Pet Şişeden Havalı Korna Yapımı

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
bebek bile öğrenmiştir bisiklet yoluna çıkmaması gerektiğini :D

Scudo

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Burda mahalle arasında bisiklet sürek cocuklar o kornaya direk mini el pompasını bağlıyor böylelikle hava hiç bir zaman bitmiyor hem korna hemde lastik patlayınca pompa.
Ama benim daha iyi bir fikrim var bir kaç konserve tenekesine ip bağlayıp sele borusuna bağlıyoruz böylelikle delidir ne yapsa yeridir diyerek önümüze kimse çıkmıyor.

AliG.

Aktif Üye
Tepki
163
Bisiklet
Diğer
Ellerinize sağlık.
Bunu hazırı varda çok pahalı 33-40$ arasında bir fiyata satılıyor.

Tepki
47
Bisiklet
Scott
(link)

bunun sesi nasıldır ki merak ettim şimdi

hemrefb

Üye
Tepki
15
İsim
Emre G.
Bisiklet
Salcano
Yesilyurtun orda adami fena ziplattin yalniz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu çalışmanızdan dolayı tebrik ediyorum iyi iş çıkarmışsınız. Yoldakileri de fena zıplatmışsınız ama :D elinize sağlık :)

hemrefb

Üye
Tepki
15
İsim
Emre G.
Bisiklet
Salcano
@Nevzat K. Kesinlikle haklisiniz. Biz 5 dakika oturmak icin ust tarafa ciktik mi demediklerini birakmiyorlar ama kendileri surekli bisiklet yolunda. Bende bu tarz bir cozume gideceğim galiba.

tugrulboraerkil

Forum Demirbaşı
Tepki
520
Bisiklet
Tern
Benim su ana kadar onumdeki yayalar bana hep ben uyari yapmadan yol verdi.Kimisine de zil caldim; yol verdiler.Yol veren herkese yuksek sesle Tesekkur ederim diyorum ve rica ederim yanitini aliyorum.Guzel seyler bunlar.Hele ki kavsaklarda bana hususi yol veren otomobil suruculeri en sevdiklerim.Onlara ozel selam cakiyorum.Asker selamini verdikten sonra, selam verdigim elimi kalbime goturuyorum Allah razi olsun gibisinden.
Bence bu olay semtten semte degisiklik gosteriyordur.

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam herşey iyi hoşta bebek arabasının dibinde cayır cayır kornaya basmakta nedir? nasıl bir kafa yapısıdır. ?Tamam anne yada babası yapmış bir hata..! dur , uyar anne baba olacaksın evladını nasıl tehlikeye atarsın diye ama el kadar yavruyu korkutmakta nedir nasıl bir mantıktır anlamakta güçlük çektim doğrusu......