Oyun önerileri, oyun arkadaşları bulma, oyun indirimleri paylaşma bölümü

Scudo

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.137
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Şuan kullandığım sistemi Aralık 2021de aldım iş gezileri ile aile işleri derken Ocak 2022 gibi toplayıp çalışır konuma alabildim. O ara indirimlerde Forza Horizon 4 almıştım uzun bir süre de F310 gamepad ile oynadım gönül isterdi ki sağlam bir direksiyon seti olsun ama aşırı pahalı. Ağustos sonu gibi kuzenim ile lise yıllarımın vebası knight online sardım 2 ay içinde sıktı satabildiğim tl karşılığı satıp bıraktım. 2022'de en pişman olduğum olay ise steam döviz kurunu yükseltmeden önce Forza Horizon 5'i premium paketini almamak oldu. O zaman full paketi 360a alabilecek ile şuan 650ye alabiliyorum. Hala bir elim istek listemden oyuna gitse de ona verilecek para ile bisiklette eksiğimi tamamlarım diyorum (şükür eksiğim kalmadı)
steam 2022 (2).png

Tepki
23
İsim
ertuğrul
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cyberpunk 2077
Metro exodus
Age of empires 4
Starcraft 2
Assassin Creed Valhalla.

Adem Tırpancı

Daimi Üye
Tepki
1.211
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
4 Ubisoft oyunu daha Steam'e geliyor.

Far Cry 6 (11 Mayıs)
Riders Republic (8 Haziran)
Ranibow Six Extraction (15 Haziran)
Monopoly Madness (22 Haziran)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ordi

Adem Tırpancı

Daimi Üye
Tepki
1.211
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Riders Republic Steam'de çıktı arkadaşlar.
Almak isteyenler için standart versiyonu %75 indirimle şu an 174,75₺

• Beğen
Tepkiler: MakRo

Obsrn

Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Hitman konusunda ön yargılı arkadaşlar varsa Hitman 3 çok başka bir oyun olmuş. Mekan tasarımları fena iyi.

• Beğen
Tepkiler: gurkan

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.414
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün yeni Prince Of Persia oyununu duyurmuşlar. Alman dazlağı tipli Pers prensi kendileri.

1686293416073.png

Herkes gider Mersine, biz gideriz tersine felsefesi ile 2 boyutlu oynanışa geri dönmüş sevgili Ubisoft. Belki farklı bir tadı ve keyfi olabilir ama yaptığı epic hatalardan dolayı batma noktasına gelen bir şirketin hala fantazi peşinde koşuyor olması gerçekten takdire şayan bir deli cesareti olsa gerek.

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.137
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Riders Republic Steam'de çıktı arkadaşlar.
Almak isteyenler için standart versiyonu %75 indirimle şu an 174,75₺
Oyundaki bazı detaylar bana abartılı geliyor olsa da çıkış fiyatı, döviz gibi etkenler düşünüldüğünde cidden uyguna çıkış yapmış. Eninde sonunda bir çok firma ürünlerini steam'de yayınlamaya başladı. Bugün ben dahil bir çok kişi steam sayesinde Forza Horizon oynuyor. Keza sonrada eklenen BF serileri gibi. Hal bu ki origin, xbox, ubisoft gibi firmaların kendi programları da mevcut. Buradan Gabe Newell a teşekkürlerimi iletiyorum.

Dün yeni Prince Of Persia oyununu duyurmuşlar. Alman dazlağı tipli Pers prensi kendileri.

305517 dosyayı görüntüle

Herkes gider Mersine, biz gideriz tersine felsefesi ile 2 boyutlu oynanışa geri dönmüş sevgili Ubisoft. Belki farklı bir tadı ve keyfi olabilir ama yaptığı epic hatalardan dolayı batma noktasına gelen bir şirketin hala fantazi peşinde koşuyor olması gerçekten takdire şayan bir deli cesareti olsa gerek.

Hayatımda ilk bilgisayarda oynadığım oyundur, hatta bilgisayarda yatık kasa toplu fare disket girişli şuan düşününce ev bilgisayarının atası gibi bir şeydi. Amcamlara Hollanda'dan gelmiş ms-dos işletim sistemi kullanan bir bilgisayardı. Geri bir tek mouse kaldı bilgisayarı çöpe attıkları zaman mouse u almıştım. :D
İlgili videoya ya gelecek nesil ile gönderme yapılmış, bu bilgisayar yerine mobil platforma çıkarsa daha çok kullanıcıya erişirler diye düşünüyoru.

Biraz da gollum vakası olmuş gibi duruyor.

Dosyalar

Acedia

Aktif Üye
Tepki
794
İsim
Habib
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Oyundaki bazı detaylar bana abartılı geliyor olsa da çıkış fiyatı, döviz gibi etkenler düşünüldüğünde cidden uyguna çıkış yapmış. Eninde sonunda bir çok firma ürünlerini steam'de yayınlamaya başladı. Bugün ben dahil bir çok kişi steam sayesinde Forza Horizon oynuyor. Keza sonrada eklenen BF serileri gibi. Hal bu ki origin, xbox, ubisoft gibi firmaların kendi programları da mevcut. Buradan Gabe Newell a teşekkürlerimi iletiyorum.

Hayatımda ilk bilgisayarda oynadığım oyundur, hatta bilgisayarda yatık kasa toplu fare disket girişli şuan düşününce ev bilgisayarının atası gibi bir şeydi. Amcamlara Hollanda'dan gelmiş ms-dos işletim sistemi kullanan bir bilgisayardı. Geri bir tek mouse kaldı bilgisayarı çöpe attıkları zaman mouse u almıştım. :D
İlgili videoya ya gelecek nesil ile gönderme yapılmış, bu bilgisayar yerine mobil platforma çıkarsa daha çok kullanıcıya erişirler diye düşünüyoru.

Hocam maziyi hatırlattınız. Dedemin emekli ikramiyesi ile alınmış ilk bilgisayarımızdı. Bunun yanında moto gp ve NBA oynardık.

suyunsesi

Forum Bağımlısı
Tepki
5.963
İsim
Turgay
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Benim de oynadığım ilk oyundur kendileri. Pers prensinin peşinden çok daha haşin bir şekilde Doom oynamıştım. Bilgisayarım ise, 80486 Dx2-66'ydı. 422 mb harddisk, 8 mb ram vardı. :) Ekran kartı mı? Sanırım 512K'ydı.
Neyse, yeni versiyon Pers prensine gelirsem... Bence bu Prince of Pershia değil, bam başka bir oyun olmuş. Kesinlikle adını değiştirip, yeni bir oyun diye satmazlarsa, çok tepki alacaklarını söyleyebilirim. Tamamen fizik dışı hareketlerle süper güçlere ve büyülere sahip olmuş bir karakter görüyorum. Sanki bir tür mortal combat ya da tekken gibi göründü gözüme. Bana kalırsa, Pers prensini 3 boyutlu halinde daha da geliştirilmeliydi Ubisoft. Ben isterdim ki, pers prensi daha gerçekçi dövüş ve oynanış mekaniklerinde, sağlam bir hikayeyle, 3. şahıs oynanışla yeni nesil grafiklerle gelsin.

Tepki
4
İsim
Ahmetcan
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dc linki var mıdır?

retrower

Üye
Tepki
52
İsim
Berk
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Fiyatının ben de uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilge dönmez

Daimi Üye
Tepki
332
İsim
bilge dönmez
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gamepass ilgilileri için, yarın zamsız fiyatın son günü.