Satılık 17.5 '' Corratec Aggressive

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
(link)

KADRO : X-Vert Monobox Technologie Aluminium 6061
ÖN AMORTİSÖR : Manitou Black Elite 100mm
ARKA AKTARICI : Shimano XTR
ÖN AKTARICI : Shimano XTR
VİTES KOLLARI : Shimano Deore
RUBLE : Shimano Deore
ZİNCİR : Shimano Deore Lx (sıfır daha yeni takılmıstır )
AYNAKOL : FSA V-Drive 44/32/22
ORTA GÖBEK : FSA V-Drive
FREN ÖN / ARKA : Magura Julie disc 180/160
FREN KOLLARI : Magura Julie
ARKA GÖBEK : zzyzx disc 32 delik
ÖN GÖBEK : zzyzx disc 32 delik
PEDALLAR : corratec MTB 400gr
GİDON : corratec Bone
BOYUN : zzyzx 15°
FURÇ TAKIMI : FSA #10
SELE : Selle Italia FK
SELE BORUSU : zzyzx Alu 30,6x350
SELE KELEPÇESİ : zzyzx
JANT : zzyzx Disc
JANT TELLERİ : DT Champion 1.8
LASTİK : corratec Fat Man lastikler biraz eskimistir ilgilenen olursa resimlerini cekip yolayabilirim... ve su anda kulandıgım slik cst 1.4 lerim
JANT EBATI : 26"
VİTES SAYISI : 27

fiyat :1.350 tl dir .Bir cok parcaya talep olursa parcalayabilirimde İstek olursa parcalayarakda satabilirim

(link)

istenilen parcanın ayrıntılı resmini cekip siteye ekliyebilirim ...

Scudo

Gozken

Üye
Tepki
1
İsim
Gürkan Özken
Bisiklet
Scott
@kcuk_

Merhabalar arkadaşım,

Bisikletinizin son durumunu gösterir resimleri görebilir miyim? Bir de yaklaşık ağırlığını sormak istiyorum. Ne kadar zaman kullandınız?

Selamalar

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
oncelikle iyi forumlar dilerim resmi sitesinde 12.7 kg agırlık diyor fakat 17.5'' yaklasık 13 diyebiliriz agırlıgını bisikleti ilk baharın sonunda aldım yeni bisiklet alacak olmamdan dolayı degistirmeye karar verdim . Su an tekirdaga gitmek icin hazırlanıyorum tekirdaga vardıgımda resimleri yuklerim . Bursadaki cogu kisi bisikletin son durumunu bilmektedir onlarada sorabilirsiniz.İyi forumlar ...

bisikleti tam aldıgım tam aldıgım tarihi buldum 10.04.2007 veya 9.04.2007 buda ilk aldıgım hali (link)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
(link)

(link)

(link)

(link)

Not:resimler 1 hafta once cekilmistir zaten bir haftadır bisiklete pek binemedim ramazan dolayısıyla ...
ayna kolun resmi bulunan resim 2 dk once cektim :)

bir de spd pedallar deil de corratec bone 400 gr pedalları satılktır bisikletle .

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
kısmetse bisikleti sattıktan sonra bir kez pufurdetecem:)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
3-4 parcaya talep olursa parcalayacagım iyi forumlar.. .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
biiskletinizin üzerindeki ince lastikler çok hoşuma giti açaba onları sonradamı aldınız yoksa alırkenmi verdiler çok güzel bende bir çift bulabilirmiyim acaba:?

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
alırken verdiklerini pek sanmıyorum bu bisikletin üstünde 2.30 bir fat man vardır büyük ihtimalle.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
@canyon

tabiki bulabilirsiniz kalınlıkları 1.4 cst dir onlar taneleri 13-15 tl arası diger lastiklere gore cok uygun fiyatı var ve dayanımıda cok iyi

fakat daha hafif 1.4 kalınlıgında lastik isterseniz bildigim michelin xc road lar var tanesi 40-45 tl arası

fakat 100- 150 gr ım hesabını yapmıyorsanız Cst leri oneririm

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
@nuriaktürk

ewt fat-men ler vardı asfaltta cok yıpradıgı icin sadece artık araziye cıkıtıgmda fat-menleri kulanıyorum baya yıprandı fat-menlerim simdi 2.4 cst lerden bulursam onlardan almayı dusunuyorum gercekten cok iyi lastikler :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
yine aynı fatmanlardan yani 2 30 luklardan almak istersen candede satıyor bir kere kullandı o kadar lastikler çok temiz su an bendeler ve 2007 expert den çıkma lastikler ayrıca.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
@nuriaktürk

Nuri abicim cok tessekkurler fakat fat-manlere karsı bir antipedi olustu bende hatta corratec markasına karsı bir anti pedi olustu desek daha dogru olur bisiklete o yuzden satılık zaten :)

melih3576

Daimi Üye
Tepki
137
Bisikletinin ne durumda olduğunu ancak sen bilebilirsin ve mesela ben Bursa'dan kime sorabilirim???:)))))
Neyse bisikletin güzel ve merak ediyorum neden Corratece karşı antipati oluşturdun?Sonuçta kullandığın bisiklet kadrosu ve ağırlığı dışında iyi bir bisiklet.Sana şunu sormak isterim Bisikletinin maşası ne durumda?Birde aynakolunun bazı dişlileri aşınmış gibi geldi bana,bisikletinin daha ayrıntılı fotoğraflarını koyabilirmisin?Ayrıca malzemelerin kullanınırlık durumu nedir öğrenebilirmiyim?

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Bu bisikleti ben yakından biliyorum.reklam olarak algılamayın lütfen.
Avni bisikletine karşı çok hassastır.geçenlerde zincirin eskimiş dediğim anda yeni zincir aldı.zinziri de ben taktım bizzat.bisiklet gayet temiz ve kullanışlı.(kadrosunu bende beğenmiyorum).avni sert bir kullanıcı olmadığı için bahsedildiği gibi ayna kolda aşınma yoktur.
iyi forumlar sadece bilgilendirme amaçlı yazdım.;)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
İdris abicim cok saollasın kısmetse yeni balatalar ve yeni furc takımıda gelecek ay sonunda :)