım android uygulaması üzerinden 244 tlye

mdonertas

Aktif Üye
Tepki
210
İsim
Murat
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben web üzerinden almaya çalışıyorum. ikisi farklı mı acabA?

TalhaB.

Daimi Üye
Tepki
642
İsim
Talha Bölükbaşıoğlu
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün mobilden giriş yapınca ana sayfada %25 indirim vardı ona basınca bende de 45 dolar yazıyordu. Az önce tekrar denedim, rota ayarlama kısmına girdiğimde üye olmadığım için üyeliğe yönlendirdi ordan olduğumda yıllık 244,99 TL çekti hesabımdan

Tepki
440
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
telefondan uygulamayı açın ve yıllık üyelik alın öyle. ben 3 gün önce telefondan üye oldum 244 lira ödedim.