Parkur bisiklet ve müşteri memnuniyeti

Muad dib

Daimi Üye
Tepki
315
Bisiklet
Orbea
Burada, bazı bisiklet firmalarından alınan ürünlerden sonra, sıkıntılar olduğuna dair oldukça çok yorum okudum.
Hal böyle olunca alınan ürünün kalitesinden olmasa bile, alınan yere dair şüpheler oluşuyor.
Yeni bisiklet aldım ve ürünleri yavaş yavaş toplama niyeti ile, ürünleri sık eleyip inceliyordum.
Km saati ihtiyacım vardı. Sadece ürünler hakkında fikrim vardı. Bisikletçilerden tanıdığım 1-2 firma vardı.. PArkur bisiklet de bilmediğim bir firma idi..

Parkur bisikleti açıkçası hiç araştırmadım. (nedenini bilmiyorum :) Ürünü makul gördüm ve aldım.
Aldığım ürün çok pahalı bir ürün olmamasına rağmen; kargoyu en kısa sürede yola çıkartarak, gelen ürün hakkında telefon ile harika destek yaparak koskoca bir müşteri memnuniyeti doğurdular. Yüzümü güldürdüler.
Herhangi bir ürün alırken, bu firma aklınızda yer etsin diye paylaşmak istedim..
Huzurlu pedallamalar..

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bir ürün aldım Parkur Bisikletten. ertesi gün elime geçti. ancak, kargo şirketi teslim edildi diye sisteme not düşmemiş. ertesi gün beni arayıp, ürün ulaşmamış görünüyor teyit etmek için aradık dediler. ben de durumu aktardım.
kesinlikle öneririm.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bana karataş tramvay durağı da inip gelmeniz lazım dediler 2 km mesafe var ama karantina durağı dibinde?
27 jant lazım dedim üstüne basa basa gittim jantlar 27.5.
Dikkatsizlik var

murat toku

Üye
Tepki
3
İsim
murat
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İlgi ve alakaları bisikleti satana kadar olan bir işletme değil. Gerek sahibi Ali bey gerek çalışanları Özgür ve Mert bey her konuda yardımcı oluyorlar anlayışlı kişiler.
Bundan 5 yıl önce merak sardığım bisiklet sporuna büyük küçük her hangi bir sorun ile karşılaştığımda yardımcı oldular.
En önemlisi sürekli müşterisi olmasanız da ilk defa gitseniz de ilgi ve alakaları üst seviyededir. Belli bir süre alışveriş yaptıktan sonra müşteri olmaktan çıkıyorsunuz , dükkanın sahibi ortağı gibi hissettiriyorlar. Şiddetle tavsiye ediyorum...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: HakanAydn