SCOTT Addict... Sıfır...

erolozbey

Üye
Tepki
3
SCOTT Addict..
Bisiklet sıfırdır. Kutusunda olmadığı ve bir mağazadan satılmadığı için ancak bu şekilde ikinci el denilebilir.
Üzerinde yapılan yüksek model değişimlerle mağaza satış fiyatı 6000 euro’nun biraz üzerinde bir fiyattadır. Tek tek en ince ayrıntısına kadar bisikletin parçalarını anlatmayacağım fakat ana parçalar hakkında biraz bilgi verebilirim. Zaten birçok detayı resimlerden görebilirsiniz.
Gövde Large ‘56cm. Yani bu bisiklete binebilmeniz için min. 1.78, max. 1.87 boyunda olmalısınız.
Scott bu bisikletin gövde ve maşasına ömür boyu garanti vermektedir. Bu garantinin şartlarını ve detaylarını isterseniz bana sorabilirsiniz.
Bisiklet ölçüleri bakımından tam yarış geometrisine sahiptir. Zaten SCOTT yıllarca sponsor olduğu takımlarda ve sporcularda bu bisikleti birebir olarak kullanmıştır.
Bu bisikletin standart satışta üzerinde bulunan Shımano Ultegra seti çıkarıp yerine Sram Force set takılmıştır.
Not: Şunu unutmayın ki Sram Force set Ultegranın değil, Dura-ace’nin karşılığıdır. Dağ bisikletinde yarışçıların çoğunun tercihi nasıl ki Sram malzeme ise, yol bisikletinde de bu durum aynıdır.
Jantları çok anlatmama gerek yok sanırım. Fiyatını bilmeyen yoktur herhalde.

Bisikletin için istediğim fiyat 6500TL

http://img515.imageshack.us/img515/7593/dscf2432b.jpg

http://img525.imageshack.us/img525/2829/dscf2435z.jpg

http://img402.imageshack.us/img402/116/dscf2434h.jpg

Scudo

erolozbey

Üye
Tepki
3
İletişim için Telefon numaram:
0532 577 09 88
Erol Özbey

erolozbey

Üye
Tepki
3
Merhaba,
Aynı dağ bisikletim de yaşadığım anlamsız pazarlıkları bu bisikletim de de yaşamaktayım.
Bütün halinde bu bisikleti satın alamayacak sporcu arkadaşlarıma destek olmak için en uygun fiyatlar belirleyerek parça parça satmaya karar verdim.

Scott Addict kadro+maşa+ furş yatağı+ sele borusu : 1300 euro
Sram Force Set : 700 euro
Shımano Jant seti : 900 euro Not: Üzerindeki Continental lastikler ve 2 set yedekleri de hediyemdir.
Sele : 70 euro
Gidon+ gidon boynu+ gidon sargısı+ beyaz sargı : 250 euro
Pedal : 50 euro

İşlerimde yoğun bir haftaya girdiğim için lütfen mesaj atmayınız. Telefon numaram : 0532 577 09 88

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Jant seti hakkında bilgi verebilirmisiniz. Ağırlık, karbon mü alüminyummu, kaç km kullanıldı. Lastiksiz son fiyat ne olabilir. teşekkür ederim

erolozbey

Üye
Tepki
3
Shımano C50 Tubular Wheelset
Ağırlık 1350-1400 gr.
Full Karbon

Pazarlıksızdır.

erolozbey

Üye
Tepki
3
İşlerimde yoğun bir haftaya girdiğim için lütfen mesaj atmayınız. Telefon numaram : 0532 577 09 88

erolozbey

Üye
Tepki
3
Bisiklet sıfırdır. Haliyle parçalarda sıfırdır. Tüm parçaları yarı fiyatının da altına düşürdüm. Almak isteyen arkadaşlar beni arayabilir.

erolozbey

Üye
Tepki
3
Arkadaşlar merhaba,
Dağ bisikletim satıldığından dolayı dün itibariyle bisiklete binmeye başladım. Açıkça söyleyeyim çok hoşuma gitti. Hafta sonununa kadar satılmaz ise satıştan vazgeçeceğim.
Bir aydan fazla bir süredir 15000 TL değerinde bisikleti 6500 TL ye artık satmaya çalışmayacağım.
Şimdi anlıyorum ki, bisiklet benim altımda iken 15000 TL...

erolozbey

Üye
Tepki
3
Merhaba,
Bisikletimi satmaktan vazgeçtim. Uzun bir süredir bu bisikleti çok uygun bir fiyata bu satışa çıkarmanın huzursuzluğu ve üzüntüsü içerisindeydim. Satılmaması isabet oldu.
Bu vakitten sonra illaki almak isterseniz fiyatı 8500 TL...
Herkese bol pedallı günler...

erolozbey

Üye
Tepki
3
Merhaba,
Bisikletimi satmaktan vazgeçtim. Uzun bir süredir bu bisikleti çok uygun bir fiyata bu satışa çıkarmanın huzursuzluğu ve üzüntüsü içerisindeydim. Satılmaması isabet oldu.
Bu vakitten sonra illaki almak isterseniz fiyatı 8500 TL...
Herkese bol pedallı günler...