Şile

B

BF Okuru

Misafir
@Ahmet Gökdere

eyvah yanlış yazdım değiştireyim gelmiyorsun sandım
yanlız herkes saat 06.00 da hareket edecek ahmet dostum

yababadu

:eek: :eek:

Scudo

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

Ahmet Hocam ,

Fikrini değiştirip bize belli bir noktaya kadar bile olsa katılma isteğin beni şiddetle memnun etti .....:in:

Selamlar,
Tolga Gürgün

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Gökdere
Tepki
19
Arkadaşlar Merhabalar.. Kudret abinin düzenlediği şile antremanı için orta ve düşük tempolu arkadaşlarla 2. bir grup oluşturmayı ve 2 grup haliinde gitmeyi palnlıyoruz. Bu sayede ne çok yorulacak nede çok geri kalacağız. Katılmak isteyenlerle ikinci grup olarak dudulludan başlamayı ve tur uzunluğu olarak 80Km civarı olmasını düşünüyoruz. Eğlenceli bir tur ve antreman yapmak.

Katılacaklar...
1) Kenan
2) Tahir

Katılmak isteyenler mesaj yazarlarsa seviniriz.Ayrıca rahat koordinasyon için telefon numaralarınıda verirseniz iyi olur. katılacak arkadaşlarlada turdan önce ve o gün telden iletişim kurarak bekleme veya diğer terslikleri önleme şansımız olacağı kanaatindeyim.

• Beğen
Tepkiler: Sefa Ayrılmaz
B

BF Okuru

Misafir
kenan başarılar ortak çıkartmayı şilede yapacağız görüşmek üzre...

B

BF Okuru

Misafir
@Kenan OZDEMIR

kenan zorlamaya gerek kimse gelmez ise iptal edersin zati benim bostancıya gelen olmaz ise son gün, sabahın köründe orda ne işim var ....

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
ben katılmak isterim ama sabah beşiktaştan nasıl gelirim bilemiyorum :/

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
hmmm.. belki bi arkadaşta kalırım karşıda o şekilde geçerim... daha vakit var bakalım karar vericem. bu grubun temposu ne olacak?

• Beğen
Tepkiler: Özberk Şahin
Tepki
19
Öncelikle Kudret Abiler gibi Yüksek tempoda az molalar değil orta tempoda olacak. Ekibin yorgunluğuna göre molalar olabilir. Ben daha önce Şile Yaptım rampalarda Hızımın 7-8 Km ye kadar düştüğü yerler oldu. O yüzden bizim ekip eğer çok yorulursa şileye inmeden geri döneriz.

• Beğen
Tepkiler: Özberk Şahin
B

BF Okuru

Misafir
@Kenan OZDEMIR

kenan, düşük tempoluları sana göndereceğim önümüzdeki hafta paso senin topik ile benim topik çalışacak evet a takım biz b takım siz bizim üstümüzde basanlar olabilir onlar ultra takımdır ki aytekin erzan ve onur dur ve onlar yolla gelir ,onlar ultra ıronman takımıdır ..

Tepki
19
Evet şile öncesi ufak bir şile turu yapıtık. Yollarda ciddi çalışma var ve sıcak bastırınca inanılmaz zor oluyor benden söylemesi

dogan58

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Doğan
Bisiklet
Diğer
Ben hazirim.Pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum :)

B

BF Okuru

Misafir
@ÖMER DOĞAN

http://www.silepansiyonlari.com/wp-content/uploads/2010/12/aglayan-kaya-plaji.jpg

ömer bizim sahille işimiz olmayacak shell benzinciden sonra şile merkeze girmeyeceğiz uygur yolundan kumbaba caddesinden batıya doğru şileden uzaklaşacağız karargah toplanma yeri shell benzincidir şile merkezden 5 km uzaktadır ...... ayaklarımı suya sokacağım bakalım orda çeşme var ise denize girer çeşmede kafamdan aşağı su döker tuzlardan arınırız gölge yere bulacağız çıkın takviye shell benzincinin orda market var..evet gelsin bakalım pazar ..

dogan58

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Doğan
Bisiklet
Diğer
Tamam Kudret abi sahile gitmek için gelmiyorum zaten ,sizinle pedallayıp eğlenmek istiyorum..:)

B

BF Okuru

Misafir
@ÖMER DOĞAN

bu eğlenmeden öte ızdırap olacak ömer benden söylemesi çünki dönüş saat 16.00 demek 28 derece sıcaklıkta olacak ve tabi akabinde 14 adet rampa demek canımızın çıkması olacaktır bu gene insaflı bi 28 derece eğer 36 olursa hepimiz yandık dönüşümüz çok geç olur artık.....................
ayrıca ben giderken yüksek tempo basacağım bunun nedeni almanyadan lisanslı volkan dostum geliyor onun ile ağustosda çok zor turlara imza atacağız ...3 ekim şile gidiş yüksek tempo ,5 ekim 110 km gene yüksek tempo a- b takımlarının olması bence iyi oldu..

dogan58

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Doğan
Bisiklet
Diğer
Eğlenirsek hep birlikte eğlenelim yanacaksakta hepberaber yanalım Kudret abi...:)