shımanonun bmx aynakolu :) buyrun

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
yanlış biliyorsam affedin bmx ci deilim işte SHIMANO DXR :

buyrun:(link)

başka foto buyrun:(link)

daha başka foto buyrun:(link)

hem bazı bmx lerde hemde mtb lerde kullanıla bile fren bacakları:(link)

fren kolları:(link)

:D

ve son fotoğraf :(link)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
tam aradığım bilgilerdi, saol, fren kolunun vidasına bayıldımmm..

apo-dig

Üye
Tepki
6
bu parcalar olimpiyat yarıslarında kullanılmıomu en azından ayna kol onlardan

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
Yardımcı olmak mı? Eminmisin....?? Bence böyle yanlış bilgiler verip daha çok yeni başlayacak arkadaşların kafasını karıştırdığının farkında değilsin. :eek:

• Beğen
Tepkiler: apo-dig

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@poytatu

Neden yanlış bilgi Tufan? DXR serisi hem bmx hemde fixie serisi shimanonun. ;)

• Beğen
Tepkiler: poytatu

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
@Doruk Atay

Saygısızlık gibi olmasın da ben bunların shimano olduğunun farkındayım. Ama bunlar freestyle,street yada flatland bmxlerinde kullanılan parçalar değil yanlış bilgi olarak bundan bahsediyorum ben.:in:

• Beğen
Tepkiler: yiğit_kara26

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@poytatu

konunun başını tekrar dikkatli okursanız yanlış olmadığını anlarsınız freestyle,street yada flatland a dair hiçbirşey yazmıyor üstelik en başındada yazılan cümleyi dikkatli okursanız yanlış olup olmamasına tekrar karar verebilirsiniz saygılarımla :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
bu konunun belli bi amacı var mı ben mi anlıyamadım :S bildigin shımano sitesinde de var bu kadar uğraş ne bileyim ilginç :) neyse sagol genede :)

• Beğen
Tepkiler: yiğit_kara26

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
@yiğit_kara26

Galiba hayatın boyunca bmx ile uğraşıp hayatını bu işe adamış gibi konuşuyorsun.Sen hiç böyle fren takımına sahip böyle karbon maşalı böyle aynakollu bisiklete bindin mi? Bu bisikletler Türkiye'ye gelmemiş ve tercih edilmeyen bisikletler.Türkiye'deki bmxler böyle değil.Mtbcisin sen belki BMX işine merak sarmış olabilirsin ama iyice araştırıp Türk sürücülerin ne tür ne marka bisiklet sürdüklerini ne tercih ettiklerini bir araştırıp ve yeni başlayan arkadaşları da bir düşünerek paylaşım yapmanı tavsiye ederim.Burada senden daha büyük insanlar var saygı gösterip laf ebeliği yapmamanı öneririm.:in: Fotoları nasıl yerleştireceğini bilmiyorsan forumda bir konuda vardı oraya da bir bakıp resim yükleme hakkında da bilgi edinmiş olursun.Bir dahakine ne kadar paylaşım yapacaksan bir konuda topla, çünkü konu fazlalığı oluyor.Bu laflarım sadece sana değil yeni başlayan arkadaşların da forumu iyice araştırıp soru sorması gerekir.BMX konusunda bilgisi olan kişilere özel mesajla ulaşmaları konu fazlalığını önler ve açtıkları konuları kitlenince fazlalık olmaz.Yada en basitinden BMX ile ilgili çok geniş kapsamlı bir konu açılıp o konu sabitlenebilir.Yeni gereksiz konular açılıp forum kirlenmemiş olur.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.