Scott ScaleSk 26

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
@MehmetArsLan

Yorum yaparken yazdığın kelimelere dikkat et kardaş...

Scudo

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@ahmet hamdi alsat

Bende tam tersine üst seviye olup üst seviye gibi görünmeyen makinaların hastasıyım

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Recep TOPAL

Sağolasın Recep abi :D
Sırada RC mi var LTD mi cvar bende anlayamadım :D LTD yi alıp Sram XX dizsem diye düşünüyorum bazende Scale RC den vazgeçesim gelmiyor Shimano XTR mı dizsem kafam iyice karışık bu aralar yardımına ihtiyacım var yardım et abi ;)

• Beğen
Tepkiler: Recep TOPAL

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
@Ezel

sen rc modelini zaten almıştın,ayrıca Scott ltd 'i almayı düşünüyorsun yoksa zaten oda varmı? tam olarak anlamadım:) bendeki Scott rc'yi xx sram yapıyorum,istersen sende biraz daha bekleyip 2011 xtr yap,iki farklı rc olur.benim bisikleti toplamam 2 haftayı bulacak,sende bakar ne yapacağına karar verebilirsin.
Scott ltd'i alacaksan neden Scott rc modelini aldın biraz fuzili harcama olmuyormu;) genede sen bilirsin,ama bu işlerin sonu yok ezel:)
her türlü yardımı yaparım sen sadece ne alacağına karar ver yeter:in:

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Recep TOPAL

Rc modelini yarın ERDOĞANLAR BİSİKLETe LÜTFİ abime gönderip LTD siparişini verdim sağolsun lütfi abide beni kırmadı bana yaptığı bu iyiliği unutmayacağım 7000 € bisiklete benim için kıydı kimse yapmaz bunu içimdeki kırmızı sevigisi bitmedi nedense hadi hayırlısı

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
@Ezel

hayırlısı olsun...peki sana kaça geldi ltd bana özel ile yollarmısın fiyatı?

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
LTD kadro + scott pilot sl gidonla beraber gelecek abi fiyatı biraz acı oldu bisikletimi kırmızı üzerine toplayacağım için battı balık yan gider hesabına döndü ama benim için son olur inşallah :D

Tüzün Akbaş

Aktif Üye
Tepki
125
@Recep TOPAL

Recep Bey,

Sizin de benden geri kalır yanınız yok:) bana diyorsunuz bu kaçıncı bisiklet diye maşallahınız var sizinde:) :)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Vay arkadaş ya babam izin vermedi üstelik bütün harçlıklarımada el koydu ambargo yedik yani :D LTD işi yalan oldu ama olsun bundada vardır bir hayır Rc nasipmiş Lütfi abiye yinede helal olsun bisikletçi dediğin böyle olur sözünün arkasında durur şimdi anladım ne kadar sevildiğini Allah başımızdan eksik etmesin yeni dükkan açılışınıda dört gözle bekliyorum iyi forumlar

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
Hakikaten güzel bisiklet ama ben ilk halini nedense daha hoş buldum,nice yollara...

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Scott scale RC ile Rönesans devamı güncellenecek !!!

http://i53.tinypic.com/2lnbteb.jpg
http://i54.tinypic.com/2vkm5ix.jpg

• Beğen
Tepkiler: Barış BİRLİK

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Taner Rona

Efsaneler asla ölmez sadece şekil değiştirir demiştim ama kimse anlamadı !!! :cool: O gücünü İnancından Ezelinden alıyor onun ezeli olmasaydı bu güne gelemezdi makinanın sonunu bende merakla bekliyorum ama shimanonun videosunda gördüm xtr TAHRİK sistemini dikkatle izle bayan sporcuyu scott scale rcli polonyalı olan dünya şampiyonu olmuş

(link)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Sağolun daha iyileri sizlerin olsun... bir kaç değişiklik yaptım scale 20 ye ...RC beklemede halen :D