Özel Rica

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
Sevgili Kardeşlerim,

Kısmet olursa mayıs ayının ikinci haftası kendi şirketimi kurmuş olacağım. Şirketimin öncelikli iş alanı, yaklaşık 3 yıldır birebir içinde bulunduğum outdoor pazarına yönelik marka distribütörlüğü olacaktır. Halihazırda iki ayakkabı markası ile görüşmekteyim ve bu markalar için pazar araştırması yapmaktayım. Sizlerden ricam, ikamet ettiğiniz illerde, daha önce alışveriş yaptığınız, güvendiğiniz, diğer tüketiciler tarafından da tercih edilen, ayakgiyim ürünleri satan perakende mağazaların isimlerini, mümkünse iletişim bilgilerini benimle paylamşanız. Outdoor ürünleri ve günlük kullanıma yönelik ayakkabı satan mağazalar öncelikli hedefim olacaktır. Yardımlarınız için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Sevgiler

Scudo
Tepki
59
Outdoor malzemesi satacak bir İstanbul'luya bunu söylemeye gerek yok diye düşünüyorum fakat yinede yazayım ben ;

Karaköy Atlas Outdoor.. =)

Doğaspor - Bursa, Heykel

Activity Center - Bursa, FSM Bulvarının Bağlarbaşı ile birleştiği noktada.

• Beğen
Tepkiler: Ünal Altay

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
Çok teşekkür ederim sevgili dostum, Activity Center'ı hemen not ediyorum.

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
izmir narlıdere motis bisiklet outdoor mağazası.internet sitesi var.hayırlı olsun.ayrıca makara giyim.

• Beğen
Tepkiler: Ünal Altay

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
@hüseyin özbay

Çok teşekkür ederim, Motis bisikleti tanırım ama makara giyimi bilmiyordum, hemen not ediyorum. Tekrar teşekkürler