Sizce ne kadar tutar ?

Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Merhaba , ben bisikletimi tamir edip güzelleştirmek istiyorum .
Vitesler yapılacak(2)
Frenler yapılacak(2)
Ayaklık takılacak
Pedallar yapılacak
2 sarı 2 mavi sprey boya
Boya sökücü
Pompalı korna
Neon sivop
Çamurluk
Km saati
Ön far - stop lambası - sinyal
Ayna
Çanta (kadro altı)
Arkadaşımın binmesi için zincir tarafına ayaklık
Sizce toplam kaç tl tutar ? Ve teker teker fiyatlarını yazabilirmisiniz ?

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Merhaba. Öncelikle bisikletinin hakkında bir şeyler yazmalısın. Markası, modeli, yılı, boyu...

Tepki
0
Bisiklet
Bisan
http://image5.sahibinden.com/photos/40/49/34/163404934f5w.jpg 26 jant 21 vites aura epsilon garantisi geçti , 1.5 - 2 sene önce ihlastan almıştım

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Bence hiç masraf etme derim. Çünkü bu bisiklet o kadar para harcamayla yenisi ve daha iyisi alınır.
Vites ve firenler markasına modeline göre değişir. En alt seviye baz alınırsa aşağı yukarı
Vites ve fren kolları 80TL
Vites değiştiriciler ve fren bacakları 60 - 70 TL
Park ayağı 20 TL
Pedallar 15 - 20 TL
Sprey boya 5 TL x 4 adet
Boya sökücü 6 - 7 TL
Pompalı korna nedir bilmiyorum :S
Neon (Işıklı ) SİBOP 5TL
Çamurluk 20 - 25 TL
Km saati en ucuzu 40 TL
Ayna 10 TL
Ön ve arka far 20 TL
Çanta 7 - 8 TL
Arka teker göbek taşıyıcısı yada adı başka bir şey görünce merak edip sormuştum 30TL
Teker 25TL x2 adet
Kararı sen ver :D Bu söylediğim rakamlar biraz iyimser. Yaz mevsimi geldiği için fiyatları artmış olabilir.
Not: Satıcı değilim. Sadece kullanıcıyım :D

Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Bunların biraz ucuzlarını Bulurum , anlaşılan bana bi haftalığa mâl olur .

Mert S.

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Carraro
bisikletin icin iyi bir sey yapmayı düsünmüssün, tebrik ederim. Fakat bu bisiklete para harcarsan kendine yazık edersin

VolkanS

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Ghost
Dün Sok Market'te gördüm, 159liraya 26 jant bisiklet satıyorlardı, sanırım 40lira alışverişe de 5lira indirim yapıyorlar, eğer her 40liralık bölümüne yapıyorlarsa 140liraya gelir, gidin bir sorun derim.

Caner O.

Üye
Tepki
28
Bisiklet
Bianchi
Yeni bisiklet daha makul, bir de "pompalı korna" dediğin eğer şu otomobil kornalarına pompa takıp bangır bangır öttürülenlerdense yapmamalısın, hem çevreye büyük rahatsızlık verirsin, hem de insanları uyarmak isterken otomobil algısı yaratıp olmadık kazalara sebebiyet verirsin, bir kaç kez bu sebepten ortaya çıkmış kazaya denk geldim.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.903
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@MelihAkbal1

Vites ve frenler icin aktaricilarin calisiyorsa temizle telleri degistir. Fren pabuclarini yenile ayarla.
Pedallar degisecekse en uygun fiyatlisi cifti 15 TL civari bulunuyor sanirim.
Boya isi keyfe keder zaten. Yapsan da olur yapmasanda. Bu kadro ve bisiklet icin kisisellestirme amaci disinda cok gerekli degil.
Geri kalanlar aksesuar. Kaliteli seyler alirsan bisikletini degistirdiginde de kullanabilecegin seyler.
Aksesuarlari ve boyayi saymazsak, vites ve fren isini de temizlik ve tel degisimi + balata ile halledebiliyorsan max. 30 TL'ye olur...

Bu bisiklete daha fazla masraf etmeye deger mi? Forumda gezer incelersen ona kendin karar verebilirsin...