Sssss...!!!! Rosaaaa..!!!

Scudo

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Sağlam bir hortlatma ile şu video yu (link) izlemenizi tavsiye ediyorum youtube herkesde açılmadığı için başka bir siteden koyuyorum ama youtube da bir sürü örneği de var imkanınız varsa inceleyin.

• Beğen
Tepkiler: Ekrem Yılmaztürk

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Parayı bulup bisikletimi bundan yaptırmayı düşünüyorum ama işte tek konu ufacık bir ayrıntı olan para para para :D

Tepki
21
Bisiklet
Salcano
Güzelliği ve orjinalliğine lafım yok ancak yaptığınız bu katliamı ve bunu övünerek anlatmanızı kınıyorum.:eek:ut:

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Katliam mı :) Onun gerçek yılan derisi olduğunu düşünmüyorsun değilmi :D Eğer düşünüyorsan 3-4 yorum üstte bir link paylaştım bi izle onu :)

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Süpermiş. Böyle konuları hortlatın işte. Bana bunlarla gelin... :)

Hilmi bunu beğendi!

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
vay canına ben bile unutmuştum kim hortlattı ki bunu :) bu arada gerçek yılan derisi sanan arkadaşlar var, bu kaplama dc-fix tir o zamanlar biryerlerden elime geçmişti bu resimleri DE ROSA fabrikasına mail atmıştım çok ilginç ama hoşumuza gitti diye bir mail atmışlardı şu an böyle şeyleri yapamayacak kadar yaşlı hissediyorum kendimi hey gidi gençlik hey :) :) :)
(link)
(link)

Tepki
21
Bisiklet
Salcano
@Mustafa demirbacak

Bu tarz kaplamaların yapılabildiğini biliyorum ama yorumda bundan hiç bahsedilmemiş. Yapılan işlemde açık açık deri kaplama olduğu yazıyor. Benim bunu tahmin etme gibi bir ihtimalim yok doğal olarak.

Afrikaya Safariye gittiğim zamanlarda vurmuş olduğum PİTON yılanının derisini uzun zamandır saklıyordum düşündüm taşındım Bisikletimi kaplayabilirmiyim dedim. saaaaaaaatler süren kaplama işim bitti üstüne verniğide yedi cam gibi oldu, ben internette bir eşine daha rastlamadım bulan varsa resmini koysun bir zahmet, kendimi epeyce aştım artık.

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Sezer Gülsay
valla bunun gerçek olduğuna inanan bir siz çıktınız, tebrik ederim :) bizim peder gerçek bir avcıdır ama oda en fazla konyaya kaz ,ördek avına gider bana gelince çok fazla hayvan sevgisi olan biriyim ( şu an üç tane köpeğim var) yani AFRİKA,SAFARİ, ve PİTON üçlüsü bana çok uzak , o yazılanlar tamamiyle espiri amaçlı yazılmıştır yalnış anlaşılmasın .:)

mesela bunlarda köpeklerim klubelerinden çıkar çıkmaz yanıma gelir yatarlar, kıyıpta odamdan kovmam bile :)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

ibrahim_D

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Dahon
İşçiliği güzel görünüyor elinize sağlık, kadro kaynak yerlerinde DC-FIX'i ısıtarakmı uyguladınız ?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Süper ama halen duruyor mu bisiklet bu halde? 6 sene geçmiş üzerinden. :D

Bülent ÖZER