Şener KOÇ - Atala Street

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Merhaba, aranıza yeni katıldım, herkeze selamlar...

İzmir de oturuyorum, 7-8 yıl profesyonel olarak in-line skate yaptım ancak uzun süredir kaymıyorum. Eşimle beraber bisiklet sporunu denemeye karar verdik. Uzun taktik deneme yanılma ve çabalar sonucu eşim ve kendim için uygun bir bisiklet aldım. (Taktik eşimi ikna etmek içindi.. :) ) Eşimin bisikleti ise Trek 3900 onun resmini kendi isterse gönderir, Ben kendi bisikletimin resmini gönderiyorum. İlk bakışta biraz abartmışım gibi görünebilir ancak inanın herbir parça işime çok yarıyor. Birde ben hastayım... teknolojik şeylere karşı büyük bir zaafım var, yakında bisikletime laptop montelersem şaşmayın :p.. Okadar malzemeye rağmen halen hafif inanabiliyormusunuz? :) Elimden geldiğince üstünden inmemeye çalışıyorum, yakın bir zamanda uzun yol da yapmak isterim, bakalım kısmet.. Herkeze iyi günler!

http://www.control7x24.com/sener/sener_bisiklet.jpg

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
güzel bi bisikiletin var,güle güle kullan,mp3 çalar konusunu çok iyi düşünmüşsün.

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
@burnout_54

Teşekkür ederim, bağlamak için gerekli aparatı çankayada cep telefoncudan 1 ytl ye aldım. tavsiye ederim. Hem yukarıya esneyebiliyor hemde 360 derece döndürebiliyorsun, sanki bu aparat bisiklete mp3 player takmak için yapılmış :) .. İstediğin zaman çıkarabiliyorsunda ve emniyet kilidi olduğu için düşmesine imkan yok.

Birde Badboy, "alcorider~)" denemek? :bilmiom:

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Eşiyle beraber binenleri ve uzun yol düşünenleri görmek çok memnun edici.

Şehirde oturup sadece hangi parça kaç gram muhabbeti yapanları gerçekten yollara çıkaracak gelişmeler bunlar. :)

Aramıza hoş geldiniz. :)

Gezi yazısı ve fotoğraflarınızı da bekleriz.

Selamlar. :)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bisikletiniz gercekten cok hos olmus, bu kadar parcayı cok guzel bir dizaynla yerlestirmisiniz...

benim biiskletimde yine tek suluk yeri hos duruyor geri kısımlar odam gibi karman çorman :)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bisikletiniz çok güzel kazasız belasız sürüşler:)

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
@ataruh

Teşekkür ederim, umarım geziniz mükemmel geçer ve umarım bizde sizin gibi büyük ve heycan verici bir yolcluğa çıkma imkanı yakalarız.

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
güzel bisiklet aramıza hoşgeldiniz :)
gezilerdede görmek isteriz:)
görüşmek üzere
Özgür

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba
Çok güzel bir bisiklet imiş .
Ama aslında bisikletten daha güzelide eşinizle beraber bisikletide paylaşmanız. Sanıyorum forum ve Türkiye ortamında çok az bir azınlığız. Ama çok güzel bir olay, insanın eşiyle beraber pedallaması. ;) :p

Bende aynen siz gibi eşimle beraber pedallıyoruz. Sizden bir farkımız bizim bisikletlerimizinde birleşik olması . Yani bir tandeme biniyoruz.:)

Bisikletinizi güle güle kullanın. Kısmet İzmir'e geldiğimizde haber veririz, beraber pedallarız. . Çünkü 2. ve gerçek memleketimiz İzmir bizimde.

Görüşmek beraber pedallamak üzere hoşçakalın.

Sevgi ve selamlarımla.

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
@Ender Alıcıoğlu

Merhaba, sizin bisikletiniz daha eğlenceli gözüktü bize :) İzmir'e geldiğinizde mutlaka beraber pedallayalım.

Rahsan&Sener

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Ender Alıcıoğlu

Çok mutlu bir azınlığız Ender abi. :)

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
@nuriaktürk

Avatar'daki çocuğunuzmu? çok şirinmiş, allah bağışlasın :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bısıkletınız guzel gule gule kullanın allah lastıgınıze tas degdırmesın

teamncok

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
bisikletiniz çok güzel... eşinizle beraber kazasız sürüşler dilerim