Sıfır TomTom One Navigation Cihazı

Zeki Dönmez

Daimi Üye
Tepki
288
Kısa bir Süre önce Aldığım ve Hiç Kullanmadığım tomtom One Navigation Cihazını mecburiyetten satıyorum,cihaz 399 tl 300 tl bırakcağım cihazın özelliklerini aşağıya yazıyorum. Cihazla birlikte cama takma aparatı ayriyeten,usb kablosu ve araç şarj cihazı .cihazın boyutları ufak olduğundan cebinizde vede bisiklete üstünde kullana bilirsiniz, 3 ile 4 saat arası şarjı gitmektedir.vede menüsünde bisiklet rotasıda eklenmiş . daha detaylı bilgi için (link) a bakablirsiniz.

Kargo alıcıya aittir , Takas teklif etmeyiniz lütfen.:D

TOMTOM ONE ( Türkiye )

Teknik Özellikleri

Yüksek Duyarlı GPS çipi
3,5 inç yüksek kaliteli TFT LCD dokunmatik ekran (320x240 piksel, 64.000 renk)
Boyut: 92 mm x 78 mm x 25 mm
Ağırlık: 148 gram
3 saate kadar pil ömrü

Kutu içeriği

TomTom XL Türkiye” ile önceden yüklenmiş Türkiye haritası
EasyPort™ tutucu
USB kablosu
Araç şarj cihazı

Navigasyon Dil Seçenekleri
Türkçe , Bulgarca, Katalanca, Yunanca, Amerikan İspanyolcası, UK İngilizcesi, US İngilizcesi, Avusturalya İngilizcesi, Malezyaca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Letonca, Litvanca, Norveçce, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Brezilya Portekizcesi, Güney Çincesi, Mandalina Çincesi, Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Estonca, Fince, Flamanca, Fransızca, Almanca

TomTom cihazlarındaki içeriği en kolay ve en iyi yönetme şekli

TomTom cihazını ve tüm özelliklerini kutudan çıkarttığı an kullanabilir, ancak TomTom HOME yazılımımızda daha da fazlasını elde edebilirsiniz

TomTom HOME, cihazınızı güncel tutmak için gereklidir. Kolay yüklenebilir hritalar, servisler, estra servisler, ürün satın alma, rahat seyahat hazırlığıve daha da fazlası TomTom HOME''da!!!

TomTom müşterileri Tomtom HOME''u neden sevecek ?

İnsanlar yaşamlarını kolaylaştıran şeyleri severler
TomTom cihazı satın almanın sebebide budur
TomTom HOME ile cihazınızı güncel tutmak, eğlenceli ve yardımcı birçok TomTom ürünü ve servisini almak A''dan B''ye gitmek kadar kolaydır

Daima Güncel
TomTom Map Share ile kullanıcılar diğer TomTom kullanıcılarından gelen harita güncellemelerini günlük olarak indirebilirler. En güncel harita garantisi ile yeni cihazlarda bunun yüklü olup olmadığını kontrol edebilirler. İlk 30 günlük kullanım içinde haritanın yeni bir sürümü yayınlanırsa kullanıcılar bu haritayı ücretsiz yükleyebilir

En son TomTom yazılımı

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

Scudo

Vahit Vali

Üye
Tepki
0
iyi gunler ustadım ben yeni uye oldum siteye ve ilanınızı gordum hala guncel gibi ama satmıs olma ihtimalinde var :) eger guncelse fiyat en son ne olur musadenle ogrenmek isterim!