Salcano NG650D önerir misiniz?

macin_129

Üye
Tepki
1
bende ng 650 kullanıcısıyım kardeş tavsiyem uzak dur benimde fren sisteminde sorun çıktı .bir gün yolda giderken fren boşaldı güvensiz bir bisiklet ..

Scudo

ARSLAN5888

Üye
Tepki
0
@AcemiSurucu Bu soruyunu bende merak ediyorum.
2005 model Salcona efes kullanıyorum,Şimdi bir tane ng650 26 MD almayı düşünüyorum. bu konuyu görünce duraksadım :(
2016 modeli nasıldır bu modelin?

Kadirhan

Daimi Üye
Tepki
219
İsim
Kadirhan D.
Bisiklet
Lapierre
Azcık bile samimi olduğunuz satıcılar tavsiye etmiyor. Malzeme kaliteli değilmiş

Wastey

Üye
Tepki
7
İsim
Caner
Bisiklet
Mosso
Nedense birçok şikayet var bisikletle ilgili ki bencede suanki 2016 fiyatlarına göre çok daha güzel bisikletler alınabilir...:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
RR500 kullanıyorum gayet memnunum. Bence salcanoya göre daha iyi bir bisiklet, tavsiye ederim.

Yeumyang

Kalbin ilacı Rabbini anmasıdır
Tepki
24
İsim
Sezai
Bisiklet
Salcano
Bunun v frenlisini alacaktım yorumları okuyunca tereddütde kaldım birde bu fiyat aralığında masso wildfire 26 jant var sizce hangisini alayım

bsklt07

Forum Demirbaşı
Tepki
830
İsim
tuğrul
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Salcano iyidir

• Beğen
Tepkiler: Yeumyang

Yeumyang

Kalbin ilacı Rabbini anmasıdır
Tepki
24
İsim
Sezai
Bisiklet
Salcano
Yarın veya cuma mağazaya gidip bakacağım birini alır gelirim o zaman salkano biraz daha güzel görünüyor ikisine de bakarım

maliunal

Üye
Tepki
2
İsim
mali
Bisiklet
Salcano
Merhabalar,
Dun ikinci el bir ng 650 aldim cok uygun fiyata herseyi harika ancak vites kollarindaki plastik gosterge yerleri seffaf plastik olan vites sayisini gosteren iste oralar sararmis onun rengini nasil acabilirim yardimlariniz lutfen

Tepki
0
İsim
akın erman
Bisiklet
Salcano
ben 6 aydır kullanıyorum merdivenlerden iniyorum atlıyorum zıplıyorum şuana kadar bisiklete hiç bir şey olmadı iyi bisiklet öneririm

Tepki
5
İsim
Faruk
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisiklet iyi alın istediğiniz gibi kullanabilirsiniz

tnryksl

Üye
Tepki
1
İsim
Taner
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Arkadaşlar merhaba. Konu açmayı bulamadım buraya yazayım dedim. Ben 1.82 boy 82 kiloyum ama kiloyu 75 diye düşünebiliriz spora başladım ve hedeflediğim kilo 75. 33 yaşındayım ve en son ne zaman bisiklet sürdüğümü bile hatırlamıyorum. Bir dağ bisikleti alacağım. Neden dağ diye soracak olursanız Ankara'da yaşayanlar bilir. Otobanda bile Ankara'ya yaklaşınca yol bozulur.. ek olarak toprak-bozuk yollarda da kullanacağım. Ulaşımdan ziyade spor amaçlı düşünüyorum. Yani hiçbir zaman şehirler arası kullanmam, yorulana kadar gidip dinlendikten sonra dönerim. Maks 11000 TL bütçe ile alabileceğim iyi dağ bisikletlerinden önerebilirmisiniz? Ek olarak bir kadro çantası(decathlondaki 1.5 litre riverside) gerekli ekipmanlar için yeterli olur mu?yanımda ne bulundurmalıyım? Sök tak ıvır zıvır işleri bir bilenden öğrenirim. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

-Deniz-

🌴🌴🌴🌴
Tepki
978
İsim
Deniz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar merhaba. Konu açmayı bulamadım buraya yazayım dedim. Ben 1.82 boy 82 kiloyum ama kiloyu 75 diye düşünebiliriz spora başladım ve hedeflediğim kilo 75. 33 yaşındayım ve en son ne zaman bisiklet sürdüğümü bile hatırlamıyorum. Bir dağ bisikleti alacağım. Neden dağ diye soracak olursanız Ankara'da yaşayanlar bilir. Otobanda bile Ankara'ya yaklaşınca yol bozulur.. ek olarak toprak-bozuk yollarda da kullanacağım. Ulaşımdan ziyade spor amaçlı düşünüyorum. Yani hiçbir zaman şehirler arası kullanmam, yorulana kadar gidip dinlendikten sonra dönerim. Maks 11000 TL bütçe ile alabileceğim iyi dağ bisikletlerinden önerebilirmisiniz? Ek olarak bir kadro çantası(decathlondaki 1.5 litre riverside) gerekli ekipmanlar için yeterli olur mu?yanımda ne bulundurmalıyım? Sök tak ıvır zıvır işleri bir bilenden öğrenirim. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Belli bir mesaj sayısına gelene kadar konu açamıyorsunuz. Şu başlığa yazmanız cevap almanızı kolaylaştıracaktır :

(link)