RADON acilll

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar Alman Radon marka bisiklet ihtiyaçtan acil satılıktır.
Orjinal RADON , bisiklet çok temiz hiç çiziği bile yok en fazla 1000 km geçildi ful Shimano 105 set malzemeler ful Ritchey pro bisiklet çok temiz 57 Alu. kadro ve colombus carbon maşa. fiyatı ihtiyaçtan çok uygun 1700 YTL.
iletişim= 05054009598
asirnac@gmail.com

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)

(link)
(link)

Scudo

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Gürgün Bey'in eski bisiklet sanırım, degil mi?

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
arkdaşlar hiç tartmadım ama aldığımda 7 küsür birsey yazıyordu yinede net birsey söylemiyeyim yalan olmasın ama ben milli sporcuyum ve daha önce bindiğm carbon bisikletler ayarında ve ergosu süper bunu kulupten ayrı kendim için aldım fakat ihtiyaçtan acil vereceğim

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
buarada gözümden kaçmış Alicim selamlar milli takımdan arkdaşıma kendimi anlatmışım

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
evet gürgün beyin hiç binmedim sayır başka bisikletim ouğu için 1700 ytl. bence çok iyi bir fırsat

Ali AKTAŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
993
merak edip, deneme amaçlı kullanmıştım rahat bi bisiklet

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Selamlar.. parçalar ve kadro kaç model acaba? Ve jantların modeli nedir? Ağırlığın 7 kg civarında olduğuna emin misiniz???? Teşekkürler..

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
valla ben bunu aldım fazla incelemeye ağırlığını tartmaya vakit bulamadım bisikletide bisan sporcusu olduğum için doruk bisiklete gönderdim oradada satışa çıktı eğer aklınızda soru işareti olurasa orayada sorabilirsiniz

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@aziz

İyide Gürgün geçen yıl bu bisikleti 1400ytl'e satıyordu ne olduda 3. elinde fiyat 1700'e çıktı? Euroylamı satın aldınız bisikleti???

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
evet o fiyatı istiyordu ama biz almaya gittiğimizde o fiyattan vermeye vaz gecti İstanbula kadar geldik bisikleti gördük gürgün beyin bu fiyata istemeden düştüğünü bu fiyata satmayı düşünmediğini istekli olmadığını gördüm bilirsiniz türk insanı en ucuzu en iyisi olsun ister malesef bu ancak bilinçsiz satıcıyı yakalarsanız mümkündür gürgünbeyde talep olmadığından düşmüş ama satmaya gelince bisikletten ayrılmaya razı olamadı bende burada forumda satışa çıkardığım 2200 ytl istedi
m full xtrlı bisikleti orada bıraktım geldim o mtb 2200 ytlden fazla bile ederdi ben 12 sene bu sporla milli olarak uğrastım ve racing lerin fiyatınıda iyi bilirim bu bisiklet 1400 birkenara 1600 bile az hemen hemen hiç binilmedi ve kadro ergosu süper ful set malzemeler ritchey ama diyorumya insanımız ölü fiyatına almak ister bakın ben bu radonu aldım bana 2200ytl ye mal oldu ve gürgün beyde yazsın oda sahittitr bir hafta sonra bisikleti geri alabileceğini söledi bu bisiklet 1400lük değil arkadaslar bisiklete insan bindiği bile belli değil bakın millet piyasada soralı eski bisikletleri 1000 ytl ye satıyo bu bisikletbenim bindiğim karbon profi bisikletlerinden farksız ve aranızda birisi alman radon kadro ful 105 set ritchey lerle bir racing toplasın ve daha kullanmak nasip olmadan 1400 e satsın ozaman bende bu bisikleti duvara asar çürütürüm yine satmam arkadaşlar. bakın ben dün bir araşla konustum satmayıda düşünmüyordum acil ihtiyaçtan satıyorum dedimki en çok 1600 e düşerim alabilecek arkadaşlar varsa ben garantisini veriyorum memnun kalmazsa parasını kuruşu kuruşuna alır ve bu fiyata bu bisikleti birdaha bende bulamam alacak arkadaşlar cepten arasın yazmıştım zaten iskontoyla 1600 e düşecektik onuda yazdık pazarlık payı yoktur arkadaşlar

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@aziz

Tolgayı tanırım, bu bisikleti bana da 1400 ytl den satmamıştı, paraya ihtiyacım var diyordu ama gene de satmıyordu.

Benim full ultegra , karbon kadrolu Giant CADEX'imi 1300ytl'e zor sattığımı bilmenizi isterim. Bu nedenle forum içersin de bu paraları verebilecek bir elin parmakları kadar insan var onlarda zaten alacaklarını almışlardır. Diğer yerlerle de irtibata geçin derim.

hayırlı satışlar, alacak arkadaşa da şimdiden hayırlı olsun çok güzel bir bisiklet ben de şahidim...

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
tesekkurler hayırlısı artık satılmazsada bakarsınız para ihtiyacım kalmaz ozaman ben binerim

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
yokmu 1600 ytl ye alan arkadaşlar ilan bir hafta kadar açık kalcak sora kapatacam çünkü bana acil lazm o para bence bisiklet almak isteyenler varsa kaçırmasın bu fiyata profi kullanılmamış bisiklet sahibi olacalar

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
@ERDOGANKESGIN

Abi, sen de haklısın tabi o ultegralı Giant Cadex bisikletin neden öyle zor satıldı ben de anlamamıştım;ama durum o kadar da ümitsiz değil be abi.Ben Axman ilana koyduğumun 2. haftası 3000 ytl civarında satmıştım,başka bisikletler de sattım.Bisiklete fiyat performans oranına bağlı sanırım biraz da çevreye bağlı yani satıcının çevresinin geniş olması gerekiyor,doğal olarak sadece forumla sınırlı kalmamak gerekiyor.Kısacası sana katılıyorum,ama durumu o kadar da ümitsiz görmüyorum ben şahsen. :)

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@aziz

Aziz'cim Selam ,

Seninle telefonda fiat konusunda anlaşmık idik evet . Fakat Radon'a bir fiat biçmemiştik.Sadece senin MTB nin üzerine ben ne kadar veririm konusunda konuşuyorduk . Bisikleti Adapazarı'ndan getirdiğinde sen bayağı bir ısrarcıydın tekrar sahalara döneceğini ve bisikleti direk İzmir'e göndereceğini , Duraace ile tekrar toplatacağını söylemiştin ama bakıyorumki bisiklet aynen durmuş öylece :)) Herhalde fikrini sonradan değiştirdin . .
Neyse Bülent Özer arkadaşım saolsun karar vermemde yardımcı oldu ve direk takas yapmış olduk .

Arkadaşlar bu işler ihtiyaç ,arzulama ve maddiyatla ilgili . Tok satıcı var , ihtiyaçtan acil satıcı var .

Acil ihtiyaçtan satılıyorsa mutlaka fiatta bir cazibe beklenir .

Şimdi düşünüyorum tekrardan bisikletimi gerimi alsam diye :))

Aziz'cim bence satma kuzuyu , çevirmeye devam . . Selamlar . .

Tolga Gürgün

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
selamlar tolga bey görüşmek nasip olmadı hiç. valça benim dönüşüm elbet olacak ama su kpss illeti ales üds dersken hayatımız sınav, sınavlarımızda hayatımız oldu.
Doğrudur radonuna full duraace döşeyip yarışlara katılmak itiyodum onunla hatta izmire gönderdim hiç binemedim burada kulüpten aldığım bisiklete biniyorum radon da yatıyoo ;) Beninde bu ara baya madi ihtiyaçlarım çıktı ve acilen radonu satmam gerekiyo e sende az çok biliyorsun radonun kalitesini ve karşılığını hatta benim radona göz kırpmadan bıraktığım 2200 ytl yi ama bu sıkıntımda ben radona hiç binmedim ve hala sıfır giBi ç"zik bile yok 1600 e düştüm en son alırlarsa hayırını görsünler almazlarsada, bende maddi sıkıntımı bu ara atlatırsam insallah radonu satmaya zaten niyetim yokttu. hayırlısı artık

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@aziz

Aziz'cim ,

Sana sınavlardında muvaffakiyetler dilerim .
Bizde Adapazarı'na gelicektik trenle oradaki parkurları keşfedecektik ama bir türlü nasip olmadı . Bu arada 1 aylık oğlum olduğu için enerjimin hepsini ona veriyorum :))

Bisikletin fotolarından zaten belli hiç binemediğin .

Almayı düşünen arkadaşlar için ;

Bisikletin kadrosu , karbon maşası , seat post , gidon ve boğazını Almanya / Hamburg'tan kendim iş gezisine gittiğim zaman almış idim. İstanbul'da saolsun Kaçkar Bisiklet'ten Yusuf Bey ile üstüne full 105 topladık .
Şıkır şıkır bir bisiklettir . Bende Pendik - Bostancı hattında dikkatli kullanmış idim .

Aziz Bey ile de gönül rahatlığıyla alışverişe girilebilir , yanlış olmaz .

Bol pedallı günler dilerim . .
Selamlar,
Tolga Gürgün

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
aaa çok sevindim allah analı babalı büyütsün insallah. bu arada iyi dileklerin için tesekkurler adapazarı geziniz olursa haber verirsiniz sizi karşılarım