Shimano FC-M542 Aynakol Seti

Scudo

civil

Üye
Tepki
85
Bu aynakol alivio sisteme uyar mı? Yoksa 9'luya göre midir? Teşekürler.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Ben 22-32-44 diş kombinasyonuna sahip aynakolu alivio aynakol ile kullanmıştım bir süre, sorunsuz olarak değişiyordu vitesler ancak yine de 9'lu uyumlu bir ön aktarıcı ile çok daha sorunsuz ve performanslı çalışacaktır...
Ayrıca Göker'cim hatam varsa düzelt ama satılmadı mı aynakol :)

• Beğen
Tepkiler: civil

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Hacım bu bölüm hafif komponentler bölümü;ilan bölümüyle karıştırdın heralde :D

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@mc pherson

Sorma ya başlıklar karıştı :( :p
kusura bakmayın ya, gecenin bu saati olunca işte dikkat eksikliğide kendini gösteriyor :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Göker Derya

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
Kullanan var mıdır arkadaşlar bu aynakolu.Bende alıcam inş yakında. 50-70 km felan kullanılmış.Temiz. 80 liraya buldum. Sizce değer mi.aynakolu nasıl bilirsiniz? Tşk şimdiden

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Yukarıda resimde görmüş olduğun aynakolu ben satın aldım, çok da iyi ettim. Göker arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum. :) Bu fiyata alınabilecek en iyi aynakol (bana göre). 80 lira güzel bir fiyat, sıfırı orta göbek dahil 140-150 civarı olsa gerek. Eğer temizse düşünmeden al derim...

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@dgt97

Çok teşekkürler yardım için. Bende aynen hemen almayı düşünüyorum.Temiz görünüyo dışardan da inş sürüşte de bi sorunu yoktur. :)

Bir de bi kaç kişiye danışmıştım hallowtech olayını da açıklayıcı bişey hatırlamıyorum bile :D ; tam olarak nedir açıklayabilir misiniz? sanırım bi çeşit esneme olayı ve bu da sürüşte bayaa kendini hissetirecek kadar iyi bişey.nedir ne değildir ??? Tşk

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
Güzel bi aynakol.

Açıkçası xt aldım ama pişman oldum çünkü bi tarafı çizildiğinde acayip koyuyo ama böyle bişey alıp kafana göre parçalamak çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Ama tabiki teknik olarak xt çok daha tatmin edicidir.

• Beğen
Tepkiler: Burak Özen

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bu aynakoldan bende kullanıyorum. Rijidlik açısından çok iyi bir parça 98 kg'luk adamın esnetemedim :D Parçanın hafifliğide cabası. ayrıca 44'luk yapraktaki dizanyda alt sınıf hatta seri dışı bir parçaya göre oldukça afili. Kendi civatalarını Kcnc civatalarla değiştirdiğim zaman daha da güzel olucak bakalım. Almayı düşünen arkadaşlara tavisiye ederim gerçekten güzel bir parça.

• Beğen
Tepkiler: Burak Özen

gokhan_de

Aktif Üye
Tepki
9
hiç tavsiye etmem bende kullanıyorum paraya as daha kıyın lx yada xt alın cok gr fark edıyo