Rüzgarlık Tavsiyesi

öylebirbaktıydım

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Şahin Can
Bisiklet
Merida
Merhaba arkadaşlar bana orta şiddetli yağmurda kullanabileceğim,rüzgar geçirmeyen ve terletmeyen bir rüzgarlık lazım bunun için decathlondan bir ürün buldum,bu ürünü kullananlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim.Ayrıca bu ürün dışındaki tavsiyelerede açığım.
Ürün Linki:(link)

Scudo

__bisiklet__sever__

Tatlı Su Bisikletçisi :)
Tepki
361
İsim
.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar selam. Maksimum 900 tl civarında bisikletin suluk kafesine sığabilecek cinsten bi rüzgarlık ariyorum. Ayni zamanda disari çıktığımda yagmur ciselemesinde de koruyacak cinsten olursa cok iyi olur. Öneriniz var mi?

Tepki
409
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar selam. Maksimum 900 tl civarında bisikletin suluk kafesine sığabilecek cinsten bi rüzgarlık ariyorum. Ayni zamanda disari çıktığımda yagmur ciselemesinde de koruyacak cinsten olursa cok iyi olur. Öneriniz var mi?
(link) bende bu modelin eskilerinden var. hala kullanırım. gayet de işlevsel ama kafa için şapka yok maalesef. ben yine de kullanıyorum ama. gayet de memnunum. (link) bunu da kullandım ama bu bisiklet sürerken terletebiliyor hava almadığı için.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
(link)
bu olabilir

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.485
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
(link)
bu olabilir
Bunu kullanıyorum koşarken ama bisiklet için hiç uygun değil. Kolları uzun , ve arkadan çok fazla yukarı çıkıyor. Plastik naylon gibi bir yapısı olduğu için.

Bu mayıs ayında indirimde iken almıştım 350 tl'ye şimdi çokta yüksek değil. Parasını hakediyor. Güzel bir ürün tavsiye ederim . Sulu kafesine girebilecek kadar katlanıyor. Koşu rüzgarlıkları gibi cebi yok yani içine katlanmıyor.

(link)

lrfan

Cyclist
Tepki
8.047
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şunu aldığıma hep memnun olmuşumdur, sivilde de çantama atıyorum, hafif, minik. Ama sırt kısmı file, teri atsın diye, sağanakta ıslatır

(link)

Haluk Eke

Daimi Üye
Tepki
1.300
İsim
Haluk Eke
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Specialized
Tavsiye ederim, terletmeyen ama rüzgarı kesen bir ürün. Katlanınca suluk kafesine rahatlıkla sığar.
(link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve makaram

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.125
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link) bunu da kullandım ama bu bisiklet sürerken terletebiliyor hava almadığı için.
Bende de buna benzer bir ürün var, yanımda her an pratik bulunsun diye almıştım. Sonbahar aylarında sıkıntı yapmasa da dediğiniz gibi bazı durumlarda vücut ısısı ile birlikte sauna etkisi yapabiliyor. Ama su geçirmezlik olarak fiyatının hakkını veriyor.

@__bisiklet__sever__ en güzeli diğer örneklerdeki gibi önden komple fermuarı bulunan bisiklet için üretilmiş bir model tercih etmek.