Size çıksa ne yapardınız

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Milli Piyango'nun bu yılki büyük ikramiyesi
25 milyon ytl

peki bu miktardaki para size çıksa ne yapardınız :D :D

ben herhalde tırlatır,çıldırır yada kalp krizi geçiririm.

şüüt sonradan olma akrabalar uzak durun bakiiim :boese153: :D :D

• Beğen
Tepkiler: gatila
Scudo

ADSL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Marin
çeyrek bilet dahi almadım 25 milyon hayali kurabilirmiyim.

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
Dostlarıma önceden bu muhabbet çerçevesinde verilmiş en iyisinden bisiklet sözlerim var . Önce onları tutardım. Onun dışında geri kalan paramı gayrimenkul şeklinde değerlendirme yoluna giderdim. Bu istikrarsız Türkiye ekonomisinde kendi başıma iş yapmak gibi bir olaya kesinlikle kalkışmazdım. En güzeli gayrimenkul yatırımı diyorum ve herkesin yaklaşan yeni yılını bir kez daha kutluyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Sanırım aklıma gelen herşeyi yaparım.

eğitimime bir miktar ayırırım,apartman alırım kiralarım ek para kazanırım,ve dünyanın en büyük sk8 parkını yaparım yanınada her çeşit bisikletin yer aldığı bisiklet sarayı....

:rolleyes:

umarım çıkar... gerçi çeyrek bilet aldım ama :)

newlife

Üye
Tepki
28
Bir bisiklet plaza açar dünyanın en güzel bisikletlerini sergilerdim google'da herkes beni arardı...bende dünyanın en ünlü bisikletçisi ve sponsoru olurdum...

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
:) bana çıksa büyük bi kısmını aileme veririm ve geri kalanı ile kendime üst düzey bir bisiklet alır ve bisikletci tanıdıklarıma parçalar hediye ederdim :D

2 tane yarım bilet aldım inş çıkar :)

• Beğen
Tepkiler: outdoor1

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@Nedret Günaydın

Nedret abi bana çıksa bir sene boyunca her cuma mangal;) :D

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
2 3 apartman diktiririm tüm katlarını kiraya veririm artanını da bankaya faize veririm:D

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bir sürü fakirin hakkı var, pek çok kimse kendine çıkmayınca ulan helal olsun be, demiyor herkesin gözü olan bir para. Piyango almazdım, hadi alsaydım ne yapardım güzel bir WC yaptırıdım. :):):):):):)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
volverine'inin dedikleri aynen benim içinde geçerli, bir sürü arkadaşıma sözler verdim :D

Çok çok planım var hayırlısıyla bir çıksında yaptıkça paylaşırım :D:D

yunus koç

Daimi Üye
Tepki
88
fazla paranın yükü ve belasıda fazla olur.sonuçta aniden elinizde 25 trliyon oluyo.insan o parayı harcayamadan elinden uçar gider aynen geldiği gibi.ben o kadar çok param olsun istemezdim şahsen.mutlu hayatım yeter bana.ama 1-2 trilyon yeterdi heralde.hayeller için,gelicek için.:)

gatila

Forum Bağımlısı
Tepki
812
evvveeett, şöyle ağız tadıyla sınırsız hayal kurabiliyoruz değil mi :)
paranın bana en büyük getirisi, beyaz yakalı modern köle olmaktan kurtarması olurdu.
önce basardım istifayı :)
transporter veya vito tarzı bir araba alırdım. atardım arkaya bisikleti ve tüm malzemelerimi. çadır, tulum, vesaire...
ver elini... artık neresi olursa. üç gün orda, beş gün burda... yaz boyunca gezerdim. kışı da istanbul'da geçirirdim. Hem kışı geçirmek için, hem de eşyalarım için depo görevi görsün diye boğaz veya deniz manzaralı (ama sahilde değil, tepede) bir ev alırdım. Kış boyu İstanbul'un tüm kültürel etkinliklerinin altını üstüne getirirdim.
Kitap yazasım var bir de. O zaman fırsat bulabilirdim sanırım. Araştırmaya, derlemeye...

Yani işin özü, para bana kendi zamanımı, kendi hayatımı kazandırmış olurdu. Böylece şimdi yapmak isteyip de yeterli zaman bulamadığım bi dolu şeyi yapardım. Bu dünyaya bir kez gelip de, onun da önemli kısmını başka kurumlara hibe etmek çok acı oluyor.

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
önce 15 20 tane bisiklet toplarıdım her telden sonra aynen ben de gayrimekule yatırım yapar alanyaya yerleşir paranın tadını çıkarırdım tabi türk bisikletçilere yapacağım yardımları yazmadım bile

• Beğen
Tepkiler: kron_xc4000 esk

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
ilk önce bi bardak su içer kendme gelirdim. sonra türkiyede toplayabilceğim en sağlam 3 tip bisikleti toplayıp. vize işlemlerini yaptırıp dooru canadaya :) orda herhangi bir bike parkın yanına bi ev diktirirdim. her sabah çıkarım tepenin zirvesine telefrikle inişimi yaparım eve döner uyurum sonra yine iniş sonra tekrar uyku bu böyle devam eder :)

@temu90

Tüm türkiye davetlidir :):D

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
*8 kilo bi bisiklet sonra (yarış)
*10 kg antreman bisikleti
*20 daire hepsi kiralanmak kaydıyla
*aileme villa