Satılık Temiz Bmx(Pink Panter)

Scudo

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
O zman neden bu ilanı rane adlı kişi açmış ve cuse adlı kişi devamlı teşekkür etmiş?ve cuse adlı kişinin açtığı diğer bi ilanla yüzler aynı?Ayrıca bu lanı rane adlı kişi açmış ve sonra cuse adlı kşi devam ettirmiş?

CuSe

Üye
Tepki
4
ya kardeşim seni ilgilendirmeyen konulara burnunu sokma bana da felsefe yapma:boese157:

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Konu beni ilgilendiriyo çünkü senden bisiklet alcakdım ama malesef!!!Ayrıca daha seviyeli konuşalım buranın kuralları var.

CuSe

Üye
Tepki
4
bak birader rane benim halamın oğlu.! alıyosan al almıyosan keyfin bilir.biz bu işin ticaretini yapıyoruz.;)

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@BmxclK

eqLersen değil, eklersen, ekleyebilirseniz, ekler misin?

(link)

Türkçe olan dilimizi de olması gerektiği gibi kullanmaya özen gösteriniz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Haşim Okyay

Ne Türkçe meraklısı çıktınız abicim :S unutuyorum forum kurallarını bagzen el alışkanlıgı g yi q yapıorum arada kusura bakma artık

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@CuSe

Arkadaşım teşşekür etmesini bildigine göre forum kurallarını okumuşsundur ilanı en üstte tutmak için sık sık mesaj göndermenin yasak oldugunu bildigini umuyorum o yüzden başka hesaplarla msj gönderip ilan ı en üstte tutmassan sevinirim ;) İyi Forumlar...

Tepki
0
s.a 150 - 200 arasında bı bmx arıyom yardımcı olucak bırısı olursa msn istanbul/dmx_1992_69@hotmail.com