Satılık Sırt Çantası sadece kısa bir süreliğine...

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
Elimde fazla olan sıfır sırt çantasını satıyorum..bana göre gayet güzel ve kullanışlı bir sırt çantası.satmamın sebebi elimde fazladan olması, eger satılmasa belli bir süre zarfı içinde kendim kullanmaya başlıcam zaten..içi genişdir çantanın baya bir doldurabilirsiniz yani,bisikletdeykende eşyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz.Sırt kısma gelen yerinde silikon veya singerimsi yapı yoktur ve üzerinde nike yazmaktadır ama orjinal değildir..orjinal değil diye dandik sanılmasın ama görünce hak verirsiniz :)..ve yanında hediyeside benden :)
Çantanın önünün orta tarafı noktalı noktalı desene sahip ve buda hoş bir görüntü katmış çantaya.
(link)
(link)
(link)
Resimde sarı çizgi ile belirtilmiş yerde hem kalem hemde kalem deliklerinden büyük göz mevcuttur..aynı tarafda fermuarlı başka bir göz bulunmaktadır.
(link)
Çantanın en büyük gözünün içide 2 ayrı bölmeye ayrılmıştır resimden anlaşılacağı gibi
(link)
Bu resimde de çantanın her iki yanında da bulunan yan gözlerin sınırları kırmızı çizgiler halinde belirtilmiştir.
(link)

Bu çantanın fiyatı sadece 30 liradır ve yanında hedyesi ile birlikte..
aşagıdaki sıfır stop lambalarından herhangibir bitanesi hediye edilecektir tercihinize göre.
(link)
(link)

Scudo

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
ilan günceldir..1 yada 2 hafta içinde satış sona erdirilecektir.

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
eğer mümkünse ilan kapatılabilir, satış yapılmayacaktır artık..zaten kısa süreliğine satışdaydı o sürede bitti