Salcano ng650 genel başlık

cagla2001

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar, selamlar, aranıza yeni katıldım. ağırlıklı olarak toprak yolda kullanmak için bir dağ bisikleti almak istiyorum. bütçeme uygun olarak SALCANO'nun NG 650 modelini beğendim. Sizlerin de görüşlerini almak istiyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.....

NG 650
26”MTB veya 24”MTB
Shımano TX30 21 Vites
Aluminyum Kadro
Zoom Süspansiyonlu Maşa
Aluminyum V Fren
ÜRÜN FİYATINA KDV DAHİLDİR

Fiyat: 280 YTL

Scudo

sporcu17

Üye
Tepki
3
slm cagla2001 bende aynı bisikletten almayı düşünüyorum.

demonic

Üye
Tepki
0
Benim de ilgimi çekti bu bisiklet. Fiyatı ve aliminyum kadro olmasıyla.
Yok mu arkadaşlar bu bisikleti gören, kullanan?

tuberkuloz

Üye
Tepki
1
@cagla2001

SALCANO NOVA DAĞ BİSİKLETİ (26 JANT)

26” Çift Amortisörlü MTB
Sunrun 21 Vites
Hi-Ten Amortisörlü Kadro
Zoom Amortisörlü Maşa
Alüminyum V Fren

arkadaşlar ben de 220 ytl ye bunu buldum ama yukardaki 2 bisiklet arasında fiyat farkına neden olan özellikleri anlayamadım. vites ve maşa farklı gibi. biraz açıklarsanız ona göre ikisinden birini almayı düşünüyorum. şimdiden herkese teşekkürler

ilhan.b

Üye
Tepki
18
@tuberkuloz

Aluminyum kadro farlı var.
NG 650 daha hafiftir. Artı Sunrun vites te fiyatı etkiler. Fark bu.
Bol pedallı günler diilerim.

tuberkuloz

Üye
Tepki
1
@ilhan.b

peki fiyatı nasıl? piyasada bu fiyata daha uygun bir model bulunabilir mi? yani kesin sipariş vermeden fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

sporcu17

Üye
Tepki
3
slm arkadaşlar salcanoya bakarken forumdan edindiğim bilgilerle sağolsın bide erdoğanlar bisikletten lütfü abinin yardımıyla bugün amoeba hussar marka bisikletten siparişii verdim inşallah memnun kalırım.herkese bol bedallı günler.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
Peki bu bisikletin kadro boyunu bilen yok mu? Kesin ve net olarak yani hiç mi kullanan veya bilen yok?

NG600ün devamı bu bence ama emin değilim, hatta hiçbir farkı yok bence ..

ama ölçülerden de emin olmak şart:eek:

ilhan.b

Üye
Tepki
18
@tuberkuloz

300 liranın altında bir bisiklette kararlı iseniz. NG-650 bence uygun. Bu fiyatlara aluminyum kadro bir bisiklete ben rastlamadım ( yeni olarak ).
Nova dan farklı olarak NG-650 sadece maşada amortisörlüdür.
Ama yinede forumu inceleyin derim. Belki çıtayı biraz yükselterek daha farklı şeyler düşünmeye başlarsınız.
Kolay gelsin.

sporcu17

Üye
Tepki
3
arkadaşlar hussarla ilk turuma çıktım gerçekten başlangıç için çok ideal bugün 50 km nin üzerinde yol yaptık çok keyifliydi.herkese hayırlı geceler.çanakkaleden bisikletçi arkadaşlarla tanışmak dileğiyle.

bbilgeoz

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Bugün 24 inç olan bir tane oğlum için aldım. Diğer modellere göre çok hafif. kullanımı güzel gözüktü. ilk izlenimler güzel.. şimdilik tavsiye ederim

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@ilhan.b

Bu bisikletten ben aldım şahsen çok mutluyum. hatta tekrar tekrar yazı kasmamak için 2 ayrı link veriyorum ng 650 ile ilgili.

Bugün hatta kadıköy turu yaptığımda rahatlığı iyice fark ettim yaklaşık 12 km uzunluğunda yolu kat etmişliğimden sonra.Çok yoruldum henüz ham vücudum, zamanla alışacağım ama bu şimdiden benim için çok iyi.

(link)

(link) tamı tamına şimdilik 15sayfa yazı yazıldı,ortalardan başlayıp da okuyabilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: uğur kocaağa
Tepki
44
@tuberkuloz
kardes bende ng 650 siparıs ettım ve muhtemelen yarın elımde olacak 240 ytl ye aldım. fazla bısıklet tutkunu değilsen bence uygun bı bısıklet almanı tavsıye ederım

Tknrn

Üye
Tepki
14
Merhabalar siteye yeni katıldım ve bende salcano ng 650 modelini almayı düşünüyorum hem ucuz hem güzel ve tabiki aluminyum kadro olması çokçekici geldi bana.Ha birde roadrunner5353 arkadaşım 240 liraya aldım yazmışsın nerden aldın 240 liraya bana bir bilgi verebilirmisin.

imhoteb

Aktif Üye
Tepki
46
Bisiklet
Salcano
ng 650 ucuz fiyatı ve kaliteli oluşuyla ideal bir bisiklettir ve kadro ölçüsü sanırım 17" ya da 17.5" dir yani 1.70 boyda ve daha yüksek boydaki arkadaşlar rahatlıkla kullanabilir

UCANLAZ

Üye
Tepki
0
@roadrunner5353

Dostum fiyatı çok iyi bulmuşun.nerden aldın.sana zahmet yazarmısın.bende alıcam.