Sonunda Bİttİ :)))

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
evet arkadaşlar sonunda kendi yaptığım kadroyu topladım ve çok dengeli bişey oldu
(link)
(link)

PARÇALAR

kadro zaten bana ait biliyosunuz erc frame:)

miracco option maşa
miracco option ön arka jant ve göbekler (göbekler bilye )
tctro fren makinaları
pro-rush fren kolları
yine miracco sele ve sele borusu
alüminyum pegler
beone gidon
odysess cayro sistemi
kısa tek parca S krank kolu

başka başka başkaa??????? başka bişeyy kalmadıı:)):):):): hepsi bu kadar
toplam 11.5 yada 12 kilo civarlarında hafif 3-4 kere bunny yaptım krılmadı :D:D:D saglam yanee ... neyse yaa saten resimler var şu anada satmayı düşünmüyorum ama ciddi alıcı olursa belli olmaz düşük bir miktara satabilrim nede olsa el yapımı kadro uzerıne taktıgın ne kadar kalıtelı olursa olsun kadro el yapımı oldugu zaman yuksek fıyat cekemem:):)

Scudo

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
arkadaşlar yaa ksuura bakmayın resımde cayro gozukmez dun zaman yetmedi takamadım oda en kısa zamanda takılacak:):):

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
arkadaşlar alıcı varsa 400 lira pzrlıksız haberiniz olsun şimdiden reklamını yapiimmm
hos reklam yapmak için forumun yalnıs yerındeyız ama ıkı tarafta bırden konu kalabalıgı olmasın:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Olurmu ya...
Kendi elinizle yapmışsınız...
Herkesten çok emeğiniz var..
Koyun 4 katı fiyatı gitsin :D
Elinize sağlık..

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
@timur41

yaaa dün kadıköyde pacaları aldım 350 ytl ye 80 lırada kadro yapımm olayına verdim oldumu sana 430 ama ben sımdı bu bisiklete o fıyatı solesem kadro elyapımı kırılır mırılır davasına bir suru gereksız yorum yaparla dıyee bole yaptım
hee satıcammda kesım deıl ancak öle cidddi olan hani şu gun gelı p alıyorum dıyene verırım

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
ya bide bişi sorcam bu şimdi ne oluyo yani erc custom complate mi oluyo yani toplama bmxler kardoya göremi isim alıyo (muhammet abinin mirraco custom complate si gibi)

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
yok arkdasım o işin esprısı muhammet abi bibiskletin hakkını verebilidiği için şeklini koymus onunki bambaşka bişey ben kadromu kendim yaptım yanı kes biç kaynat kendı kadromu olusturdum sonra topladı benimki işin esprisi yanii
:D:D:D tabi muhammet abi bambaşka ?

• Beğen
Tepkiler: ayhan37

bmx.46

Daimi Üye
Tepki
209
yha custom complete dediğin kısaca kadroyu al doldur parçaları gt custom complete yap